Jump to content

frifruph

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. frifruph

  update serp

  Nie. Wystarczy zobaczyć frazę torrent - ostatnio pojawiły się tam strony takie jak: http://torrent.najlepsze.net/ http://top-lista.torrentmania.info/ http://torrent.top-100.pl/
 2. Google po kilku moich mailach uznało większość z tych kliknięć za nieprawidłowe i dopisało do konta ponad 1300 zł, temat do zamknięcia.
 3. Założyłem wczoraj kampanię AdWords dla małego sklepu RTV. Słowa kluczowe wszystkie super pasujące, wpisane w [] z nazwą miasta, liczyłem że 2000 zł starczy na przynajmniej kilka miesięcy. Wchodzę dzisiaj na konto i widzę, że już wykorzystałem ponad 1500 zł. Na zakładce sieci mam Sieć wyszukiwania Wyszukiwarka Google: 2 Partnerzy wyszukiwania: 0 Sieć partnerska Wybrane miejsca docelowe: 0 Automatyczne miejsca docelowe: 11714 Co to jest sieć partnerska i czy moje reklamy wyświetlały się dla innych słów kluczowych niż podane? Według mnie nie mogło być 12000 wyszukiwań tych słów przez 1 dz
 4. Ale po wpisaniu w Google tego co na http://tiny.pl/3v9c nie ma mojej strony na początku tylko najpierw jest konkurencja. Czy jak napiszę skrypt AutoIt do automatycznego klikania na linki do mojej strony w Google, to będzie ona na górze dla wszystkich fraz z jej nazwą?
 5. zoozool wpisz sobie link:alexa.com, a co to anachor nie wiem, Google też nie znajduje definicji tego słowa, ja zajmuję się tworzeniem stron a nie spamowaniem. Chcesz link w katalogu do wp.pl? Wpisz katalog stron portale wp.pl w Google. slawek22 niedługo zmienię skrypt na inny i tam dat nie będzie, ale chyba żaden użytkownik nie patrzy na datę obok copyrighta przy wybieraniu strony. Chomikuj.pl, linkologia.pl nie mają nic wspólnego z moją stroną oprócz tego że komuś płacą za pozycjonowanie dla mojej nazwy. T-p.info (nie podaję pełnego adresu, bo jeszcze ta strona forum będzie wyżej od mojej
 6. Kukis jak zapytałem 10 firm to 8 mi nie odpowiedziało, a 2 chciały ponad 1000 zł. Alexa jest spamerska bo pozycjonuje się wyżej na nazwę mojej strony, a nie jest to ani strona torrentowa, ani strona polska. Te strony co są wyżej niż moja to spamerzy i [ nierzetelni partnerzy ], są na górze bo płacą firmom a ja nie. WP jest wyżej niż ja pomimo gorszej zawartości strony, więc płaci jakiejś firmie.
 7. Czy będę kiedyś wyżej niż linkologia.pl jak nic nie zapłacę żadnej firmie pozycjonerskiej? Jeszcze rok temu byłem na 1 miejscu dla tych haseł i miałem 8000 wejść z google co dzień a teraz tylko 50 wejść bo jacyś spamerzy zapłacili a ja nie.
 8. Top-100.pl, linkologia.pl, chomikuj.pl, alexa.com, stestuj.pl... Oni mają tysiące złotych i sobie pozycjonują strony na moją nazwę. A morał z tego taki, że pozycjoner = [ nierzetelny partner ]. Nie mam tysiąca złotych na pozycjonowanie, czy to oznacza, że mojej strony nie powinno być w Google dla jej nazwy? Wcześniej w tym temacie piszecie, że to dzięki pozycjonerom wyniki Google są dobre - ja z tym zupełnie się nie zgadzam, bo ci pozycjonerzy wypozycjonowali strony bez treści wyżej niż moją stronę dla jej nazwy.
 9. A nie wydaje ci się, że po wpisaniu torrent polska info powinna pojawić się strona torrent-polska.info na górze? Teraz najpierw jest ponad 20 spamów i dopiero później moja strona, tylko dlatego, że właściciele tych spamów płacą za pozycjonowanie a ja nie.
 10. Na frazę torrent polska i torrent polska info jacyś [ nierzetelni partnerzy ] http://torrent.top-100.pl/szczegoly.php?id=tpi2 czy http://www.linkologia.pl/link/id,5017,httptorrent-polskainfo i http://torrentinvite.org/index.php?showtopic=14779 się wypozycjonowali i przez nich moja strona wcale się nie pojawia w google.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy