Jump to content

Elegant

Forumowicze
 • Content Count

  852
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.domenno.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  pomorskie

Recent Profile Visitors

2,616 profile views
 1. WIem, wiem, opłatę za transfer już zapłaciłem w OVH. Zdarzyło mi się już, ze ze względu, że do wygaśnienia domeny przez problemy zabrakło 7 dni i transfer potem został odrzucony z tego powodu, co spowodowało że w OVH mam nadpłate bo do tranferu nie doszło a domenę musiałem odnowić w AM, żeby nie przepadła.
 2. Próbuję przetransferowac kilka domen .info i .com z AfterMarket do OVH. Transfer kilkakrotnie spotkał się z odrzuceniem. Otrzymałem mail z błędem w którym m.in. zapisano: Poniżej zamieszczamy odpowiedź serwera: podczas wykonywania sekwencji waitingAckTransfer: Transfer został anulowany Możecie Państwo go rozwiązać samodzielnie logując się do managera: Z informacji, które udało mi się uzyskać od OVH - transfer został odrzucony przez KEY-SYSTEMS GMBH i mam do nich napisać. Nie wiem czy to AM (generalnie z uzyskanych informacji od AM wynika, że nie blokują oni w żadne sposób transferów, domeny mają statusy pozwalające na ich transfer). Problem występuje od pewnego czasu i dotyczy na razie kilkunastu domen.
 3. Sprzedam nieużywaną domenę RentierBlog.pl zarejestrowaną w AfterMarket.pl Więcej o domenie przeczytasza na aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2525505692 Preferowany kontakt przez Allegro albo elegant@poczta.pl
 4. Sprzedam dwie domeny po koszcie rejestracji i odnowienia, które zarejestrowałem 13.08.2010 r.: KawaHerbata.INFO HerbataKawa.INFO Domeny nigdy nie były używane. Rozszerzenie .INFO powoduje, że idealnie nadają się na stronę/bloga informacyjnego zarówno o kawie jak i herbacie. Ich dodatkową zaletą jest to, że zawierają w sobie słowa kluczowe (keywordy), nie zawierają pomiędzy słowami kluczowymi myślnika oraz inne lepsze rozszerzenia jak np. pl są już dawno zajęte. Dodatkowo domeny są utrzymywane w AfterMarket/Dropedd, dzięki czemu cesja będzie wykonana szybko drogą elektroniczną bez dodatkowych dokumentów i kosztów. http://allegro.pl/show_item.php?item=2505510496 Kontakt: przez Allegro/AM lub elegant@poczta.pl
 5. Bardzo spodobała mi się galeria, która daje możliwośc powiększania fragmentów zdjęc za pomocą lupy. Przykład jest na stronie avonline.pl gdy zacznie się przeglądać jakiś katalog. Czy ktoś z Was wie jak ta galeria się nazywa? Czy do nexgen gallery jest może jakiś dodatek, który tez daje taką możliwość? Ewentualnie jakie znacie galerie do WordPressa, które dają możliwość fajnego powiększania fragmentow zdjęć?
 6. Wszystko wyżej jakoś nie wchodzi w grę, czyli to będzie pewnie filt, czyli to czego się niestety spodziewałem. Jest sens podpiąć stronę pod inną nową domenę i przekierować 301 a później za rok np. powrócić na starą domenę gdy filtr zostanie zdjęty i ewentualnie nową domenę przekierować na tą starą?
 7. Raczej właśnie to bo ostatnio zbyt szybko i mocno linkowałem. Czy nadal filtr może trwać max 12 mies. jak gdzieś wyczytałem?
 8. Chyba przesadziłem z linkowaniem. W każdym bądź razie zastanawia mnie, czy to normalne i jaki może być powód tego, że wpis z precla - słabo podlinkowany albo wcale, jest wyżej w google niż strona pozycjonowana? O czym to może świadczyć?
 9. Tak jak pisze przedmówca, instrukcję instalacji masz dołączoną do zakupionego skryptu. Poza tym jeśli zdecydujesz się na hosting pod OmniADD w Hekko, z którego sam korzystam, zapewne zainstalują Ci OmniAdd za free. Co do samej obsługi - zostało to opisane na blogu Kojotxa. Poszukaj - jakiś wpis bardziej na początku.
 10. A czy ja kiedyś nie przyznałem się do tego? Przecież to nie tajemnica. Ale dobra, skoro nikt nie ma ochoty pisać, to czemu co chwilę ktoś tu coś dopisuje? A mogę nie pisać, próbowałem zaprzestać proszę o polecenie freelacerów/firm co miało być głównym tematem.
 11. o to się nie mart, uczynię to niebawem a to że temat tak się rozwinął to nie nie tylko dzięki mnie @MaxPan - pudło ale blisko jesteś Ten serwis sobie zostawię. Teraz szukam po prostu lepszego rozwiązania dla czegoś innego, bo to jednak nie było to.
