gmod

Forumowicze
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gmod last won the day on February 15 2014

gmod had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

Recent Profile Visitors

2,857 profile views
 1. W pierwszej kolejności udostępniłbym dwa wykresy, jeden z organica, drugi z paid search. Da nam to większą przejrzystość danych. Druga rzecz to forma umowy- jeśli "za pozycje" to przecież mogą spełniać oczekiwania (pominę sugestie doboru fraz, co powinno mieć miejsce ze strony agencji, ale różne rzeczy już widziałem). Trzecia rzecz, 1800 zł na seo i sem, gdzie nie wspominasz, jaka część idzie na G. Ads- może zostawać 500 zł na pozycjonowanie. Ostatnia kwestia, w 80% przypadków, kiedy słyszę, że ktoś ma bogate, unikalne treści- tak nie jest. Tak czy siak, wyniki wyglądają bardzo słabo.
 2. 1. Mam klienta, gastronomia, 1040 opinii, 4,4 średnia. W mapkach często wyżej są firmy z kilkoma opiniami. Jakaś korelacja jest, ale niewielka. 2. W skrócie- nie
 3. gmod

  Szybka rozprawa z telefonicznym spamem

  U mnie idealnie sprawdza się ta apka na androida Oparta na społeczności, która chętnie dzieli się uwagami, codziennie blokuje mi 4,5 połączeń oszczędzając sporo czasu na wysłuchiwanie debili od osuszania ścian czy innych forexów.
 4. I tu po raz kolejny wykazujesz się ignorancją i arogancją.
 5. Nie, nie masz. Te informacje już dawno nie są upubliczniane przez G. Co do drugiej części pytania- w zasadzie wszystko inne oprócz pr jest ważne w przypadku dodawania linków. Wiek i historia domeny, ilość linków wychodzących, anchor.
 6. gmod

  Jaga - Legendy Polskie Allegro

  Porównując do pierwszego teasera rzeczywiście słabo. Ogólnie klimat zachowany.
 7. gmod

  Jaga - Legendy Polskie Allegro

  Marketing to nie tylko bezpośredni efekt sprzedażowy. To także umiejętne budowanie świadomości marki gdzie w różny sposób definiuje się cele. Może to być mecenat na rzecz odbudowy pamięci o kulturze, której częścią są podania ludowe, budowa pozycji "fachowca" na rynku, który ogarnia "internety" czy choćby umiejętne podtrzymywanie sentymentu przez emisje reklam z dziadkiem uczącym się angielskiego. Ile ten film kosztował? Pewnie mniej niż kilkumiesięczna kampania w tv. Pewnie więcej niż spot z dziadziem a i tak szum i postrzeganie Allegro jako firmy, która nie tylko zarabia ale angażuje się w cenne i ciekawe inicjatywy- bezcenne. Ale to już inny poziom niż wbijanie pozycji, który sam uprawiam:P
 8. gmod

  Darmowy program pro do obróbki foto

  W porównaniu do lightrooma nie uświadczysz np narzędzi do korygowania czy usuwania śmieci z fotografii (spot removal). Dodatkowo znacznie powolniejszy. No ale jest za darmo.
 9. gmod

  Jaga - Legendy Polskie Allegro

  A mi się, oprócz sceny walki, najbardziej podoba się postać Boruty. Za to sama Jaga nieco drewniana. Ogólnie kawałek fajnego montażu i animacji.
 10. Do ciągłych korekt ortograficznych?
 11. Czekaj czekaj. Kupiłeś linki od gościa, który ma wysokie pozycje na interesujące Cię frazy i oczekiwałeś, że podzieli się tymi pozycjami z Tobą?
 12. Nie interesuje nas przeszłość, która dodatkowo jest ciężka do zweryfikowania.
 13. gmod

  Pozycjonowanie bez umowy?

  Eh, kolejny temat do kosza dzięki osobistym wycieczkom kilku osób. Autorowi tematu dam radę, niekonwencjonalne podejście do seo, które dość dobrze się sprawdza na kilku płaszczyznach. Mówiłeś, że masz sklep, wykup sobie monitor pozycji a następnie zacznij pomagać potrzebującym. Przedszkoli, schronisk dla zwierząt jest cała masa. W zamian proś a by te miejsca dodały logo sklepu, czysty url albo nazwę firmy do swoich domen, zazwyczaj mają coś jak "przyjaciele". Z dużą dozą prawdopodobieństwa nie dostaniesz filtra za takie linki. Obserwuj zmiany w pozycjach, wyciągaj wnioski, z czasem dodawaj anchory. Jeśli to za dużo zachodu- zleć to komuś i nie korzystaj z ogłoszeń bo sobie zrobisz kuku.
 14. gmod

  Strona do oceny

  A mi się zdjęcia podobają, nie ze względu na technikę, bo ta kuleje, ale nadają sklepowi indywidualnego charakteru. Osobiście mam dość pracy ze sklepami, które zaciągają foty i opisy od producentów. Po tym sporo optymalizacji, od tittle, długości opisów (sprawdzone wyrywkowo 3 i są unikalne ale stanowczo za krótkie, jedno zdanie to za mało) Brak opisów kategorii itd itp. Inne rzeczy zostały już wytknięte, nie chce mi się sprawdzać więcej. No i nieco mało asortymentu. e: no i tekstowe "logo" z szeryfowym fontem..
 15. gmod

  Social signals

  No to jeszcze raz, bo widać jedna opinia ci nie wystarczy. Ilość polubień, fanów czy udostępnień nie ma znaczenia dla pozycjonowania.