Jump to content

kempisty

Forumowicze
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2,019 profile views
 1. To było do przewidzenia. Firma Sunrise System przeczytała ten wątek no i masz babo placek. Przyszła infornacja o zerwaniu z mojej oczyywiście winy umowy no i informacja o karze w wysokości 1200 zł. Nie wiedza tylko że mam zamiar udowodnić im że działają na szkode klienta pozycjonując jego stronę za pomocą przez siebie stworzonego SWL'a. W bezposredni sposób prowadząc jego serwis do zabanowania przez Google natychmiast po wygasnięciu umowy. Czy w żwiązku z tym jest sens płacić im tę karę?
 2. Sory Pan Besfi ale jak przeczytałem to co napisałeś tak sobie ciebie skojarzyłem. Dobrze dajesz. Walinij jeszcze jakiegoś ciekawca z tej biblii.
 3. O rany kto tu wpuścił to dziwadło!!!!!!!!!!!!!
 4. Dobra nie chcę się już sprzeczać. OK. Jak załatwię sprawę z Sunrise System to wam napiszę co z tego wyszło. A teraz mam pytanie. Czy ma ktoś z was metę na szablony dobre na presle? Zabieram się do robienia zaplecza oczywiście w oparciu o wasze rady. Teraz mówię całkiem poważnie.
 5. Lexy widzę że kąsasz dalej. Daj spokój.
 6. Lexy dziękuję za radę i ostrzeżenie ale ale wydaje mi się że z dyskusją powinnaś poczekać aż ci to minie. Wtedy zapewne będziesz przyjemniejsza. Salab faktycznie masz rację na początku się trochę zagalopowałem. Ale zwróć uwagę na moją sytuację. Jestem tu nowy. Piszę posta by wyrzucić swoje pretensje a tu nagle rzuca sie na mnie sztab pozycjonerów wtyczając same moje błędy. Lexy do tej pory jeszcze nie przeszło. No ale to już nie ważne. Jutro pisze do rzecznika praw konsumenckich. Jak mi potwierdzi to co kolega na tym forum napisał o bezprawnym nakłanianiu na podpisanie umowy to składam pozew. W końcu matka uczyła mnie ubiegać się o swoje i nie dać zrobić z siebie frajera. No to drugie niestety nie jest już w moim przypadku możliwe. Ale trudno.
 7. Oczywiście że tym razem najpierw poczytam. Czy macie jakieś linki na te wątki? Generalnie chce to zrobić SWLem ponieważ nie nie mam czasu na budowanie zaplecza. Wiem że można go robić z gotowych szablonów ale to i tak pracochłonne. No i dotego jeszcze ta indexacja w Google.
 8. Czyli z tego wynika że teraz najlepiej jest zrobić drugi serwis i go spokojnie w ciągu miesiąca stosując SWLa wypozycjonować na wszystkie frazy jakie chcę. Oczywiście pewnie zaraz pozycjonerzy napiszą że sie nie da bo SWLem sie nie da. Ale pytanie kieruje do pozycjonerów obiektywnych. A w szczególności do tych którzy nie chcieli bym był ich klientem. Bo przecież nie będzie im zależało i podpowiedź będzie obiektywna. poprzedni serwis niech sobie spokojnie firma pozycjonuje. W końcu to tylko 4 fakturki na 190 zł każda razem 760 zł. Dyskusja niestety wbrew opinii nie który jak najbardziej prowadzi. Przede wszystkim takich naiwniaków jak ja do zwierania umów z pozycjonerami. I nie należy jej wykasowywać. Niech dobrze służy nowym klientom Sunrise System i innych firm zawierających podobne umowy z klientami. Przy okazji zadaję jeszcze raz pytanie na które poprzednio nie uzyskałem rzeczowej odpowiedzi. Czy 3 linki zamieszczone na serwisie mogły spowodować nagły spadek pozycji? Dodaje jeszcze że dodawałem po jednym linku dziennie na frazę. Czyli razem dwa linki dziennie.
 9. Człowieku po 2 miesiącach trwania umowy nie chcieli nawet słyszeć o zmianie frazy ani o czymkolwiek. maja mnie w d.....pie. Jedyne co do tych czas robili dla mnie to tylko faktury. Lexy tym masz chyba teraz trudne dni jak każda kobieta co miesiąc. Możecie napisać czy jak na umowie napisane jest że klient nie będzie tworzył serwisu a ja wstawiam SWLa z 3 linkami to jest to nie zgodne z umową i czy to jest bezpośrednia przyczyną spadku pozycji?
 10. Lexy zauważ że zleciłem firmie a tu mija 8 miesięcy i nic. Fraza okazuje się być g.......na to co robię? Biorę losy swojego serwisu w swoje ręce. Powiem ci że w 8 dni poprzez SWLa wywindowałem frazę wróżenie (jeśli jesteś faktycznie profesjonalistką to chyba przyznasz że lepszą) na 32 pozycję z poza setki. To chyba nie zły wynik. Ale kazali linki odpiąć to odpiąłem i poszło wszystko w dół.
 11. Lexy bez urazy ale wydaje mi się że trochę p......szysz bez sensu.
 12. No przecież ja to wiem. Ale dlaczego firma nie zauważyła mojego szkodliwego działania przez ponad miesiąc skoro zajmowała moja stroną. Poza tym wytłumacz mi jaki ma sens dalsze pozycjonowanie frazy horoskopy indywidualne dla mojego serwisu.
 13. Człowieku przecież już pisałem że jestem w tej dziedzinie palantem i nie znam się na szkodliwym działaniu SWLa. A firma cały czas zamieszczenia do na stronie nawet tego nie zauważyła. Pewnie dlatego że nawet nie byli bardzo zainteresowani moja stroną.
 14. No tłumaczyłem już że przez 8 miesięcy ta besensowna fraza była na 1 miejscu i płaciłem za nią po 190 zł miesięcznie. Teraz coś na moje błagania zrobili takiego że strona spadła nie wiem czy nie wiem jak będzie bo jeszcze nie dostałem faktury.
 15. Niestety nie otrzymałem tu żadnej praktycznej rady. No może nie. Mam skontaktować się z rzecznikiem praw konsumenta. Przez całą dyskusję otrzymywałem tylko informację że podpisując umowę byłem głupkiem. Tyle że ja to wiedziałem jeszcze przed założeniem tego wątku. Niestety nikomu nie udało się napisać jak można się z tego wyplątać i czy aktualnie mogę podpisać kolejną u mowę na pozycjonowanie mojej strony. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że nikt z was obecnie nie chciał by abym był jego klientem ponieważ dałem się już poznać jako klient trudny. Ale chodzi mi o to czy obecnie kiedy jestem jeszcze związany umową z jedną firmą mogę zlecić pozycjonowanie drugiej. Lexy z całym szacunkiem ale rozumiejąc twoją obawę przed takimi klientami jak ja zapewniam cię że jako twój klient też nie czuł bym się komfortowo. Używasz poprostu ostrych zwrotów nie umiejąc przy tym wytłumaczyć o co ci chodzi. Oczywiście rozumiem że masz prawo wybierać sobie klientów i nie nalegam. P.S. Aha. Z tym wróżeniem to jest tak że klient jest informowany o cenie usługi oraz o tym co za to otrzyma. Umawia się na wizytę. Przychodzi i słucha nie płacąc jeszcze nic. Po godzinie jeśli jest usatysfakcjonowany to płaci a jeśli nie to poprostu wychodzi nie dając kasy. Nie jest związany żadna umową na 3 lata. Nie ma jak w takiej sytuacji zmusić go do zapłacenia. Poza tym coś w tym musi być że 90% moich klientów są stałymi klientami i przy 17 wejściach dziennie na stronę zapisy mam na wrzesień czego i wam z całego serca życzę.To chyba różnica. Ja natomiast nie będąc usatysfakcjonowany muszę płacić za frazę którą sami tu na forum oceniliście jako nie wartościową dla mojego serwisu. I to za każdym razem kiedy tylko wskoczy ona w 10. Nie dziwcie się więc że mam pragnienie się z tego wyplątać by wreszcie dać swoją stronkę komuś kto zajął by się nią uczciwie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy