Jump to content

Erbit

Emerytowany Moderator
 • Content Count

  5,302
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Erbit

 1. Z przykrością stwierdzam, że się w pełni zgadzam z Twoją wypowiedzią. Oni jednak tego nie rozumieją.
 2. Choć zacytowałem tylko ten kawałek to zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią Krzysiu.
 3. ... że o umieszczeniu w swoich programach pliku serwisowego umożliwiającego "włamania na fora" nie wspomnę - czym zresztą chwalił się na gg.
 4. Wspólne konto ? Wierszysz w to ? Udostępniasz komuś swoje konto gdziekolwiek ? Znasz kogoś kto udostępnia swoje konta innym na forach ? Założenie konta to taka starsznie skomplikowana sprawa, że trzeba sobie kont użyczać. Po co to pierniczenie, w które być może uwierzą 12-to letnie dzieci ? Pewno Kojotek sam to oświadczenie napisał albo "dogadał się" z pierwotnym właścicielem konta i tyle. [edyta] Dobra.. dosyć bo i mnie zaczyna to mierzić (uwaga trudne słowo).
 5. Krzysiu - my to jesteśmy pryszczyki a nie środowisko. Możemy sobie pokrzyczeń na PiO i Glucie. Pamiętasz, że już dwóch dyrektorów z IAB obiecało przyjrzeć się działaniom SS? nabrali wody w usta i tyle z Twojego krzyczenia na Glucie.
 6. Wydumanym ? Wydumane są jego personalne ataki na blogasku ? Wydumane jest to, że na krzywdzie wszystkich userów PiO chciał sobie ukręcić pijar na szkoleniu? Wydumane jest to, że nie brał udział w konkursie? Wydumane jest to, że szukał nicka z historią w branży i go kupił ? Konkurencji ? Jaka On dla mnie konkurencja ? Idź poczytaj temat jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz a na koniec jeszcze raz tylko ze zrozumieniem. [edyta] O innych "wydumanych domysłach" nie wspomnę.
 7. Przykład, którego nie mogę przytoczyć (dotyczący Kojotka) także utwierdza mnie w przekonaniu, że wszyscy mają to głęboko w poważaniu. Tak więc nie jesteś osamotniony w takich przekonaniach.
 8. Bez piwa ani rusz a Ty ostatnio siedzisz nad tym morzem i tyłka nigdzie nie ruszasz a jak ruszasz to ja nic nie wiem.
 9. @Kukis Jest takie stare powiedzenie: "firmę najlepiej sprzedaje się wtedy gdy przynosi największe zyski". Glut swój okres świetności już dawno ma za sobą więc na zdrowy rozsądek to najwyższy czas na takie posunięcia. [edyta] @Fikas - czyli to autorka artykułu dała ciała
 10. To mrzonki Irku. Im się wydaje, że stowarzyszenie to chop, siup i już a jak przychodzi do konkretów i ustalenia celów to nagle się okazuje, że niema z kim lub o czym dyskutować, że o śmieszności kodeksu seo nie wspomnę.
 11. Tu należy dopisać: Fikas znów dał ciała
 12. Ty to nie masz wstydu ? Nic nie masz do powiedzenia w swojej sprawie? Po burzy tak po prostu przychodzisz dyskutujesz.. i.. ?
 13. Erbit

  Urodziny ADMINA

  Lizusy ! [edyta] No dobra... zdążyłem i ja. Wszystkiego naj... Michale.
 14. A tu chłopaki robią "za je bisty content" czyli chłopaki po branży [edyta] musiałem tak napisać bo "zaj.." zmieniło na "super".
 15. Jeżeli masz już taką wiedzę to znaczy, że wg teorii Miona powinieneś zgłosić to do prokuratury. Jeśli tego nie zrobisz to sam podlegasz karze i to z urzędu Chłopie! Spam w polskim prawie odnosi się do -> http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=955749
 16. Musiałbyś udowodnić, że automatyczne wypełnianie postów w istotny sposób zakłóciło pracę systemu komputerowego.... Równie dobrze 3 posty też mogą w istotny sposób poprzez transmisję... coś tam, coś tam. Pierdoły Waszeć prawisz. To zaś tyczy się "spamowania skrzynek" oraz "wyłudzeń" a nie rumaka ! Mion.. proszę.
 17. Spam zabroniony ustawą odnosi się do rozsyłania niechcianych wiadomości pocztą elektroniczną.
 18. Anonimowy bloger nie ma nic do tego. Sami odpowiadacie za siebie - jaką decyzję podjęliście tak Was będą oceniali. Chyba niepotrzebnie wchodzę w tematy mnie obojętne... może za stary już jestem. Amen.
 19. Może nie powinienem ale.... Poprzednia wersja żałosna a niektóre treści definitywnie podchodziły pod pomówienie. Słyszałem, że screeny zostały wykonane pewno w wiadomym celu. To chyba jakiś żart - prawda? Gdzie tam krytyka? Gdybyś chciał skrytykować to postarałbyś się też zdjąć jego twarz ze strony głównej Waszego forum a wtedy takie wpisy wątpliwej reputacji jak tu nie miałyby prawa bytu -> http://fakty-mity-seo.info/czy-maxroy-popiera-oszustow.html . Zresztą jak czytam w tym topiku inni na temat tego "żartu" mają podobne zdanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy