Jump to content

tomick

Forumowicze
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tomick

 • Birthday 06/14/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.tomick.pl
 1. A ja chciałbym pogratulować SeoPilotowi. Bardzo szybka druga obniżka wartości i serwis zarabia już po równo tyle samo z Prolinka jak i SeoPilot. Tylko, że na Prolink mogę wpływać i nie wykupuje u mnie całej powierzchni i nie w takiej ilości. Gratuluję dobrej polityki, ja pasuję.
 2. Też dzisiaj dostałem "rabat". Ale jak nie to nie Widać bardzo chcą wykurzyć klientów ze swojego systemu. Strona, która była od początku spadła z 260 zł na 128, czyli 51% i to dla serwisu, który nie stracił z PR, zyskał tylko liczbę stron. Ech...
 3. tak to jest, jak kompresujesz gzipem stronę skompresowaną :-)
 4. A żałuj... byś zobaczył jak TO jest napisane. ten artykuł świadczy tylko o jednym: cwaniactwu. Ale czego można było oczekiwać po autorze artykułu o systemie wymiany linków, który jest właścicielem jednego z nich. Artykuł "sponsorowany" i konkretnie nastawiony anty LinkMe. Dlaczego? Pewnie dlatego, że po wyjściu na jaw kilku informacji na temat jego systemu to właśnie LinkMe stał się w opinii lepszym i bezpieczniejszym systemem = konkurencją. Dał po kostkach, więc trzeba było napisać artykuł nt. systemów i tam konkurencję zjechać.
 5. Pan Paweł Kobis już dawno stracił moralne prawo do pisania takich wypocin na łamach jakiegokolwiek magazynu. Ciekawe, czy redakcja MI wie, kto jest właścicielem LinkORN.pl, strony anty-linkme.info, firmy Work-Elite Ltd. Nie masz jakiejkolwiek wiedzy o programowaniu, o rynku internetowym czy o pozycjonowaniu. Jak śmiesz więc pisywać do pisma, które zajmuje się tymi rzeczami? Wkręcałeś człowieku na aukcjach, w LinkORN.pl a teraz chcesz powkręcać troszkę większą ilość osób - masowo - poprzez pismo.
 6. hmm... jak mi stronę wywalało to czasami mijało mniej niż 5h. Widocznie te usprawnienia wprowadziliście dopiero teraz tak?
 7. Hmm... według mnie class="eweblink" to jest taki sam znak rozpoznawczy jak pamiętne javascripty w LinkORNie. Mam nadzieję, że autorzy systemu usuną takie nazewnictwo. Można zrobić nazwę klasy CSS jako parametr funkcji, a jeżeli go nie będzie zdefiniowanego to po prostu nie ładować atrybutu class. I po kłopocie.
 8. hm? Myślisz, że trzymają dane o stronach w systemie taśmowym?
 9. Jako matka powiem że do niczego nie doszło Kłamiesz! Jesteś Lże-elita :] (Dir-elite, Dirt-elita) - Rozszyfrowany :]
 10. a ja pochwalę system, że od kilku dni moja strona nie poleciała z systemu :-) Widać, że coś tam robią w silniczku ;-)
 11. Ja również mogę się dołożyć. W razie czego mogę też przeprowadzać relacje z konkursu
 12. Mam... prawie całe 600 MB - nie mów, że e-weblink potrzebuje więcej miejsca =]
 13. raczej to jest dziwne zjawisko. ale raczej IQ.PL nie było by winne temu- tak myślę, mogę się mylić. Bo jeżeli tak by było, to również inne skrypty, które działają na stronie miały by problemem z zapisem np. cache.
 14. Skrypty autoryzujące nie działają za dobrze.... od 2 dni moja strona jest notorycznie dezaktywowana. Przez pierwsze dni był spokój. Dodatkowo podczas aktywacji:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy