Jump to content

Piotrek25

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Piotrek25

 1. mam nową stronę i od tygodnia dodaję średnio dziennie stronę do 2-3 katalogów o wysokim PR (5-6) są to oczywiście płatne katalogi i niestety strona stoi w miejscu nic nowego się w site: nie ukazuje, a już nie wspomnę, aby po wpisaniu jakiegoś hasła strona ukazała się w google, praktycznie strona ukazuje się w google po wpisaniu nazwy domeny. Dlaczego tak jest i co należy zrobić, aby w site: pojawiłay się nowe strony. Dodam tylko że strona posiada ponad 5 000 linków wewnętrznych a w site: ukazuje się zaledwie 300.
 2. jaka jest korelacja między Nową stroną, pojawiającą się dopiero w Google a Rankingiem Page Rank? Ponieważ mam nową stronę o Page Rank 0 i chciałbym się dowiedzieć jak długo trzeba oczekiwać na awans?
 3. Witam, posiadam nową stronę i dodałem ją do katalogu Onet w dniu 04.02.2010r. i moja strona, po wpisaniu domeny była na drugiej pozycji w google, zaraz po 1 w nocy dziś spadła na 5 pozycję, po chwili na 4, a po 10 minutach, z powrotem znalazła się na 2 pozycji? Dlaczego takie skoki?
 4. Witam, posiadam nową stronę internetową, i założyłem do niej maila z domeną serwisu. Okazało się, że jak wysyłam do różnych osób maile, to jest wszystko w porządku, ale jak wysyłam e-mail na Gmail, to wiadomość ukazuje się w folderze SPAM. Dlaczego tak się stało? Jak można to zmienić?
 5. Witam, czyli uczciwie pozycjonować i wytrwale czekać?
 6. Witam, myślę, że po prostu strona jest nowa, a słowa kluczowe są bardzo popularne. Jest taka możliwość?
 7. Witam, zwykły, najprostszy, po prostu takie narzędzie. Zrobiłem to tylko raz przed chwilą. I nawet jak wpiszę tę słowo kluczową oraz adres strony, to i tak się nie ukazuje w google.
 8. Witam, posiadam nową stronę internetową, nie rozpocząłem jeszcze pozycjonowania, tylko poinformowałem google, że taka strona istnieje. I od samego początku strona główna była na 2 pozycji w google. Jednakże sprawdzam pozycję na promowane słowa kluczowe przez jeden program i pokazuje mi, że na wyznaczone słowa kluczowe google wprowadziło blokadę, pisze: "Blokada Google" Dodam tylko, że są to słowa kluczowe dość popularne i na każde z tych słów google w wynikach pokazuje 20 000 0000 do 40 000 000 wpisów. Jaki jest problem tego wszystkiego? Oraz co należy uczynić, aby blokada została zdjęci
 9. Witam, co oznacza Spersonalizowane wyniki?
 10. Witam, posiadam nową stronę internetową, do której nie prowadzi jak na razie żaden link. Strona po wpisaniu domeny bez końcówki .pl znajduje się na drugiej pozycji i tak przez cały miesiąc. I tak teraz patrze, że z drugiej pozycji strona spadła na szóstą, a po trzech godzinach spoglądam i z powrotem jest na drugiej pozycji. Jak to wytłumaczyć?
 11. Witam, powiem tak. Jeśli chodzi o Google Analytics to jest najlepszy wedle mnie darmowy program do zliczania i przetwarzaniu ruchu na stronę. Różne portale internetowe również korzystają z Google Analytics prócz takich programów jak Gemius. Jeśli chodzi o pytanie to zaraz na stronie głównej, po zalogowaniu masz napisane jakiej konkretnej strony dotyczą statystyki. Jeśli statystyki będą zliczane wyłącznie dla jednej strony, to zobacz nazwę tej domeny. Np. www.domena.pl Pozdrawiam
 12. Witam, zainstalowałem Firebug i teraz widzę, każdy proces w lewym dolnym rogu w przeglądarce Mozilla oraz za każdym razem ukazuje się google-analityk. Czyli rozumie, że wszystko jest dobrze? A zatem dlaczego z chwilą, kiedy nie miałem zainstalowanego tego programy nie ukazywała mnie się informacja o przesyłaniu danych z www.google-analytics.com?
 13. Tak, mam zainstalowany KOD pod każdą podstronę. Bo u mnie jest tak, że na każdej podstronie raz się wyświetla informacja o google-analityck, a raz nie. Tak więc jak wchodzę na stronę główną to raz wyświetla mnie się informacja o google-analityck, a następnym razem już nie.
 14. Tak dokładnie, chodziło mi o lewy dolny róg w przeglądarce Mozilli. Tak więc czy podczas przeglądania stron, gdy się nie wyświetli informacja oczekiwanie na google-analytik.com bądź informacja o przesyłanie z google-analytik.com to czy odsłona jest zliczana do statystyk?
 15. no zobaczcie, patrze na stronkę www.mambiznes.pl i tutaj też tak jest, że nie zawsze ukazuje się google-analityk w lewym dolnym rogu w przeglądarce Mozilla podczas chodzenia po różnych podstronach serwisu. To jak to jest, czy z chwilą kiedy nie ukazuje się w lewym rogu google-analityk to zlicza odsłony?
 16. Tak Mam. Jest też tak, że klikam w ten sam link i raz się informacja o gogle wyświetla, a raz nie.
 17. Mam taki problem, a mianowicie chodzę po stronie i raz widzę, a raz nie widzę w lewym dolnym rogu przeglądarki Mozilli informacji o google-analytics. Proszę powiedzieć, czy z chwilą kiedy nie widać tej informacji statystyki (odsłony) się zliczają? A jeśli nie, to co należy z tym zrobić?
 18. Współczynnik odrzuceń w Google Analytics co to takiego jest?
 19. Witam Serdecznie, Proszę powiedzieć jak wygląda sprawa odnośnie użytkowników w statystykach. Jak to wszystko jest liczone? Czy jeden użytkownik serwisu to jest jedna osoba z wyznaczonego numeru IP, która weszła na stronę Np. 50 razy w przeciągu miesiąca, czy może jak użytkownik wejdzie na stronę 50 razy w przeciągu miesiąca, to generuje liczbę 50 użytkowników? Czy może jest to inaczej liczone?
 20. a jak to wygląda w przypadku Google Analytic?
 21. Szukam informacji jakie metody w pozycjonowaniu w google są niedopuszczalne ponieważ chciałbym się dowiedzieć, jakich rzeczy nie można robić, aby nie dostać bana od google. Z góry dziękuje za wszystkie rady
 22. Witam Serdecznie, Proszę powiedzieć jak wygląda sprawa odnośnie użytkowników w statystykach. Jak to wszystko jest liczone? Czy jeden użytkownik serwisu to jest jedna osoba z wyznaczonego numeru IP, która weszła na stronę Np. 50 razy w przeciągu miesiąca, czy może jak użytkownik wejdzie na stronę 50 razy w przeciągu miesiąca, to generuje liczbę 50 użytkowników? Czy może jest to inaczej liczone?
 23. Szukam informacji jakie metody w pozycjonowaniu w google są niedopuszczalne ponieważ chciałbym się dowiedzieć, jakich rzeczy nie można robić, aby nie dostać bana od google. Z góry dziękuje za wszystkie rady
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy