Jump to content

Onekick

Forumowicze
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,885 profile views
 1. z tego co widzę nie ma obecnie w historii indeksacji dwóch pół - "Index" "noindex" które są kluczowe, czym spowodowana jest ta zmiana?
 2. Cześć, wiadome publiczne zdechły dla większej liczby sprawdzania, proxymarket, proxygen nie sprawdza się jakie proxy polecacie pod monitoring słów? używacie dedykowanych tylko, czy też współdzielonych?
 3. Onekick

  ZenBLOG

  dzięki, w sumie to avatary miałem skopiowane w resources bo kopiowałem wszystko co jest w panelu do pobrania. @up ja w sumie mam 5.9.0.1 a jaka najlepsza to może ktoś inny się wypowie bo u mnie ze skutecznością to tak średnio przy dedykowanych proxy z buyproxies, captcha antigate, własne domena do maili - skuteczność 10%. które logi sprawdzać, bo te co patrzyłem to dużo mi nie mówią?
 4. Onekick

  ZenBLOG

  u mnie nie ma, a mają być? nie doczytałem nigdzie wcześniej o tym
 5. Onekick

  ZenBLOG

  @whiner dzięki + captcha to wiadome to co polecane do Zenbloga czyli antigate, pytania czyli to co w /Results? u mnie nie są tam dopisywane żadne pytania.. + proxy tak prywatne to wiadome, jakich używacie i nie są jakoś szybko banowane? + Najwięcej w logach mam: "Wartość nie może być zerowa. Nazwa parametru: value" w czym może być problem?
 6. Onekick

  ZenBLOG

  mam pytanko, jak najlepiej zwiększyć skuteczność skryptów? własna poczta na domenie ile proxy dajecie prywatnych? coś jeszcze?
 7. Serio? Wszystkie serwisy oferujące captche posiadają paypala, w tym też antigate. w którym miejscu bo jakoś nie widzę?
 8. Hej, mam pytanie, jakie płatności używacie w serwisach do zakupu proxy,captcha itd? Jeśli nie ma opcji Paypal, np: antigate nie posiada płatności paypal. I jakie są godne polecenia? z góry dzieki
 9. ok problem się wyjaśnił. Dla wersji standard PL 3.6.0 wgrali na serwer wersję rosyjską, właśnie wgrali poprawną wersję i wszystko działa.
 10. ok dzięki, problem jest taki że za każdym razem wyskakuje mi teraz formularz do wpisania e-mailu oraz klucza. W weekend robili mi restart klucza i nie pomogło. Nie zwróciłem na to uwagi, ale Plik z licencją nie istnieje. Nie usuwałem go. Napisałem do supportu już w tej sprawie. Dzięki
 11. Mam otóż taką sytuację w panelu STATUS: AktywnyAKTYWNY ZAKUPIONY 06/22/2015 WYGASA 09/22/2015 a licencja jest nie aktywna i po odpaleniu wyskakuje błąd: "Invalid License! License not found! Exiting..." czy trzeba odnowić licencję? bo w panelu rozumiem że jest do 22.09 aktywna?
 12. @MKucinski dzięki, szukałem opcji przy tworzeniu projektu wiec tu był mój błąd @lixe wyszukiwarki odznaczyłem ale o global list nie pomyślałem dzięki
 13. Czy da sie w GSA załadować własną listę i żeby tylko dla danego projektu próbował linkować w wybranych miejscach? bo coś nie mogę znaleźć.
 14. dzięki wielkie add_filter działa pięknie
 15. Hej Potrzebuję wtyczki która automatycznie zmieni mi w poście adres www, np: mam wpisane http://domena.com/%C2'> i chce żeby automatycznie było to jako link, znacie takie wtyczki, lub generator online?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy