Skocz do zawartości

General_Depet

Forumowicze
  • Postów

    3916
  • Dołączył

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez General_Depet

  1. Spacją się na pewno nie da bo zmienna jest w trim() + kilka innych zabezpieczeń ale enter-y na końcu faktycznie mnie przechytrzyły - jasne w nowej wersji enter na końcu tekstu będzie usuwany (to tylko 1 linia kodu więcej w funkcji validującej).
  2. Podeślij bazę na kontakt@seokatalogi.pl ale zadbaj żeby była zakodowana w jednym charsecie - inaczej na wyjściu będą krzaki.
  3. Oczywiście opcja w panelu - dla mnie to było 5 minut żeby dopisać jeszcze jedną zmienną do PA a szczerze mówiąc mnie też irytują tytuły z małej litery.
  4. Nie no to jest prowizorka - to można zrobić równie prosto ale porządnie w phpie
  5. Świetny pomysł i bardzo prosty do zrobienia - dziwne że nie miałem tego dotychczas na liście. Będzie w wersji 1.3. Dzięki!
  6. Niestety nie wpadłem na nic lepszego - jedyne co można zrobić i zaraz zrobię to wyłączenie w przypadku takiej awarii błędów funkcji sprawdzającej licencję u użytkownika. W sumie to znikomy problem bo taka awaria zdarzyła się dopiero 2 raz od wypuszczenia skryptu i trwała nie więcej niż 2 godziny. Taki zamysł -> googlarka pięknie indeksuje kolejne strony kiedy nie ma jak wracać do tych które już przejrzała
  7. Tak padł serwer z systemem licencyjnym a myślałem że już zabezpieczyłem skrypt przed takimi problemami eehh :/ Zaraz wyślę poprawkę żeby przynajmniej tych błędów nie wyrzucało na stronie. edit. a właściwie wyślę jak technicy naprawią usterkę bo padło również phpmyadmin i poczta edit2. już jest ok
  8. myślę że ok. 10 października Lesiu -> i tak proporcje "wyróżniających się" do "zielonych" są zdecydowanie lepsze niż w przypadku innych skryptów
  9. Zrób dokładnie tak jak napisał Flanker. Cena pójdzie w górę ze względu na ilość i czasochłonność modyfikacji ale warto bo za pomocą własnych pól formularza + komentarzy + zaawansowanej wyszukiwarki + płatnych kategorii można teraz będzie zbudować profesjonalny katalog firm.
  10. Wstaw więc w pętlę wyświetlającą wpisy: <? $sites = sites(); for ($i=0; $i<count($sites); $i++) : ?> [...] <? endfor; ?> kod: <img class="thumb" src="<?=thumbnail($sites[$i]['url'], '3');?>" alt="<?=$site[0]['title'];?>" /> wstaw: <p>PR: <img style="margin-top:2px;" src="https://<?=$GLOBALS['url'];?>/images/pr/<?=pagerank($sites[$i]['url'], $sites[$i]['pr'], $sites[$i]['pr_date']);?>.gif" alt="" /></p> Data dodania przecież jest - fragment kodu: <?=$GLOBALS['lang'][31];?>: <?=date('d-m-Y', $sites[$i]['date']);?> Nie będzie ----------------------------- Wersja 1.3 ukończona w 50% - jest bardzo dużo modyfikacji (m.in. nowe formy reklamy, własne pola katalogu firm, pingowanie wpisów, płatne kategorie itd.) - śmiem twierdzić że SEOKatalog w wersji 1.3 będzie już chyba najbardziej rozbudowanym skryptem katalogu. W związku z tym wzrośnie cena pojedynczej licencji o 25zł dlatego kto śledzi temat i zwleka z kupnem niech się lepiej pośpieszy - nie chcę później niemiłych niespodzianek. Aktualizacje oczywiście "dożywotnio" darmowe.
  11. W .htaccess dopisz: RewriteRule ^rss_new.html index.php?action=rss&id2=new [L] a w pliku gdzie ten link jest zmień na rss_new.html - jeśli się nie mylę - home.php i new.php
  12. Taka ciekawostka - jeden z userów przetłumaczył SEOKatalog na język.... japoński - jeśli ktoś zainteresowany pliczkiem to kontakt@seokatalogi.pl - w wersji 1.3 wrzucę do paczki w languages/ Jeśli ktoś chciałby podjąć się nowego tłumaczenia (szczególnie niemiecki i rosyjski mile widziany) to proszę o kontakt - kontakt@seokatalogi.pl - bonus czeka ---------- Wersja 1.3 powinna pojawić się ok. 10 października.
  13. Dziwne - to już poprawiałem dawno. Poprawka poszła na maila...
  14. Wyślij mi dane do PA/FTPa na kontakt@seokatalogi.pl bo z tego co wiem taki problem nikomu się jeszcze nie wydarzył.
  15. po to masz reCaptche żeby się przed automatycznym syfem uchronić
  16. Jakieś 2 tygodnie - max. 3 https://www.seokatalogi.pl/templatki/
  17. Faktycznie ale ten katalog stoi na wersji 1.0 Sprawdź sobie jakiś SEOKatatlog na wersji 1.2 np. https://www.katalog.top-3.pl - wszystko działa EDIT: Uporałem się z wyszukiwarką - w wersji 1.3 powinna już chodzić bez zarzutu.
  18. Nie rozumiem.... Wszystko idzie do sesji więc jeśli wystąpi błąd to formularz po odświeżeniu strony powinien zawierać już to co wpisałeś/wybrałeś - możesz dać jakiegoś screena ?
  19. To pytanie raczej do twórców addera. Mogę napisać tylko tyle że z włączoną recaptchą żadna dodawarka nie ma szans przejść w SEOKatalogu. To pytanie chyba do autora tego katalogu . Pewnie wpis jest w grupie z preferencją - "najwyżej we wszystkich podkategoriach" Oczywiście jest taka opcja - PA -> zakładka Konfiguracja -> Grupy wpisów -> "Wpis wyróżniony kolorystycznie ramką?" - naturalnie można sobie ją dowolnie "ozdobić" css-em.
  20. Oczywiście że spełnia o ile nie szukasz pojedynczych liter lub nietypowych znaków - .htaccess nie wszystko jest w stanie obsłużyć.
  21. Co wpisujesz ? Nie wszystkie znaki działają z racji tego że wyszukiwarka działa przez .htaccess...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności