Webmax

Forumowicze
 • Zawartość

  470
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

4398 wyświetleń profilu
 1. linuxpl jest ok sam mam tam kilka projektów, ale drogi jeżeli chcesz montować certyfikaty - nawet darmowe. W przypadku innych serwerów mozna zainstalować je w 5 minut (darmowy) - np kei to zdecydowanie ułatwia sprawę.
 2. Jest dostępne autologowanie przy każdym nastepnym razem w danym serwisie?
 3. Webmax

  [Opinie] linuxpl.com

  Linuxpl.com teraz już niestety nie jest przyjazny dla programistów jak ma się większą liczbę stron. Wiele innych serwerowni oferuje bezpłatną szybką instalacje certyfikatów ssl, a linuxpl nie chce nadal na to przystać, jedynie ofertuje płatne rozwiązania i dodatki SNI. Totalny strzał w kolano, na aktualne standardy.
 4. Ogólnie wtyczka jest bardzo lekka, fajna ale pozostają niedociągniecia. 1) Jest problem z integracja płatności z Getresponse. Po aktualizacji na nową wersję getresponse mimo, że betterpay wydał aktualizację to nadal to nie działa. Benefiter sprawniej działał i działa. 2) Brak płatności cyklicznych.
 5. Webmax

  Seopilot.pl

  @Blake u mnie już znajomi również rezygnują z seopilota, słabo maskuje linki i nie da się tego trzymać na żywych projektach.
 6. Webmax

  webepartners.pl

  Nie polecam bardzo nierzetelna firma. Był dobry kontakt z panem Pawłem, a potem nagle się urwał, brak dostarczonych dokumentów i zero odzewu.
 7. Webmax

  Lajki z prawdziwych kont FB bez limitu

  Znacie może jakies tańsze rozwiązanie?
 8. Webmax

  GIODO a prosty serwis

  Również potwierdzam, że e-mail to dane osobowe, ponieważ jest tutaj opcja, że można zidentyfikować daną osobę poprzez imię i nazwisko .
 9. Webmax

  Pozycjonowanie forum IP.Board

  Odnośnie ruchu to wszystko zależy od tematyki. Sam link building nie wystarczy, warto jeszcze pomyśleć o innych sposobach jak social media i automatyczne posty do tematycznej grupy masz stałe 10-20% ruchu na stronę zawsze po średnio jakościowej treści - a hit nawet doda Ci + 50-70% odwiedzin. Jednak wszystko zależy od tematyki itp. Odnośnie IPB to trzeba go zoptymalizować po pierwsze wtyczka SEO, ale to nie wszystko, bo trzeba ręcznie pod każdy nagłówek h1 - podforum dodać opis 200-300 znaków (nasycenie słów kluczowych - naturalnie). Dodatkowo bardzo ważne jest aby stworzyć naturalnie przypięte 2-3 tematy, które będą miały w sobie frazy, które chcesz pozycjonować. Sposobów jest dużo, tylko trzeba umieć troszkę programować i można zdziałać cuda z IPB.
 10. Webmax

  GD Rating System - polskie napisy

  Szukaj plików tłumaczeń bądź po prostu w kodzie.
 11. Webmax

  autoamtyczne publikowanie postów na fb

  Również działa bardzo dobrze wtyczka add Facebook link.
 12. Webmax

  Wielojęzyczna strona

  Ja również stosuje WPML najbardziej skuteczna wtyczka dotychczas.
 13. Webmax

  Jak dodać seo opis bez użycia wtyczki

  Na angielsko językowych stronach można znaleźć przypisywanie opisu pod id.