Jump to content

gregi1

Forumowicze
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kulinarnyblog.pl
 1. A czym to się różni? Czy to jest to samo tylko inaczej zapisane?
 2. Jak sprawdzam szybkość działania strony, dostaję komunikat, jako jedna z metod optymalizacji: "The following cacheable resources have a short freshness lifetime. Specify an expiration at least one week in the future for the following resources" stąd moje pytanie w jaki sposób mam dodać ten czas dla obrazków i skryptów po stronie serwera - w php czy może htaccess. Moja strona oparta jest o wordpressa. Nie korzystam z wtyczek od cachowania, bo jakieś specjalne skrypty są po stronie serwera. Pomożecie?
 3. @Jagodzianka I jak z odpowiedzią? Szybko? Testowałaś? Warto promować swój content?
 4. A co w przypadku gdybym chciał to zastosować do wszystkich tagów mam ich ok. 80k więc nie będę wymieniał wszytkich. Można to jakoś zrobić z gwiazdką?
 5. Zmieniłem adresowanie stron tagów na swoich stronach z postaci: http://mojadomena.pl/tagi/aaaa na http://mojadomena.pl/t/aaaa czy da się ustawić jakąś regułę w .htaccess aby ze strony http://mojadomena.pl/tagi/aaaa było przekierowanie do takiego samego tagu ale o adresie http://mojadomena.pl/t/aaaa jeśli tak, to możecie napisać co powinienem dodać do .htaccess?
 6. Mam na swoim blogu kulinarnyblog.pl około 70k tagów i moje pytanie jest: Czy jest sens wrzucać je do sitemap czy można sobie to darować i wrzucać do sitemap tylko wpisy? Czy dodanie tagów do sitemapy będzie miało wpływ na zwiększenie ruchu albo na pozycjonowanie?
 7. Trochę słabo linkowany ten precel, ale wiadomo - nowość. Na maila poszedł unikatowy artykuł w TXT z dwoma linkami i tagami. Czekam na akceptację. :-) Artykuły będę dodawał wieczorami, w odpowiedzi na maila dam znać jak zostana dodane. Slabo podlinkowany bo świeży, domena tez nowa. Nie planowałem tworzenia precelka po ostatniej przygodzie dawno temu do ktorego trafiał syf z automatow. Wiec moze tym razem z Wasza pomocą oprocz pozycjonowania wlasnych stron, uda sie stworzyć serwis z naprawdę ciekawymi tekstami, bez automatow.
 8. Powstał nowy precelek - www.e-publikacje.net.pl Aby uniknąć w nim spamu - brak możliwości rejestracji, jeśli chcesz opublikować artykuł wyślij go mailem na adres publikacje (at) e-publikacje.net.pl Zasady: * Artykuł nie może być artykułem promującym własny serwis, musi dotyczyć jakiegoś zagadnienia z życia. Np. masz stronę o samochodach - napisz dowolny artykuł związany z motoryzacją. *Artykuł musi być przesłany w pliku .txt, wraz z tematem i tagami. * Nie ma narzuconego minimum na liczbę znaków, będą akceptowane tylko artykuły mające sens. Tak więc może liczyć 2000 znaków i jak będzie b
 9. Jeśli ktoś jest zainteresowany katalogiem wraz z domeną ciekawykatalog.pl zapraszam do kontaktu. Na PW, e-mail: gregi1@go2.pl, lub w temacie. Katalog oparty o darmowy skrypt, sprzedaję go z obecną szatą graficznę, oraz domeną. Jest ona wyceniana na ponad $400. Jako, że kończy się ważność domeny całość sprzedaję za 100 PLN. Zapraszam.
 10. Jeśli ktoś jest zainteresowany katalogiem wraz z domeną ciekawykatalog.pl zapraszam na aukcję: http://allegro.pl/ciekawykatalog-pl-szcowa...1617155643.html
 11. Jeśli ktoś jest zainteresowany forum razem z domeną (zalinkowani.pl) zapraszam na aukcję: http://allegro.pl/forum-zalinkowani-pl-for...1612025987.html
 12. Sprzedam, ze wzgledu na brak czasu, swój katalog stron www.katalogowani.pl a więc: grafika katalogu baza wpisów domena , zostanie dokonana cesja domeny. Domena jest opłącona jeszcze na długi czas. W takiej postaci jak jest obecnie : www.katalogowani.pl Katalog ma wbudowane płatności dotpay, jest też przystosowany do zamieszczenia kodów AdSerwerowych OpenX. Bardzo proszę o propozycje cenowe na gregi1@go2.pl, w temacie lub na priv.
 13. Ze względu na brak czasu i rozwijanie innego projektu, chętnie sprzedam swoje katalogi wraz z całą bazą jaka w nich jest. Mam nadzieje, że ktoś inny będzie mógł poświęcić im więcej czasu. Proszę o propozycje tutaj w temacie lub na priv. Katalogi sa na darmowym skrypcie, także cena dotyczy szaty graficznej oraz domeny. Domeny ostatnio były przedłużane. Mają wbudowane płatności dotpay. Katalogi które mogę sprzedać to: Pozycjonowani.pl CiekawyKatalog.pl LatwaKoncowka.pl Linkowani.pl Katalogowani.pl
 14. Ok. dla potomnych: Zadzwoniłem i rozmawiałem z jakąś tam miłą panią. Stwierdziła, że nie otrzymali jeszcze płatności od Partnera w związku z czym najprawdopodobniej dopiero w styczniu (sic!) dostaniemy wezwanie do wystawienia faktury. Trochę to nie poważne aby za leady z Października wypłacać w Styczniu ! Za listopad mamy kwotę cztery razy większą - wygląda na to, że te zyski zobaczymy dopiero w Lutym (bo się będą cały Grudzień zliczać i potwierdzać poprawność a nie daj boże reklamodawca za te leady nie zapłaci na czas...). A ja myślałem, że Afilo jest kiepską siecią bo rozlicza po miesiącu.
 15. Jak wejdziesz w Elementy graficzne i jest dostępny link tekstowy to go pobierasz, i zmieniasz to co jest pomiędzy <a href="....> TO ZMIENIAMY </a> i gotowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy