Jump to content

spolprog

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sklepbraders.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,747 profile views
 1. Witam, Poszukuję osoby, bądź firmy która będzie zajmować się kontem google ads. Prowadzę sklep internetowy z akcesoriami do telefonów. Do zadań będzie należało optymalizacja kampanii, aby uzyskać jak najlepszą konwersję. Propozycję proszę pisać w temacie bądź na PW razem z informacjami odnośnie doświadczenia. Forma rozliczenia jaka mnie interesuje to faktura VAT. Kontakt : ultrastacja@o2.pl
 2. Konto google ads posiadała firma z którą współpracowałem, ale nie byłem zadowolony z wyników pozycjonowania, więc zrezygnowałem również i z google ads, a konto zostało w ich rękach.
 3. Witam, Poszukuję osoby, bądź firmy która będzie zajmować się kontem google ads. Prowadzę sklep internetowy z akcesoriami do telefonów. Do zadań będzie należało optymalizacja kampanii, aby uzyskać jak najlepszą konwersję. Propozycję proszę pisać w temacie bądź na PW razem z informacjami odnośnie doświadczenia. Forma rozliczenia jaka mnie interesuje to faktura VAT.
 4. Problem polega na tym, że pozycje które są pozycjonowane przez aktualną firmę, nie wzrastają prawie w ogóle porównując z poprzednimi miesiącami, kolejną sprawą jest, że ruch mam jeszcze mniejszy niż miałem rok temu. Zamówienia cały czas utrzymują się na podobnym poziomie. W porównaniu z ostatnim czasem ciągle widzę regres w ruchu zamiast progresu. Więc chcę zmienić firmę bo uważam, że jeśli sklep jest już pozycjonowany dłuższy czas to powinienem widzieć o wiele większe efekty niż obserwuje aktualnie. Jeżeli możesz odpowiedz mi na pytanie, czy chciałbyś współpracować z taką firmą która nie daje
 5. A jak wygląda sprawa z rozliczeniami ? Czy firmy zajmują się jeszcze modelem płać za efekt ? Czy po prostu płacę i nie wiem czy będę miał jakiekolwiek wyniki ? Nie chcę firmy której będę przez rok płacił, a później się okaże, że efekt jest prawie nie widoczny albo nie ma go wcale. Jeżeli firma pozycjonująca przeniesie ruch na moje produkty co łączy się z zakupami wiadome, że z taką firmą będę chciał współpracować. Ale jak będę dostawał suche raporty z których nic nie wynika to równie dobrze mogę powiedzieć, że taka firma bierze pieniądze za nic nie robienie.
 6. Chciałbym, aby w ciągu tych 3-6 miesięcy był widoczny wzrost ruchu, a co za tym idzie zamówień na sklepie. Wiadome, że klient szuka konkretnego towaru, więc jeżeli towar przyciąga go zdjęciami oraz opisem to jest prawdopodobne, że skoro już wszedł na stronę to przy okazji kupi produkt. Jeżeli chodzi o niski budżet jakie kwoty masz na myśli ? I jaką kwotę musiałbym wydawać miesięcznie brutto, aby firma mogła mi zapewnić efekty w ciągu 3-6 miesięcy. Nie mówię tutaj o pierwszych pozycjach, ale chciałbym widzieć, że to za co płacę przekłada się na ruch na stronie.
 7. Witam, Szukam firmy która zajęłaby się pozycjonowaniem sklepu internetowego. Czym muszę się kierować poszukując taką firmę, aby nie natrafić na firmę u której efekty będą mizerne, albo nie będzie ich widać prawie wcale ? Czy macie do polecenia jakieś firmy u których w okresie 3-6 miesięcy będą widoczne efekty tego co robią ? Wiadome, że pozycjonowanie to efekt długofalowy. Proszę o doradzenie w tej kwestii, ew polecenie firm z których sami skorzystaliście, głównie osoby które również posiadają sklepy internetowe.
 8. Niestety nie mogę napisać jakie mam obecnie zużycie dysku oraz ile transferu miesięcznego zużywam ponieważ nie mam dostępu do serwera od strony administracyjnej, do tej pory zajmował się tym ktoś inny współpracowałem z tą osobą parę lat lecz od 2 tygodni nie mam z nim żadnego kontaktu i muszę szukać jakiegoś wyjścia, do tej pory to on administrował serwerami. Nie mogę pozwolić na choćby 1 dniowy przestój stron. Więc jeśli trzeba mogę podesłać statystyki 2 stron które generują największy ruch.
 9. Witam, Poszukuję hostingu, serwera dedykowanego pod kilka stron które mają dużą ilość zapytań do bazy ze względu na duży ruch który generują. Czego konkretnie poszukuję ? Jak najlepszej stabilności serwera, aktualnie korzystam z serwerów ovh. Dobrego procesora i pamięci ponieważ to najszybciej się kończyło. Administracji lub osoby która by skonfigurowała dla mnie serwer nie wiem czy takie usługi są w cenie dedyka ? Tak więc proszę o podawanie konkretnych i sprawdzonych usługodawców.
 10. Witam, Zlecę napisanie 10 tekstów każdy po 1000 znaków w tematyce gry mobilne najlepiej w języku angielskim. mail: ultrastacja@o2.pl gg: 68363
 11. Czy wy ze swoich doświadczeń możecie polecić mi jakieś firmy ? Oczywiście nie na forum bo nie wiem czy tutaj można ale na PW jeśli ktoś byłby na tyle pomocny
 12. Lepiej pozycjonować 1 główną frazę czy kilka pobocznych ?
 13. Witam, Chciałbym komuś zlecić pozycjonowanie strony jednak chciałbym się dowiedzieć: -Jakie są mniej więcej koszta ? -Na ile czasu trzeba podpisać z daną firmą umowę ? -Czy tak naprawdę nie płacę za nic puki nie będzie wyników w TOP 10 ? -Czy firma gwarantuje mi pozycjonowanie które nie grozi wpadnięciem w filtr albo co gorsza banem od googla ? -Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze danej firmy? -Lepiej znaleźć kogoś na forum czy skorzystać z oferty firmy ? Oraz wiele innych rzeczy które mogą mi się przydać przy poszukiwaniach, a także wyborze odpowiedniej osoby, bądź firmy.
 14. wiec mam jeszcze pytanie czy google widzac nieprawidlowa reklame wysyla ostrzeżenie ? czy blokuje konto ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy