Skocz do zawartości

brzoza24

Forumowicze
  • Postów

    185
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O brzoza24

  • Urodziny 24.04.1985

Contact Methods

  • Website URL
    https://finezyjni.pl

Profile Information

  • Gender
    Female
  • Location
    Wrocław
  • Interests
    Decoupage

Ostatnie wizyty

2265 wyświetleń profilu

Osiągnięcia brzoza24

  1. Zobacz: https://www.gotlink.p...ak-pobran/#2020
  2. Widac ze wymogi co do site i bl ładnie sie przelozyly na poziom i proporcje pagerank w systemie - a czy planujecie obnizyc limit subdomen ponizej 5 tak jak jest w vseo?
  3. Teraz 100bl, a jaki przewidujecie ustalic docelowy poziom tego parametru?
  4. eclipse ja bym to ujęła w taki sposób - każdy system ma swoj atrybut i zalezy na co stawiasz obecnie bo najszybsza indeksacja jest w vseo a znowu najszybsze nabicie wysokiego bl to gotlink. Jak masz tysiace podstron to wrzuc sobie wszystkie do multilinka jednym kliknieciem i masz problem z glowy. A jak chcesz co jakis czas pewne grupy linkow podlinkowac to zaloz kilka grup, wrzuc te grupy linkow do kazdej grupy i ustaw automat ktory bedzie ci okresowo linkowal, fajna sprawa.
  5. 1 lipca bl bedzie 500 jak w regulaminie czy 300 tak jak bylo pisane we wczesniejszym poscie?
  6. Grunt to byc szczerym - wzorem do naśladowania w tym przypadku jest chyba system ktory ma tą opcję od 5 lat, a nie Wy od 2 lat - ale to już tylko przyklad mowiacy o Waszej uczciwosci i Waszym obiektywizmie.A ty adek czytasz sam siebie? Bo ja widze ze ponownie nie skupiles sie na argumentach tylko jak to sam napisales, na swoim bełkocie reklamowym wraz ze swoim partnerem a przebudzenie feniksa lalarta pewnie przed nami. Nie bede sie powtarzala z pytaniami bo widze ze i tak nie potraficie odpowiedziec ktorymi parametrami przebijacie konkurencje - ale widocznie takich nie ma.
  7. Lalart przez 3 lata napisał 5 postów więc zbyt jasno się nie wyraził więc nie zrozumiałam tak jak ty Adku wytłumaczyłeś bo przecież jakość to skuteczność, a tą każdy sobie już raz dwa sprawdzi bez wierzenia na słowo. A czy moglbys mi jeszcze wytlumaczyc jak to sie dzieje ze mimo iz w linkmeelite sa przyjmowane strony z ladna szata graficzna oraz wartosciowa trescia (tak jak w statlinku) i mozna zaznaczyc opcje dodatkowych linkow losowych dzieki ktorym uzyskam wiele gratisowych linkow na tej domenie... to dlaczego statlink mialby byc mocniejszy gdy uzyskam w nim tylko jeden link posrod nawet tysiecy innych linkow na danej domenie? Nie wiem czy dobrze sie wyrazilam powyzej, ale biorac pod uwage ze oba systemy dbaja o wyglad stron i ich tresc lecz w jednym z nich otrzymuje kilka linkow (dzieki dodtkowym linkom losowym) a w drugim otrzymam tylko jeden link w masie innych linkow to dlaczego ten drugi system mialby byc skuteczniejszy wg Ciebie? Bo wybacz Adku, ale że co w drugim poście Ty, Noel czy lalart prześcigacie się w pisaniu jaka to jakość, jaka to skuteczność, czy że nie ma żadnej innej alternatywy itp to już zakrawa na zadufanie i hipokryzję. Wiec moze warto uzyc jakis merytorycznych argumentow w stylu że u nas mamy takie i takie limity co do linkow zwrotnych, co do liczby linkow wychodzacych, co do liczby subdomen.... a w innym systemie mają kryteria takie i takie i są one gorsze od naszych - czy to nie bedzie wtedy uczciwe i wiarygodne potwierdzenie tej jakosci o ktorej piszesz?
  8. Gotlink, małe pytanie do dzisiejszego spadku kosztu pobrania. Na logike wzrost liczby domen powoduje spadek kosztu pobrania ale nie do konca jestem o tym przeknana bo w ostanim czasie ten koszt wydawała sie byc obojetny na wahania domen w systemie, a wiec z ciekawosci pytam dlaczego, pzdr.
  9. Kocham te okreslenie jakości pod którym własciwie nie wiadomo co się kryje - czy wyglad stron czy ich parametry. Wierz mi że jesli to pierwsze to wiele stron Grzesiu by pewnie posłał do linkmeslim a co do parametrow, zeby sie nie licytowac, masz manuale w ktorych sobie sprawdzisz jaka jest Twoja jakosc i jej wartosc.
  10. Bez problemu dostaniesz się do livelink i linkmeslim, z wysokimi parametrami strony do seomatik a jesli masz ładną stronę z wartościową trescia to na pewno warto spróbowac w linkmeelite.
  11. Ja z taką małą propozycją w systemie. Od roku algorytm pomału ewoluował, wynagradzania stron zmieniło się, site nie ma już tak wielkiego znaczenia jak w początkowej fazie, a punkty są bardziej treściwe krótko rzecz ujmując - ale to co wali po oczach i w kalkulacji to ta punktacja za domeny główne, a szczególnie przy domenach regionalnych których cena jest bardzo niska i pewnie to jest efektem wyskoku stron w systemie - ale niestety wg mnie rozwadnia to zbytnio jego moc i czy w stosunku do pozostałej punktacji nie warto byłoby rozważyć opcji zmiany proporcji wynagradzania domen głównych w stosunku do pozostałych parametrów?
  12. Znalazlam wlasnie zakonczony test systemow i mimo że weblink ma najniższy koszt pobrania linka który podaje jako 3pkt w statystykach a gotlink podaje 9pkt to akurat w teście wyszło że to jednak gotlink generuje wiecej pobran - to tak apropo dyskusji na temat kosztu pobran jak sie toczyl ostatnio w weblinku i wniosek taki ze statystyki nie zawsze mowia prawde. A druga rzecz to widac w tescie ze jednak ilosc pobran w jakims stopniu przeklada sie na pozostale paramety.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności