fobi

Forumowicze
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About fobi

 • Birthday 10/06/1985

Contact Methods

 • AIM
  3583707
 • Website URL
  http://www.webhostingtalk.pl

Recent Profile Visitors

3,256 profile views
 1. fobi

  Brak limitów na Home.pl?

  Panowie jak chcecie crona, który działa godzinę to kupcie sobie vps'a. Normalne strony nie potrzebują takich cronów
 2. fobi

  hakerska mafija wymusza haracze

  Wyjaśniło się coś bo styl pisania rzeczywiście podobny?
 3. fobi

  Seopilot.pl

  600zł wypłacone na drugi dzień więc jeszcze wszystko ok
 4. fobi

  Urodziny ADMINA

  Najlepszego!
 5. fobi

  Top hostingów

  Działa, firmy podsyłają domeny. Tylko dzisiaj przerobiliśmy 40k domen. Do startu jeszcze trochę, zbieramy dane od firm.
 6. fobi

  Premier zapowie cięcie ulg

  Śmiali się ze mnie, że za PiS chciałem głosować (nie zagłosowałem - Palikot) ale ta partia jakoś bardziej dba o Państwo mimo cholernie wielu wad, już te krzyże mogę przeżyć.
 7. fobi

  Top hostingów

  Nie no, pewien obraz albo trendy można zobaczyć z takiego zestawienia. Dajcie nam parę dni
 8. Witam, Potrzebuję trochę stron/serwisów zapleczowych ale porządnych (z porządnymi tekstami). Jak to sobie wyobrażam, najlepiej cenę za jedną stronę typu: 1. wybranie domeny (może kupienie z PR) (kasę na domeny daję ja) 2. wrzucenie na serwer (mój) 3. dostosowanie aby ładnie wyglądało (darmowa skórka) 4. Dodanie na początek 20 tekstów - artykułów 5. dodanie jednego artykułu tygodniowo przez np. rok Oczywiście w/w można modyfikować i może być oferta z jednym tekstem dziennie natomiast interesują mnie porządne teksty, serwis informacyjno-analityczny ale nie z rss'ow. Frazy (listę fraz mogę przygotować) 1. ubezpieczenia 2. pożyczki 3. kredyty 4. prawnicy Strony zapleczowe więc nie tworzymy drugiego money.pl Takich stron potrzebuje minimum 20. Kontakt tutaj (PW) mail: bartosz at gadzimski.pl kom: 606 278 097 Mile widziana Faktura VAT. Pozdrawiam, Bartek
 9. fobi

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Powiem Wam, że bardzo szkoda. Bo potencjał fajny, klienci są ale mi się nie chce dodać np. WHT ze względu na stary index, brak filtrowania adresów itd. Robot indeksuje strony z tagami noindex, nofollow, przecież to jest do poprawienia w godzinkę. Przez to ja odrzucam linki klientów i wszyscy niezadowoleni. No i algorytm wyceny przerobić na mozRank albo majestic seo i mamy piękny system.
 10. fobi

  Prolink.pl - chyba już nie działa

  Czy jest coś takiego jak tryb "debug" podczas instalacji, coś jak w weblinku? Nie wiem czy to ustawienia serwera ale po prostu nic się nie wyświetla, a skrypt sprawdzający wywala "Wystąpiły błędy w osadzaniu linka testowego". Może skrypt do testowania poprawności? Bo nawet kod typu test.php <?php include_once('prolink.php'); echo prolink_getLinks(); ?> nie działa (puste wszystko, brak błędów). Dostałem bardzo uprzejmą propozycję, że sami pogrzebią na stronie natomiast nie mam zamiaru z niej skorzystać. Podejmuję ostatnie próby walki bo wydaje się to być fajny sposób na dodatkowy zarobek.
 11. fobi

  Fala banów w google nadeszła?

  Poczekaj 2 dni i się módl, natomiast w przypadki to ja nie wierzę
 12. fobi

  Obsługa klienta w home.pl

  ok, nie będę się spierał. Może rzeczywiście się da.
 13. fobi

  Obsługa klienta w home.pl

  Oczywiście macie racje, natomiast nie rozumiem dlaczego czepiacie się wysyłania na email. 1. trafia do administratorów (teoretycznie) 2. jest pełna dokumentacja przypadku 3. nie zabierasz czasu przez telefon Jak sobie wyobrażacie administratora, który 40minut tłumaczy gdzie kliknąć "wydrukuj fakturę" czy inny tego typu bzdet? Nie mówiąc, że support na telefonie jest wolniejszy od mailowego.
 14. fobi

  Brak limitów na Home.pl?

  Tak tylko sobie czytam i patrze gdzie w ofercie home.pl ma 5 baz mysql. Z tego co jest na stronie http://home.pl/serwery to ja widzę 50 baz ale jest jakieś ograniczenie inne?
 15. szpiler23 przykro mi, ale to była jednorazowa akcja. Seoasystent dzięki za miłe słowa. Kawałek kasy się uzbierał więc tylko się cieszyć