 12. @ zakręcony, jakbyś czytał wczęśniej że zrozumieniem, to byś wiedział, że chodzi o serwis ogłoszeniowy a to że ma być wykorzystany kilka razy też jest już napisane. Druga sprawa to taka - że ja nie potrzebuję najnowszego mercdesa s klasy żeby podjechać do osiedlowego sklepiku spożywczego Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi jeśli mamy już pisać o samochodach. Nie każdy potrzebuję tyle koni pod maską. Nie każdy też potrzbuje kupić TIRA bo mi wystarczy jakiś opel corsa, żeby przewieźć to co muszę do pracy. Zatem uważam, że jak ktoś chce to owszem można wydać 2,5 k na taki serwis ale jakie będzie zwrot z inwestycji w małym miasteczku? Pomyślałeś o tym zakręcony? Bo nie wydaje mi się. Porównaj sobie wydanie 2,5 koła na serwis a potem odwiedzalność dla Warszawy i takiego małego miasteczka. Ja po prostu potrzebuję tańszego rozwiązania niż Ty i nie mam zamiaru kupować TIRA bo na taką skalę nie będę działać.
 13. To może ktoś pochwali jakiś dobrze wykonany serwis ogłoszeniowy, gdzie przeszukiwanie jest łatwe a sam serwis czytelny? Czy serwis ogłoszeniowy dla miasteczka, które ma poniżej 25 tys. mieszkańców, musi aż tyle kosztować? Przecież można dać przerobić skrypt z allegro. Być może ktoś już robił taki serwis i można wykorzystać część ze starego, przez co pracy jest mniej na takiej samej zasadzie jak kupić skrypt z allegro i zapłacić za jego ładne przerobienie. Budżet tak jak pisałem mogę naruszyć, ale wydanie 2,5k to moim zdaniem za dużo. Dla jasności napiszę jeszcze, że byle jaki ale jednak już serwis ogłoszeniowy dla tego miasteczka istnieje i zajmuje całkiem dobre pozycje w google, a ilość dodawanych ogłoszeń nie jest wielka - kilka dziennie, więc wydanie 2,5 k albo 4-5 k jak rzucono mija się moim zdaniem trochę z celem. Owszem można to zrobić pod warunkiem, że się chce i chce się zadziałać potem na większą skalę, czyli zrobić duże pozycjonowanie a nie na sadadzie tak jak ja chcę - zapewić ładny serwis ogłoszeniowy darmowy dla konkretnego miasteczka, utrzymujący się co najwyżej z reklam albo sprzedawanych linków. To jest inna skala inwestycji. Nie jedni z Was by się w coś takiego nie porywali a ja akurat mam ochotę, o ile to będzie wykonalne i akceptowalne cenowo. Nie sztuką jest zapłacić dużo, najwyraźniej ja potrzebuję tańszego rozwiązania. Może ktoś zapyta czemu więc nie kupię skryptu z allegro i nie zlecę go do przeróbki. Ano bo mam ochotę postawić jeszcze kilka takich serwisów dla innych pobliskich miasteczek, taka mała sieć i wtedy kupienie np. 5 licencji x 500 zł robi już 2500 zł i wymaga nadal zlecenia przerobienia.
 14. Tutaj znalazłem szybkiego precla, gdzie na podstronie dodaj artykuł jest jakiś formularz. Czy ktoś z Was wie jaką wtyczkę zastosowano?
 15. @radoslaus - nie chodzi o nabijanie licznika bezsensownymi postami a o listę dobrych i sprawdzonych firm, to że niektorzy odbiegają od tematu i pytają się o coś a ja odpisuję to nie moja wina. Bezsensowny dla Ciebie dla mnie NIE. Forum jest dla wszystkich, nikt Ci nie karze czytać ani odpisywać na tematy założone przeze mnie. Równie dobrze możesz zaczepiać ludzi na ulicy bo tam chodzą i Ci przeszkadzają, albo sąsiada że parkuje w tym miejscu, bo Ci się nie podoba. Zasady ogólne B z regulaminiu 2) niewiedza innych nie jest powodem do szyderstw dotyczy to użytkowników jak i moderatorów 3) nie wszystko, co jest oczywiste dla Ciebie, jest równie oczywiste dla innych 4) nikt nikogo nie zmusza do tego, żeby uczestniczył w tym forum Zasady Ogólne C Obowiązkiem Forumowiczów jest: 1.Nieść pomoc nowym Forumowiczom zgodnie z posiadaną wiedzą Wiem, zaraz napiszesz, że nie jestem nowym forumowiczem ale niestety nowym w tym temacie w którym pytam. Ja już swoje wiem. Przygotuję projekt do końca i się ogłoszę a tu niżej oczekuje jedynie odpowiedzi zgodnych z tematem, czyli kogo polecacie? Dziękuję za odpowiedzi. Swoją drogą to dziwne, żeby w dziale 'Pogaduszki" nie móc rozmawiac o czy m się chce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy