Jump to content

Paweł 24

Forumowicze
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Zauważyłem, że jak napisze swój artykuł (czyli treść unikatowa) i Google go zaindeksuje to jak wpisze google nazwe swej strony i w ustawieniach wybiorę "informacje najnowsze" to w title na samym końcu pojawia się - i nazwa domeny na której jest artykuł. Dodam tylko, że w title nie pisze na w cale nazwy strony, Google to sam dodaje, ale nie pokazuje się to w normalnym wyszukiwaniu lecz tylko jak mówiłem, z chwilą kiedy wpisze nazwę strony w Google i wybiorę opcje najnowsze informacje. A zatem czy Google w ten sposób oznacza tekst unikatowy?
 2. no tak, zgadza się. Ale akurat tej frazy nie linkowałem
 3. Nie bardzo rozumie. Jakiego dodawania linków? Co masz na myśli?
 4. już jest wszystko w porządku znów jest tak jak było. Tylko zastanawia mnie dlaczego taka sytuacja się stała?
 5. Dziwna sprawa. Powracając do tej podstrony to w Title mam ją zapisaną z dużej litery. I tak jak wpiszę to frazę z dużej litery w Google to mnie znajdzie, a jak wpiszę z małej to mnie nie znajduje. Dlaczego tak się dzieje?
 6. Paweł 24

  Page rank update

  Jak pamiętam Update PR w tym roku był w Marcu w Wielką Sobotę, a czy potem tzn. lipcu, bądź w sierpniu był nowy update PR?
 7. Miałem jedną podstronę wypozycjionowaną pod jakieś hasło na 2 pozycji. Strona wzrastała z 5 pozycji, aż na 2 a dziś patrze i niema tej podstrony nigdzie pod dane hasło. Dodam tylko, że inne podstrony na dane hasła są na swoich miejscach. Dlaczego tak się stało oraz czy jest szansa, że podstrona wrócić na swoje miejsce pod dane hasło?
 8. no nie, ale na mojej stronie ukazał sie jako pierwszy
 9. zgadza się, również bywa. Ale jest link prowadzony do mojej strony, więc powinno Google się skapnąć kto napisał tekst
 10. do ja1 Dlaczego nie można publikować na swojej stronie artykułów, które publikuje na innych stronach?
 11. zgadza się. Moja strona ma 3 PR, a tamta ma 5 PR. Tylko pytanie. Google uznał unikatową treść względem mojej strony, czy względem tej co ma 5 PR?
 12. - napisałem artykuł - umieściłem go na własnej stronie - Google to zindeksował - dodałem ten artykuł na innej stronie + link do mojej strony - Google ten artykuł na innej stronie zindeksował - Mój artykuł wyleciał z indeksu Google Dlaczego tak? Co się stało?
 13. Paweł 24

  Dziwna sprawa

  Napisał pewien artykuł dość dobry Google go zindeksował, po title był w Google 1. Dodałem ten artykuł na inną stronę dałem naturalnie link do swojej strony i gdy Google zindeksował ten artykuł na innej stronie mój artykuł (unikatowy) wyleciał z indeksu. Dlaczego tak? Co jest grane?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy