Jump to content

Laambada

Forumowicze
 • Content Count

  440
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.unia.biz
 1. Jak wygląda sprawa z licencją, da się zainstalować softa na localhoście i na VPSie, czy potrzebuję do tego 2 licek?
 2. Witam, chciałbym ddoać atrybut nofollow do tagów, które pliki powinienem edytować ? nie mogłem znaleźć odpowiedzi w tym temacie.
 3. Witam, szukam osoby która pisałaby newsy dotyczące gry Diablo 3. Oferty wraz z ceną za post/1k znaków wraz z próbką swoich umiejętności proszę kierować na adres: switkel(shift+2)gmail.com lub PW
 4. Katalogów stron nie przyjmujesz?( zostały usunięte) Page rank raczej nie utrzyma się. Słabe backlinki.
 5. Proponuję zmienić top 10 na losowe 10 stron. lepsza indeksacja wpisów i nie będzie generowania sztucznych ocen. Tak przy okazji, zmieniasz tytuły na adrs.pl - anchor a w regulaminie masz:
 6. Sprawdzałeś przez alexa? Nie wiem dlaczego wskazuje Unia.biz jako Xkiss. Z tą stroną nie ma nic wspólnego. Nigdy nie było takiego przekierowania, kupiłem ją jako świeżą domenę parę lat temu. Może ktoś wie dlaczego tak jest?
 7. kody promo: 111111 222222 333333 444444 555555 Wymagania: - po 1 kodzie na IP - unikalny opis(120-250znaków) - proszę nie dodawać katalogów stron i zaplecz.
 8. Na paypalu można robić niezłe wałki i nie radzę przyjmować wpłat z cc. Również sprzedając e-towary jest się na przegranej pozycji.
 9. U mnie strony z grami online są przyjmowane, pod warunkiem że nie jest to typowe zaplecze pod linki lub strona zrobiona zrobiona w 10minut.
 10. Potestowałem i wygląda ok. Kiedy finalna wersja?
 11. Dlaczego? Mam tam jedno konto i jak na razie nie mogę napisać ani jednego złego słowa na linuxpl.
 12. Goldów już nie ma. Top 10 - linki bezpośrednie? Dobra pożywka dla nabijaczy rankingów Zmień lepiej na linki pośrednie i najlepiej gdyby tam wpisy były losowe, bo odechciewa się pisać unikalny opis w katalogu, który ma na start 10 linków wychodzących
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy