Skocz do zawartości

miloszgadz

Forumowicze
  • Postów

    181
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miloszgadz

  1. General - jaką masz czcionkę na stronie sprzedażowej? Pozdrawiam
  2. Jeśli dobrze rozumiem to obecnie bardziej opłaca się umieszczanie 4 linków systemowych niż 5?
  3. Witajce, Mam problem z domenami IDN. Zrobiłem 100 stronek pod gotlink i 100pod seomatik. I teraz już wiem, że jest możliwość dodania, ale moja wątpliwość: - Dodawać do systemu przetlumaczoną domenę? - ideksować domeny przetłumaczone? - w ogóle to jeśli możecie to dajcie wskazówki krok po kroku jak z takimi domenami postępować podczas dodwania do gotlinka. Pozdrowionka
  4. Może mi ktoś powiedzieć czym jest to MDD i jaki jest tego cel bo za bardzo nie rozumiem a też na stronie nie potrafię znaleźć informacji. Z góry dziękuje
  5. Witajcie. Od pewnego czasu robię strony pod gotlinka i coś mi nie pasuje. Jak wygląda sprawa punktowania site? Mam stronkę 3k podstron oraz 11k a punktacja niewiele się różni. Czy warto robić duże strony czy lepiej się ograniczyć do pewnego momentu? Proszę o konkretną odpowiedź. ?
  6. Nie chodzi mi o żadne konkretne frazy tylko po prostu o prawidłowe proporcje a dokładnie jakie powinno być minimum, żeby strony seomatika ładnie wchodziły do indeksu. jeśli 30k pkt daje tylko 3 lokalizacje na jeden link gdy jest ich 1k to faktycznie trochę mało. Ale z doświadczenia możecie mi powiedzieć czy 10 będzie wystarczającym minimum? Zdaje sobie sprawę, że im więcej tym lepiej więc o tym nie musicie mnie uświadamiać
  7. Witajcie, Dopalam seomatika gotlinkiem i jak na dzień dzisiejszy zrobiłem eksport prawie 1k linków. Teraz takie pytanie: -Czy na 1k liknków wystarczy 30k pkt gotlinka? -Co ile pobraniach ustawić zmianę linku w takim przypadku? Dziękuje Miłosz
  8. A w który miejscu robi się import? Pokieruj mnie trochę.
  9. Witam Mam mały a zarazem duży problem. Gdy chce podlinkować gotlinkiem seomatika wyskakuje mi: "Niepoprawny nr ID grupy." Dlaczego się tak dzieje? Wszystko co trzeba w seomatiku uzupełniłem, mam nadmiar pkt w gotlinku i nr id kopiuje ten, który jest obok domeny z pktami. A może chodzi o inny nr? Z góry dzięki Miłosz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności