Skocz do zawartości

Salek_Art

Forumowicze
  • Postów

    1006
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez Salek_Art

  1. Ja co prawda wstałem o 7, ale zanim dojechałem do biura była 8:30 .
  2. Polecam hula-kula - tak jak pisałem parę postów wyżej . Albo bazyliszek, tam gdzie byliśmy ( bazyliszek.waw.pl). Mi pasuje każdy termin, oprócz weekendów ( piątki też raczej odpadają ).
  3. Mi pasuje, najlepiej środa, bądź czwartek.
  4. Przepuść jeszcze przez dwie wtyczki w sb - pewnie wiesz jakie i będziesz miał pełnie wiedzy na temat swojej listy .
  5. Mion, a na jakiej podstawie oceniasz jakość swojej ? Przecież mówiłeś, że sprawdzałeś czy działają tylko;).
  6. Dużo nie jest warta. Nie wiadomo ile dodasz komentarzy, co to za blogi i co z nich da się wyciągnąć. Na chama taką listę mogę zrobić w 3h. Wysil się Mion ;p Przepuść przez sb, podaj więcej szczegółów i może coś z tego będzie .
  7. Enter jest chyba traktowany jako kolejny komentarz . Użyj html-a.
  8. To rzuć jakiś termin wedrowiec jaki Ci pasuje .
  9. No to ja się pisze. Może być przyszły czwartek .
  10. Jak będzie kilka osób to nie walnie Cię po kieszeni , chociaż mogę w bilard też pograć. Są tam rzutki, boksery, piłkarzyki i wszystko inne - bardzo fajny klimat.
  11. Ja Edit: Proponuje Hula-Kula ( może jakieś kręgle + piwko ) ? https://www.hulakula.com.pl/
  12. Ja niestety mam dziś firmowy wypad na gokarty, ale w wolny czwartek bym reflektował .
  13. Ostatnio byłem na : Piła - kał . łatwa dziewczyna - średnie. Pogrzebany - ciekawe, ciekawe !!!. A z klasyków to : - Oczywiście forest gump
  14. Szkoda, że nie na 18 . Ale potwierdzam swoją obecność. Ktoś jeszcze potwierdzał swoją obecność ?
  15. Bazyliszek - stare miasto. metrem do ratusza arsenał dojedziesz:). Tam bym się pisał na 100%.
  16. Niestety mnie nie będzie, nie bardzo wiem, bo jestem w Warszawie od bardzo nie dawna i nie potrafię się poruszać komunikacją. Mam nadzieje, że chociaż na następne spotkanie już się wyedukuje z tego zagadnienia i dotrę. Pozdrawiam.
  17. Jak więc ? Będzie ktoś jechał z okolic Ursusa ?
  18. Czy ktoś ew. będzie jechać z okolic Ursusa ? Nie za bardzo wiem jak trafić do tego miejsca, pewnie dojazd zająłby mi dużo czasu.
  19. Można dołączyć na do starych wyjadaczy z PiO? Ja polecam Bazyliszka na starym mieście - browar (1l) w poniedziałki i wtorki za 7zł + kotlet 20x20 + frytki + surówka (ogromna porcja ) za 15zł. Knajpa spoko.
  20. Nie każda cyfra to oddzielna strona. Jak widzisz strona numer jeden linkuje wszędzie, ale nie do swojej poprzedniczki, w ten sposób koło się nie domyka - nie ma tu żadnej filozofii.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności