Jump to content

Radw

Forumowicze
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Radw

 • Birthday 10/05/1993

Contact Methods

 • Website URL
  https://radw.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin
 1. Witam do sprzedania mam domeny podane w tytule i nie tylko, wszystkie domeny sprzedaje za pośrednictwem Aftermarketu Link do Pełnej oferty Kontakt: rwirtel{małpka}gmail.com bądź PW na forum. Pozdrawiam Radw
 2. Podlinkowanie linków? Chyba chodzi o podlinkowanie stron z ręcznie dodanymi linkami? Jak chcesz dorobić to powinieneś się znać na takim sofcie. Nawet pracując dla lokalnych klientów może być ciężko bez wystarczającej wiedzy.
 3. Mam tak samo tylko że z meta strony głównej Google bierze początek pierwszego posta
 4. To co zrobić żeby po dodaniu wpisu nie było takich zawirowań? Tylko mocne linkowanie pomorze?
 5. Gdy opis jest ten co ustawiony w meta strona jest wyżej w wynikach. Po dodaniu nowego wpisu wylatuje na +/-160 miejsce.
 6. Chwilowo było dobrze. Po dodaniu nowego posta jego początek leci w opis strony w wynikach wyszukiwania zamiast treści która jest w meta.
 7. Zaraz po napisaniu tematu przeinstalowałem wtyczkę i może tym razem pomogło, mam nadzieje że po dodaniu wpisu nić się nie zmieni. Edit Analiza meta
 8. Witam mam problem z którym nie mogę sobie poradzić mam zainstalowana wtyczkę Yoast WordPress SEO lecz pomimo wpisania opisu strony Google nie widzi tego opisu. Meta jest widoczne w kodzie strony lecz najprawdopodobniej próby instalacji wielu wtyczek zrobiły tam dość niezły syf a teraz nie wiem jak to naprawić. Jak ktoś był by wstanie pomóc bym był wdzięczny. Link do strony w sygnaturce.
 9. Kataloguje po 2 letniej przerwie więc ciężko mi coś powiedzieć więcej.
 10. Po wpisaniu błędnego kodu z obrazka i powrocie do formularza okienko z kodem pojawiło się dopiero po kilku odświeżeniach.
 11. Na to raczej niemamy zbyt dużego wpływu chyba że katalog będzie tak mocny że podlinkowanie wpisów wyda się naturalne.
 12. Witam sprzedam domeny. hlm.pl- 499zł lsf.pl- 499zł kartysd.pl- 150zł Transfer domen w obrębie serwisu aftermarket. Zalerzy mi na szybkiej sprzedaży rozważe też inne propozycje cenowe. E-mail: rwirtel<małpka>gmail.com GG: 5969243
 13. Jak na zaplecze to strasznie zasobożerne zaplecze
 14. Może Family keyloger
 15. A ja szukam kogos kto robi jakąć ciekawa skórke do Sinooke. Jak ktoś robi albo może kogoś polecic to bym był wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy