Jump to content

Paweł 24

Forumowicze
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Paweł 24

 1. Zauważyłem, że jak napisze swój artykuł (czyli treść unikatowa) i Google go zaindeksuje to jak wpisze google nazwe swej strony i w ustawieniach wybiorę "informacje najnowsze" to w title na samym końcu pojawia się - i nazwa domeny na której jest artykuł. Dodam tylko, że w title nie pisze na w cale nazwy strony, Google to sam dodaje, ale nie pokazuje się to w normalnym wyszukiwaniu lecz tylko jak mówiłem, z chwilą kiedy wpisze nazwę strony w Google i wybiorę opcje najnowsze informacje. A zatem czy Google w ten sposób oznacza tekst unikatowy?
 2. no tak, zgadza się. Ale akurat tej frazy nie linkowałem
 3. Nie bardzo rozumie. Jakiego dodawania linków? Co masz na myśli?
 4. już jest wszystko w porządku znów jest tak jak było. Tylko zastanawia mnie dlaczego taka sytuacja się stała?
 5. Dziwna sprawa. Powracając do tej podstrony to w Title mam ją zapisaną z dużej litery. I tak jak wpiszę to frazę z dużej litery w Google to mnie znajdzie, a jak wpiszę z małej to mnie nie znajduje. Dlaczego tak się dzieje?
 6. Paweł 24

  Page rank update

  Jak pamiętam Update PR w tym roku był w Marcu w Wielką Sobotę, a czy potem tzn. lipcu, bądź w sierpniu był nowy update PR?
 7. Miałem jedną podstronę wypozycjionowaną pod jakieś hasło na 2 pozycji. Strona wzrastała z 5 pozycji, aż na 2 a dziś patrze i niema tej podstrony nigdzie pod dane hasło. Dodam tylko, że inne podstrony na dane hasła są na swoich miejscach. Dlaczego tak się stało oraz czy jest szansa, że podstrona wrócić na swoje miejsce pod dane hasło?
 8. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  no nie, ale na mojej stronie ukazał sie jako pierwszy
 9. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  zgadza się, również bywa. Ale jest link prowadzony do mojej strony, więc powinno Google się skapnąć kto napisał tekst
 10. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  do ja1 Dlaczego nie można publikować na swojej stronie artykułów, które publikuje na innych stronach?
 11. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  zgadza się. Moja strona ma 3 PR, a tamta ma 5 PR. Tylko pytanie. Google uznał unikatową treść względem mojej strony, czy względem tej co ma 5 PR?
 12. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  - napisałem artykuł - umieściłem go na własnej stronie - Google to zindeksował - dodałem ten artykuł na innej stronie + link do mojej strony - Google ten artykuł na innej stronie zindeksował - Mój artykuł wyleciał z indeksu Google Dlaczego tak? Co się stało?
 13. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  Napisał pewien artykuł dość dobry Google go zindeksował, po title był w Google 1. Dodałem ten artykuł na inną stronę dałem naturalnie link do swojej strony i gdy Google zindeksował ten artykuł na innej stronie mój artykuł (unikatowy) wyleciał z indeksu. Dlaczego tak? Co jest grane?
 14. W taki bądź razie jak zobaczę i gdzie w Google Analytick wejście z Google Grafika?
 15. rozumie, czyli to jest poprostu wejście z Google jak ktoś otworzy stronę w nowej karcie bądź w nowej wersji W taki bądź razie jak zobaczę w Google Analytick wejście z Google Grafika?
 16. raczej nie, nie wysyłam żadnych linków na meila. A może to być Google Grafika?
 17. W Google Analytics w pozycji Witryny Odsyłające jest pozycja Google i mam pokazane jakaś liczbę. Z kad są te kliknięcia z Google? Skoro kliknięcia z Google pokazuje w pozycji Wyszukiwarki.
 18. Jak wpisze site dla własnej domeny to pokazuje mi, 1850 zindeksowanych stron. Jednakże jak będę przechodził do kolejnych stron to linki się kończą przy 75 stronie, czyli jest 750 linków zindeksowanych. Jak to naprawę wygląda? Mam zindeksowanych 750 podstron czy 1850?
 19. Paweł 24

  Link na logu

  To może w ten sposób. Podam konkretny przykład. Jak to wygląda w przypadku tego linka, który jest zamieszczony na logo? http://gb.pl/pieniadz/analizy-rynku/chfpln...inie-oporu.html Dodam tylko, że strona na której jest zamieszczony link ma 7 PR
 20. Paweł 24

  Link na logu

  Czy Google, link zamieszczony na logu firmy znajdujący się pod artykułem tak samo rozpozna jak link, który jest nałożony na napisie na nazwie firmy i czy tak samo te linki traktuje?
 21. rozumie. Są różne firmy, które piszą ogólne informacje przeznaczone do ogólnej publikacji tak więc legalnie ukazuje się jeden artykuł na 10, 15 różnych stron. Jak Google traktuje taką sytuacje?
 22. ale przecież jest wiele dobrych stron, które publikują informacje z różnych agencji prasowych w tym z PAPu, więc suma summarum wiele stron ma taką samą treść na swojej stronie i strony te są dobrze akceptowane przez Google
 23. Słyszałem, że jak się będzie publikować tą samą treść w wielu serwisach, naturalnie z linkiem przekierowującycm do strony autora to strona, do której prowadzą linki może ucierpieć. Czy to jest prawda? Znam dwie strony, które tak robią i mają 6 PR i 7 PR tms.pl - 6 PR xtb.pl - 7 PR Jak to naprawdę wygląda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy