Jump to content

gripek

Forumowicze
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 1. Czy jest możliwe, że Planer słów kluczowych AdWords sugeruje mi stawki CPC w granicach 4,50 zł na słowa kluczowe, na które nikt się nie reklamuje bądź jest to konkurencja w postaci jednej witryny? A może to błąd i nie należy do końca kierować się tego typu estymacją? Czy może się okazać tak, że po faktycznym uruchomieniu kampanii, zamiast sugerowanych stawek na poziomie 4,50 zł osiągnę "na starcie" bez problemu np. w granicach 1,00 zł? Nie rozumiem tego, dlaczego system sugeruje mi takie stawki, skoro nikt na te frazy się nie reklamuje a słowa też nie są przesadnie popularne/konkurencyjne.
 2. Przydałaby się taka funkcjonalność "w pełnym wymiarze" ze względu np. na ograniczenia możliwości stosowania i dodawania tagów, czy zaznaczania kategorii do której artykuł miałby być przydzielony. Myślę, ze nie jedna osoba taki edytor z chęcią by zakupiła właśnie ze względu na publikację tekstów na zapleczu. Np. piszesz artykuł, zaznaczasz na której witrynie ma zostać opublikowane, do której kategorii dodać, wpisać tagi i wyślij :-)
 3. A jak ma się funkcja "bezpośredniej publikacji artykułu na stronie www" w przypadku gdy witryna jest postawiona na WordPressie? Bezproblemowo da radę? :-)
 4. Panowie, Jakie mamy teraz aktualnie działające grupy precli na wzór mastablasta.pl ? Przeglądam tak forum i co chwilę widzę jakąś "grupę" która oczywiście już nie działa... :-) Pozdro, Tomek.
 5. Szukam agencji marketingu szeptanego, podwykonawcy lub osoby, która zajmie się promocją produktu na forach branżowych. Nie jestem zainteresowany "specjalistami" którzy założą nowe konto, założą nowy temat, napiszą jeden post i jedno krótkie zdanie, wcisną tam linka a potem wezmą za ten wpis 10 zł i będą uważać, że jest super naturalny i profesjonalny. Info proszę przesyłać na PW :-)
 6. Możesz sobie spokojnie odpuścić rozdzielanie na polskie i nie polskie znaki. Lepiej poświęcić ten wysiłek na jeszcze większe zróżnicowanie tych fraz :-) Ale generalnie ujdzie... :-)
 7. Ja zgłosiłem jakiś miesiąc temu i na razie brak widocznych efektów. Tak jak napisał @Zgred - trzeba trochę więcej czasu.
 8. Warto też przez jakiś czas linkować zarówno stare adresy jak i nowe (z naciskiem na nowe).
 9. ja zauważyłem zdecydowane "odróżnianie fraz" - dla przykładu, linkowałem frazę "mieszkaniA mokotów" z efektem w TOP3 i automatycznie fraza "mieszakniE mokotów" też leciała sama do góry z efektem TOP5. Po zmianie algo nielinkowana fraza poleciała po za TOP10. Oczywiście stało się tak w kilku różnych przypadkach.
 10. Precle + mieszareczka + odpowiednia mieszareczka fraz i urli w excelu
 11. Nie rób tak jak w tym przykładzie i będzie OK - http://rivieraliteracka.pl/kolonie-czy-obozy-mlodziezowe/ (linki w treści) :-)
 12. Moim zdaniem warto także czasami spoglądać na inne wskaźniki takie jak "Domain Authority" w SeoMoz - też dają jakiś punkt odniesienia.
 13. Przeanalizuj skąd są te backlinki. A czy zostanie ukarana zależy od wielu czynników, min. autorytet domeny linkowanej, jej wiek, jakość linków, anchory itp. itd.
 14. Odnieśnie hostingu "seohost" - korzystałem i mogę polecić. Fakt, czasami bywały awarie ale administratorzy bardzo szybko informują na bieżąco o tym co się dzieje i są bardzo otwarci na wszelkie rozmowy :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy