Jump to content

gmod

Forumowicze
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gmod last won the day on February 15 2014

gmod had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

Recent Profile Visitors

2,911 profile views
 1. Śmiem wątpić, nie pierwszy raz zresztą. Co do nauki algorytmu- przeceniasz role środowiska. Tak samo, jak w przypadku niezgłaszania stron do GSC, zakładając, że Google nie wie, co tam się dzieje, bo jeśli tego nie zrobimy, to nie będą wiedzieli.. tia...
 2. Co do jakości czy skuteczności się nie wypowiadam https://socialmediapanel.com/
 3. W pierwszej kolejności udostępniłbym dwa wykresy, jeden z organica, drugi z paid search. Da nam to większą przejrzystość danych. Druga rzecz to forma umowy- jeśli "za pozycje" to przecież mogą spełniać oczekiwania (pominę sugestie doboru fraz, co powinno mieć miejsce ze strony agencji, ale różne rzeczy już widziałem). Trzecia rzecz, 1800 zł na seo i sem, gdzie nie wspominasz, jaka część idzie na G. Ads- może zostawać 500 zł na pozycjonowanie. Ostatnia kwestia, w 80% przypadków, kiedy słyszę, że ktoś ma bogate, unikalne treści- tak nie jest. Tak czy siak, wyniki wyglądają bardzo słabo.
 4. 1. Mam klienta, gastronomia, 1040 opinii, 4,4 średnia. W mapkach często wyżej są firmy z kilkoma opiniami. Jakaś korelacja jest, ale niewielka. 2. W skrócie- nie
 5. U mnie idealnie sprawdza się ta apka na androida Oparta na społeczności, która chętnie dzieli się uwagami, codziennie blokuje mi 4,5 połączeń oszczędzając sporo czasu na wysłuchiwanie debili od osuszania ścian czy innych forexów.
 6. I tu po raz kolejny wykazujesz się ignorancją i arogancją.
 7. Nie, nie masz. Te informacje już dawno nie są upubliczniane przez G. Co do drugiej części pytania- w zasadzie wszystko inne oprócz pr jest ważne w przypadku dodawania linków. Wiek i historia domeny, ilość linków wychodzących, anchor.
 8. Porównując do pierwszego teasera rzeczywiście słabo. Ogólnie klimat zachowany.
 9. Marketing to nie tylko bezpośredni efekt sprzedażowy. To także umiejętne budowanie świadomości marki gdzie w różny sposób definiuje się cele. Może to być mecenat na rzecz odbudowy pamięci o kulturze, której częścią są podania ludowe, budowa pozycji "fachowca" na rynku, który ogarnia "internety" czy choćby umiejętne podtrzymywanie sentymentu przez emisje reklam z dziadkiem uczącym się angielskiego. Ile ten film kosztował? Pewnie mniej niż kilkumiesięczna kampania w tv. Pewnie więcej niż spot z dziadziem a i tak szum i postrzeganie Allegro jako firmy, która nie tylko zarabia ale angażuje się w cenne i ciekawe inicjatywy- bezcenne. Ale to już inny poziom niż wbijanie pozycji, który sam uprawiam:P
 10. W porównaniu do lightrooma nie uświadczysz np narzędzi do korygowania czy usuwania śmieci z fotografii (spot removal). Dodatkowo znacznie powolniejszy. No ale jest za darmo.
 11. A mi się, oprócz sceny walki, najbardziej podoba się postać Boruty. Za to sama Jaga nieco drewniana. Ogólnie kawałek fajnego montażu i animacji.
 12. Czekaj czekaj. Kupiłeś linki od gościa, który ma wysokie pozycje na interesujące Cię frazy i oczekiwałeś, że podzieli się tymi pozycjami z Tobą?
 13. Nie interesuje nas przeszłość, która dodatkowo jest ciężka do zweryfikowania.
 14. Eh, kolejny temat do kosza dzięki osobistym wycieczkom kilku osób. Autorowi tematu dam radę, niekonwencjonalne podejście do seo, które dość dobrze się sprawdza na kilku płaszczyznach. Mówiłeś, że masz sklep, wykup sobie monitor pozycji a następnie zacznij pomagać potrzebującym. Przedszkoli, schronisk dla zwierząt jest cała masa. W zamian proś a by te miejsca dodały logo sklepu, czysty url albo nazwę firmy do swoich domen, zazwyczaj mają coś jak "przyjaciele". Z dużą dozą prawdopodobieństwa nie dostaniesz filtra za takie linki. Obserwuj zmiany w pozycjach, wyciągaj wnioski, z czasem dodawaj anchory. Jeśli to za dużo zachodu- zleć to komuś i nie korzystaj z ogłoszeń bo sobie zrobisz kuku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy