Jump to content

Kama

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Piszecie o meta tagach a mi chodzi o zwykły tekst w którym będą słowa kluczowe wyróżnione (<strong>) dla przykłady podam stronę http://zalando.de po środku strony mają sporo tekstu z wyróżnianymi słowami kluczowymi. Czy google odróżnia słowa np. but i buty czy traktuje to jako oddzielne słowa kluczowe?
 2. Witam Ponieważ w wkrótce planuje dodać na swoja stronę sporo treści z paroma słowami kluczowymi chciałam sie zapytać czy ma jakieś znaczenia czy treść znajduje sie na górze strony i czy ma znaczenie że treść jest w ramce. U mnie nie da sie za bardzo dać treść na samej górze strony ponieważ na górze znajdują sie produkty. Treść będzie znajdywać sie na samym dole strony w ramce. Słyszałam że Google bot skanuje tylko pierwsze 3 zdania na stronie.
 3. Tak tylko na trudniejsze frazy podobno musi być jedno zaplecze na jedno słowo kluczowe. W moim wypadku była by to fraza agata meble? Na resztę słów które podałam można wrzucić w jedno zaplecze? Chciał bym wiedzieć jakie koszta mnie czekają. Proszę jeszcze o napisanie od czego zależy czy jest to fraza niszowa? od ilości wyszukań ?
 4. Od czego zależy czy jest to fraza niszowa? od ilości wyszukań ? Chodziło mi o pozycjonowanie fraz niszowych a pomyliłam je z long tail. Wiadomo że takich fraz niszowych może być sporo. Jak sie pozycjonując takie frazy? Czy dla każdej frazy trzeba oddzielne zaplecze lub wystarczy jedno.
 5. Czyli te frazy co podałam to są fraz niszowych nie long tail?
 6. Witam Chciałam zapytać jak pozycjonuje sie na długi ogon i czy do tego trzeba zaplecza? Czy każde słowo kluczowe nadaje sie pod Long Tail, czy to zależy od średniej miesięcznych wyszukań czy od konkurencji. Powiedzmy że chce pozycjonować sklep meblowy pod frazy: agata meble agatameble warszawa agata meble katowice agata meble szczecin agata meble kalisz agata meble łódź agata meble rybnik agata meble opole ........Itd
 7. Mam już konto Adsens i reklamy na swoich innych stronach. Nie chce dostać bana jak wstawię te reklamy na stronę którą będę agresywnie pozycjonować linkami.
 8. Panowie zapomniałem jeszcze zapytać jak dodam do takiej strony reklamy Adsens i dostnie ona bana od Google za pozycionowanie to może tak sie stać że moje konto adsens dostanie bana? Wiadomo może podepnę też Google Analytics. Mam też normalne strony na których zarabiam i nie chciała bym dostać bana na Adsens.
 9. Jeszcze ostanie pytanie:) czy najlepszy skrypt do pozycjonowania będzie WP?
 10. Dziękuje za odpowiedzi i porady:) proszę jeszcze napisać czy mimo metod których polecacie warto też postawić zaplecze i z nich linkować. czy frazy mcdonalds gutscheine, hm gutschein są trudne
 11. Tu chodzi o Niemiecki rynek:) frazy: mcdonalds gutscheine, hm gutschein
 12. Mam znajomego który mi podlinkuje zaplecza:)
 13. Jakimi narzędziami ? Dla pewności że strona trafi do top 10 postawie kilka zaplecz 1 poziomu + 2 poziom blogi + swl
 14. Witam Chce w krótkim czasie wpozycjonować stronę WP do top 10. Starczy mi jak strona będzie tam z 10-14 dni. W jaki sposób robi sie takie skoki? Czy starczy paręset linków z statlinka i linki rotacyjne? Znacie jakieś sposoby na szybki wzrost pozycji, szybki to znaczy w ciągu 30 dni do top 10.
 15. Na Polskiej stronie mam według statystyki ostatnie 7 dni RPM 0,61 - 51,29 zł jest to strona z promocjami marketów. Na Niemieckiej jest RPM 1,53 - 4,27 zł jest to strona typu demotywtory. Proszę napisać czy zmieniać coś według poradnika google
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy