Jump to content

lucbach

Forumowicze
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About lucbach

 • Birthday 02/18/1984

Profile Information

 • Gender
  Male

lucbach's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Spoko, zadzwonią do Ciebie z ofertą .
 2. Można tam wyświetlać reklamy, czy jest to zabronione? Chodzi o strony, do których roboty nie mają dostępu.
 3. Nie wiem, czy już osiągnąłeś efekt, o który Ci chodziło. Widziałem stronę i ja zrobiłbym to najprościej, jak to możliwe, tzn. załadował obrazek, na którym ukośne linie są odbite względem osi X i i osi Y (czyli żeby powstało to charakteryczne V), a następnie cały ten obrazek powielał względem osi Y.
 4. 1. Najszybciej czcionki wczytają się z localhosta, a nie z zewnętrznego hosta, jak proponujesz. 2. Niektóre czcionki są wygenerowane w ten sposób, że mają ograniczenie do wskazanej domeny, więc u Ciebie nie będą już działać.
 5. Zdecydowanie lepiej Photoshopem. Wystarczy, że użyjesz funkcji transform -> flip horizontal/flip vertical i masz gotowe. Za pomocą CSS jest to możliwe, ale pamiętaj, że sprawdzi się tylko w najnowszych przeglądarkach. Poza tym, żeby to zrobić prościej w CSS, powinieneś najpierw połączyć ze sobą obrazki obrócone horyzontalnie w PS, a odbicie wertykalne zrobić za pomocą CSS. Poza tym: czy jesteś pewien, że chcesz mieć tak ostre przejście między poszczególnymi obrazkami, czy podałeś tylko przykładowy wycinek?
 6. Kurcze, to bardzo nieporęczne. Mam np. 5 różnych serwisów, na których chciałbym użyć reklam o różnej tematyce. I co? Będzie problem z dopasowaniem...
 7. Komercyjne czcionki są sprzedawane z osobną licencją nazywaną "web font" (w odróżnieniu od "desktop font"). Cena obu licencji jest z reguły taka sama. "Web font" pojawił się razem z rozpowszechnieniem font-face'a i Cufona, a producenci i dystrybutorzy czcionek zwietrzyli w tym dodatkowy zarobek. W przypadku tych darmowych czcionek często jest to określone w licencji. Myślę, że wyświetlenie czcionek z licencją do zastosowań komercyjnych np. na dafont.com da Ci satysfakcjonujące rezultaty.
 8. Na mojej stronie akurat lepiej sprawdza się układ drugi, tzn. reklamy okalające tekst z góry i z dołu, ale tak jak napisał freestyper: najlepiej przetestuj, jak będzie w Twoim przypadku, bo nie u każdego musi być tak samo.
 9. Witam, czy istnieje jakaś sprzeczność między filtrami ustawianymi na koncie AdSense, a wyświetlaniem reklam w ramach remarketingu w AdWordsach, który niemal prześladuje użytkownika na każdej stronie? Z moich obserwacji wynika, że to, co wyświetla się w ramach remarketingu, ma znaczną przewagę w liczbie odsłon od innych, nawet doskonale dopasowanych kontekstowo reklam. Nie zawsze reklamy z remarketingu są najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o ilość kliknięć. Czy można na to jakoś wpłynąć?
 10. Witam, mam następujące pytanie: na swoim koncie AdSense filtruję reklamy wg dostępnych kategorii i konkretnych adresów. Co w przypadku, jeśli korzystam z tego konta (bo przecież nie mogę założyć drugiego (prawda?), a chcę wyświetlać reklamy na innej stronie, na której te wykluczone są akurat pożądane?
 11. Pierwsze, co się nasuwa na myśl, to że nie zedytowałeś tych katalogów (=tych plików), które trzeba i te, które widzisz, są ładowane z innego źródła. Druga myśl: to może cache? Spróbuj ctrl+r lub ctrl+f5 albo usuń cache z przeglądarki. Takie "dziwne rzeczy" to najczęściej jakieś zabawne przeoczenie.
 12. Podaj adres strony, zobaczymy, co da się zrobić.
 13. To nadal aktualne? Nie widzę na Twojej stronie tego, co opisujesz.
 14. Witajcie. Mam ten sam problem, co opisany przez innych Użytkowników, z tym, że plik 'hosts' jest cały w porządku, a wyłączenie programu antywirusowego (mam Avasta) nic nie daje . Strona nie ładuje się dalej. Jak odczekam ze dwie minuty, to pojawi się białe pole w miejscu, gdzie powinny być reklamy z napisem "503 gateway timeout", jeśli dobrze pamiętam. Wiecie, co to może być? Nie mogę testować przez to własnych reklam .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy