Jump to content

Jaskólski Photography

Forumowicze
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jaskólski Photography

 • Birthday 12/14/1976

Contact Methods

 • Website URL
  http://jaskolski.eu

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Witnica
 1. No wiecie jak ja się biorę za robienie katalogu ślubnego to to jest zrobione porządnie. Nawet google wie co ma robić. Nawet jak ja roboty nie skończę. ( w zasadzie to roboty dobrze nie zacząłem) ;-)
 2. Chłopaki domena NIGDY!!!! nie była rejestrowana sam robiłem wszystko i jestem pewien że linka do niej nie dawałem. www.slub-gorzow.pl - popatrzcie sami. Tak naprawdę nie zależy mi na tym aby ten PR tam był. Zdecydowanie bardziej wolał bym mieć 1000BL na niej, z różnych stron.
 3. Miałem plan aby stworzyć forum ślubne portal ślubny jako część mojego zaplecza. Ale po opłaceniu domeny hostingu i postawienia joomli, jakoś mi się odechciało. nie ma tam nic oprócz przykładowych treści joomli. Nie dodałem nawet jednego linka do tej strony gdziekolwiek, jednak jak wczoraj zabłądziłem tam to PR tej strony teraz wynosi 2, jak to możliwe??
 4. Ja osobiście staram się unikać sztucznego ruchu na stronie, kilkoma postami na forach tematycznych można podbić oglądalność taką naturalną nawet x3, ale po co. Konwersji na cel (mądre słowo co nie, ;-)) tak jak google mówi z tego niema, czyli klientów (zapytań ofertowych) tak po chłopsku więc po co mi to. Aby się słupkami ekscytować i chwalić. bzdura, kompletnie bezcelowe nic nie dające przyruchy (tak w terminologii sportowej).
 5. też bym się chętnie dowiedział jaka strona ma 5 dni 0 linków i PR 4??
 6. Zaczęło mnie to nurtować, niby wszyscy mówią że nofollow, nie przenosi żadnej mocy. Ale na przykładzie strony kolegi muszę stwierdzić że mam wątpliwości. Strona jest młoda (raptem 3-4 miesiące) posiada 126 linków zewnętrznych, w tym 2 ze swoich troszkę (parę miesięcy starszych)starszych stron PR1 po 3 linki przychodzące każda. 12 z zamkniętego forum tematycznego które w ogóle nie jest pozycjonowane. a pozostałe z mojego bloga gdzie link jest nofollow. I teraz sprawa wygląda tak że przy ostatnim updacie strona dostaje PR2, jakim cudem?? Jak dla mnie to nie ma innego wytłumaczenia jak tyl
 7. Dzięki Super :-) takiej odpowiedzi oczekiwałem. A czy można e-weblinkiem linkować moją stronę pozycjonowaną czy to raczej nie wskazane??
 8. bez podlinkowania wpisow przy slabo podlinkowanej (mlodej) stronie czesc wpisow i tak na poczatku wychodzi wyzej niz strona docelowa ale tylko na poczatku zanim googiel policzy sobie ze tych wpisow jest duzo a nie kilka i wypchnie strone ponad nie linkowanie wpisow po prostu zwieksza ten efekt Myślę że w tym przypadku nie grozi mi to, strona przy ostatnim updacie dostała PR4 jest już na 3 stronie na bardzo konkurencyjną frazę jaką jest fotografia ślubna, wpisy do precli gdzie PR=n/a nawet z dobrze podlinkowanych i mocnych precli, nie mają szans na wejście tak wysoko na tak obstawioną kon
 9. Czyli rozumiem że jest OK linkowanie(SWL'em) swojej strony skoro daje to takie dobre efekty, że dobrze podlinkowany wpis do precla może znaleźć się wyżej niż moja strona. Czy raczej tego unikać?
 10. W zasadzie to o to mi chodzi, a nie robi się tego?? I chciałem jeszcze zapytać czy jak będę to "pozycjonował", te wpisy znaczy, to powinno oczywiście w długim dystansie czasu poprawić moją pozycję?? Ostatnie pytanie (lekko off topic), jeśli mam 100precli ale tylko 50 artykułów czyli artykuły się powtarzają to czy to może być traktowane jako spam??
 11. Jestem nowy w tym temacie więc zadam kilka pytań na które odpowiedzi nie udało mi się znaleźć odpowiedzi a są stosunkowo proste więc nie zalmie wam dużo czasu aby naskrobać dwa zdania odpowiedzi, z góry dziękuję za odpowiedź. Chcę dopalić 100 wpisów do precli, jak ilość punktów będzie mi potrzebna ?? Precle są dobrze podlinkowane i solidne, rozważam 2 opcje dopalanie wpisów tylko do indeksacji i później odpuszczenie dopalania oraz dopalanie cały czas w celu dodania mocy linkom. i teraz moje drugie pytanie jak dużo mocy mogą uzyskać (po dopaleniu dużą ilością punktów) moje wpisy wię
 12. Chodziło o zaśmiecanie mojego specjalnie do tego celu stworzonego precla, ale się chyba jednak pofatyguje i napiszę te 30 artykułów i zrobię to jak trzeba. Podlinkuje go porządnie i będzie z tego lepszy pożytek,
 13. Dla niej to zrozumiałe ale czy dla stron linkowanych też??
 14. A jeżeli strona została stworzona tylko w jednym celu zaindeksowania 100 innych i jest podlinkowana, zaindeksowana, to czy niewątpliwie negatywne skutki takiego artykułu (ze 100 linkami) przeniosą się na strony linkowane??? Czy lepiej napisać 30 artykułów i wrzucić po 3 linki do każdego, (z tym że to dużo roboty i wolałbym tego uniknąć).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy