Jump to content

neuro_pl

Forumowicze
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

neuro_pl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wypróbuj : http://www.countomat.pl/
 2. Kiedy zostanie udostępniona możliwość dodawania nowych serwisów ?
 3. Wczoraj w godzinach popułdniowych nastąpiła awaria systemu Partnerskiego Ceneo. W wyniku tego nie można zalogować się na swoje konto w Ceneo. Jednak co gorsze, strony, które zawierają banery zostały poważnie zablokowane. Objawia się to tym, że strony ładują sie tylko do momentu, w którym pojawia się miejsce na baner. Jeśli ktoś z was posiada te banery, to proponuję zobaczyć jak sie zachowuje wasza strona. Swoją drogą, jest jakiś sposób na ustawienia czegoś w rodzaju timeouta na banery z systemów partnerskich ?
 4. Rzuć okiem na to : http://www.gidnetwork.com/b-54.html
 5. Chciałbym zapytać, czy tekst skopiowany np. z wiki, który został przetłumaczony np. z języka ang. na polski przez Google translatora będzie traktowany jako duplicate content ?
 6. A mi stronka z pr 3 na 0 spadła ... Ale w sumie nie wpłynęło to w żaden sposób na pozycje w wynikach. Więc ten wskaźnik chyba przestaje się liczyć ....
 7. Ja podał swoją cenę za linki i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Podejrzewam, że ta firma to faktycznie ściema ...
 8. Witam. Zauważyłem dzisiaj, że na darmowym hostingu przestały działać mi skrypty z systemów SWL. Pojawia się dokładnie informacja : Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in ...... Podejrzewam że wyłączyli na serwerze moduł curla. Co mogę teraz w zwiazku z tym zrobić ?
 9. Znalazłem błąd związany z przechodzeniem na następną stronę wyników. Wybrałem branżę "Informatyka", pokazała się pierwsza strona z 2. Po kliknięciu na następną stronę znalazłem się na pierwszej stronie innego wyszukiwania.
 10. Ja polecam wtyczkę do firefoxa - AutoFillForms - http://autofillforms.mozdev.org/drupal/wiki/Main_Page. Umożliwia uzupełniać formularze jednym kliknięciem !!!
 11. Krótkie info : Zmieniłem jednego linka, który mógłby być wzięty za kupiony, na nofollow. Napisłem do googla o ponowne rozpatrzenie. I stronka pojawiła się
 12. Nie do końca rozumiem. Mam wszystkim linkom wewnętrznym i zewnętrznym dać nofollow ?
 13. Pewnie masz rację z tym, że przesadziłem z ilością występowania hasła, na które pozycjonuje. 1. O ile mam zmniejszyć gęstość tych haseł ? 2. Można poprosić o jakieś sugestie, w jaki sposób zoptymalizować witrynę pod tą frazę ?
 14. Witam. Mam stosunkowo młodą stronę korporacjagoo.pl , która płata mi niezłe figle. Albo raczej googel szaleje Główna strona już trzeci raz wyleciała z indeksu na hasło "world of goo". Zazwyczaj filtr trwał tydzień, teraz niestety trwa już 2 tygodnie. Co ciekawe na hasło "world of goo pl" stronka znajduję się na pierwszym miejscu. Czy możecie mi wskazać za co dostałem tego filtra ? Żadnych swli nie stosowałem na tą stronę ....
 15. W Novem też za Iple płacą za ściągnięcie programu (60 gr.). Jeszcze nie dawno płacili za kliki (co dawało większą kasę). W Novem jest kilka partnerów, którzy płacą za kliknięcia, ale jest problem z tym, żeby zaakceptowali twoją stronę. Każdy nowy program wymaga akceptacji administratora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy