modell

Forumowicze
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

O modell

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1184 wyświetleń profilu
 1. Szybki, tani hosting dla kilku stron

  Samo ssh nie jest zagrożeniem bo to tylko protokół. Pytanie czy dostęp jest chrootowany, czy jest to dostęp użytkownika i do czego ma dostęp. Dostęp do konsoli ostatecznie daje również możliwości penetrowania sieci lokalnej (o ile jej budowa na to pozwala).
 2. [Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO

  Szkoda że żaden z pozostałych kodów już nie działa... Warto byłoby przetestować usługę.
 3. Jeżeli kod wynikowy będzie znacząco różny od innych katalogów, to z całą pewnością warto. Ponadto uważam że wysoka opłata licencyjna sprawi że unikniesz zalewu pytań, a z drugiej strony będziesz w stanie dać wsparcie tym, którzy kupili. Licencja powinna być roczna- umożliwiająca rozruch, support i aktualizacje.
 4. Aruba Cloud - opinie

  Fajne pod developerkę... ale też nie każdą.
 5. Dałbym... gdybyś rozwinął myśl co to znaczy "domyślna". Jeżeli jest to domyślny adres zdefiniowany w przeglądarce- to ten nie ulegnie zmianie. Co nie znaczy że wyniki będą takie same. Jeżeli aktywnie korzystasz z konta google i wprowadzając wyniki wyszukiwania pozostajesz zalogowany, wówczas górę mogą wziąć Twoje ustawienia na koncie. Ponadto liczy się język systemu windows i domyślny język przeglądarki. Sama końcówka .ie, .es, .com może nie mieć wpływu na wyszukiwanie, ale lokalizacja i lokale - tak. Zapewne za granicą będziesz również odpytywał inny serwer googla.
 6. Weryfikacja Firmy w Google + (Nie udało sie)

  Czy taki komunikat występuje w każdej z przeglądarek? Czy wprowadzone zostało (opcjonalne) Imię i nazwisko?
 7. Szybki, tani hosting dla kilku stron

  Mogę zaproponować hosting o wskazanych parametrach za 150 zł netto / rok. W tym certyfikat SSL Comodo DV Standard SSL. PLESK Onyx, zamiast Direct Admin.
 8. Kopia strony 1:1

  Tak jest na 100%. Sprawdź czy na kopii działają aktywne funkcje np. formularz kontaktowy. Znam podobne przypadki (po wygaśnięciu domeny powstaje na niej DOKŁADNIE taki serwis jak z przed wygaśnięcia). Co ciekawe nie zostają zmienione dane kontaktowe. Po co ktoś coś takiego robi? Nie wiem.
 9. Program do email ( gmail )

  Nie wydaje się to zbyt skomplikowane dla wiadomości przechowywanych w formacie Maildir/ Jak rozumiem chcesz przeszukać wszystkie wiadomości mail w poszukiwaniu istnienia "frazy" i jeżeli istnieje to wybrać adres e-mail który znajduje się w tej wiadomości?
 10. Cloucache dla presty

  Nie wiem co to jest CloudCache dla presty, ale generalnie prawidłowa konfiguracje PECL MemCache z memcached daje bardzo dobre wyniki.
 11. https://www.phplist.org/download-phplist/ OpenSource, spore możliwości.
 12. Jak się zwracać do Internautów?

  Tu się mylisz. Interpretacja jest tak różna, jak różni są autorzy. Z resztą nie na darmo nazwa Chinglish.. Ale z całą resztą zgadzam się zarówno z Toto jak i jimmi.