Jump to content

Larry_n

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. potwierdzam, nie odnajduje domen choć w podglądzie wyników domeny występują
 2. Dostałem 2 dni temu email z informacją że pod wskazanym adresem i po zalogowaniu dostępne będzie video z nagrania, niestety do dzisiaj po zalogowaniu nie mam dostępnych żadnych materiałów video. Czy komuś z Was udało się pobrać materiały, szczególnie interesuje mnie video z footprintów?
 3. Kiedy będzie dostępne video ze szkolenia z footprintów z 06.05.2013?
 4. Ja zaniosłem księgowemu wydruk z paypal-a (u mnie przewalutowanie nastepuje przez paypal więc były tez kwoty w zł, jeśli nie to najlepej przynieść wyciąg z konta skąd pociągnęło kwotę lub przeliczą po kursach średnich) i wystarczyło. Księgowy wystawia dowód wewnętrzny na tą kwote i opisuje na co to poszło. Odzyskujesz sam podatek dochodowy, czyli 18% dla najniższego progu lub 19% dla liniowego. Pozdrawiam Bartek Rozmawiałem dzisiaj z paypal w tej sprawie i wg nich szczegóły transakcji nie są dokumentem który można zaksięgować. Sprzedawca powinien osobno przedstawić rachunek lub fakturę.
 5. pomogło. musiałem przez pomyłkę to wyłączyć dzięki
 6. cześć w wersji 12 pojawia mi sie komunikat: recaptcha decoding is disable kiedy sprawdzam wersje 11 rechaptcha działa. nie zmieniałem żadnych ustawień. Ktoś miał z tym problem, jak to usunąć?
 7. Nie działa indeksacja dla katalogu http://braunersbakery.com.pl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy