Jump to content

marrrecki

Forumowicze
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by marrrecki

 1. Proxy udostępniane przez API są tylko anonimowe i wysoce anonimowe. Transparentne wywalam od razu. Przykładowo to samo proxy, z tą samą frazą nie zadziała przy użyciu cURL, ale zwykłe file_get_contents już przejdzie bez problemu. W firefoxie wyskoczy recaptcha, a w androidowskim webview pokaże piękną listę wyników. @janekszeryf jest jeszcze jedna możliwość dla zbanowanych ip - w pakiecie nie masz akurat żadnego proxy pod googla.
 2. Aktualnie mamy 1414 aktywnych serwerów proxy L1 i L2. Co do proxy nieblokowanych przez google okazuje się, że zależnie od oprogramowania z którego się korzysta różne serwery proxy są przepuszczane przez googla.
 3. Czasami. W tej chwili jest 60 adresów proxy pozwalających na sprawdzanie pozycji. Ale wartość ta się zmienia co minutę. Na chwilę obecną, proxy są wciąż kolekcjonowane w związku z czym liczba proxy pod google na pewno się zwiększy. Podczas pobierania danych z API adresy nie są rozdzielane na działające i zabokowane przez googla. Ta funkcja będzie dostępna dopiero pod koniec miesiąca.
 4. Dziś chciałbym oddać do Waszego użytku nowe narzędzie konkurujące z proxymarket.pl. Adres projektu: http://proxytester.pl Kontakt: biuro@marrrecki.pl gg:715389 skype: marrrecki Proxytester.pl udostępnia API do działań dwukierunkowych: Pobieranie danych serwerów proxy za pośrednictwem API serwisu Testowanie działania serwerów proxy za pośrednictwem API serwisu W celu skorzystania z API należy się zarejestrować na stronie http://proxytester.pl/register.php podając swój adres email, oraz wybierając z jakich funkcji API będziesz
 5. to, że frazy idą w górę wyszło samo przy okazji testów. Na początku nie zwracałem na to uwagi, dopóki nie pojawiło się sporo nowych zamówień (a raczej zleceń) w sklepie @jimmi, na generator ruchu 1 telefon to za mało. moja aplikacja do generowania ruchu uruchamiana jest trochę inaczej. Zwykły telefon jej nie pociągnie. W pełnej mocy komputer z procesororem 4 rdzeniowym 8 wątkowym + 32GB ramu ledwo daje radę.
 6. ipban.... tego nie przewidziałem... trudno. zostają nam proxy. A wracając do generatora - przez 3 miesiące nie dostałem żadnego bana, google nic nie wykrył. Póki co jest dobrze. Frazy idą w górę w wynikach googla bez dodatkowego pozycjonowania. Zobaczymy jak się to rozwinie dalej.
 7. Moment moment. Zaszło duże nieporozumienie. Cały system "Mega VPN" NIE MA SŁUŻYĆ GENEROWANIU RUCHU, TYLKO SPRAWDZANIU POZYCJI W GOOGLE. W pierwszym poście nie wyraziłem się najwyraźniej jasno. Pisałem tam jak na to wpadłem. MEGA VPN ma służyć tylko do ustalania pozycji danej frazy w google i bing. - to jest jego podstawowe i na chwilę obecną jedyne w zamyśle działanie.
 8. To kupujesz starter, doładowujesz za 20zł i wtedy masz za 40zł miesięcznie dostęp do 1000 VPN'ów Cały czas mówimy o używaniu starych niepotrzebnych smartfonów. Tylko w takim przypadku pojawia się pewna niewiadoma - do jakiej lokalizacji kieruje dane IP sieci komórkowej. już widzę skąd niechęć Mion'a:
 9. maxPan - generator nie otwiera indexu (tylko). Otiera wskazaną przez ciebie stronę/podstronę z użyciem lub bez użycia referera (z wyszukiwanymi frazami włącznie). Czeka na tej stronie określoną ilość czasu. Przechodzi na kolejną podstronę, znowu czeka itak do u...nej śmierci (maxymalnej ilości odwiedzonych stron podczas jednej sesji.) Obsługuje użytkowników powracających (około 10% ruchu). Zachowuje się jak zwykły użytkownik strony www. Nie tylko mobilny, ale zwykły komputerowy użytkownik windowsa, iosa, androida czy linuxa. jimmi - nie tylko mobilny. komputerowy też. Na początek
 10. dobra. w skrócie, żeby ukrócić spekulacje co do generatora: generuje ruch, google go widzi, czesciej wysyla roboty, podnosi pozycje w google. TO NIE WĄTEK ODNOSZĄCY SIĘ DO GENERATORA RUCHU. Rozmiawiamy o VPN'ach.
 11. Pod tym Twoim stałym IP siedzi 100 Twoich sąsiadów, ale co ja tam wiem... Nikt nie każe Ci uczestniczyć w projekcie. Telefon do aplikacji powinien sobie leżeć i pachnieć. Nawet nie powinien posiadać karty SIM. A to co przechodzi przez telefon jest zawsze do podglądu w przeglądarce aplikacji (tak takiej prawdziwej jak chrome). NA ŻYWO Mion, daj linka do strony na której obserwujesz akcje w Google Analitics. Odpalę maszynkę na 15 minut. (daj też kilka słów kluczowych. puszczę przekierowania z binga - a moze chcesz ruch z FB?)
 12. 1.Chodzi o połączenie przez wifi, więc koszt utrzymania karty GSM odpada. 2.KitKat jest stary (uwierz mi na słowo) 3. Bezpieczeństwo: APLIKACJA I SERWER POZWOLI NA ODWIEDZANIE TYLKO I WYŁĄCZNIE WSKAZANYCH SERWISÓW WWW I TYLKO W OKREŚLONYM CELU. nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przez mój telefon wyszukwiał sobie pornografii dziecięcej, czy też jak zbudować bombę.
 13. Ostatnio napisałem generator ruchu na strony www widoczny w google analytics w związku z czym i mnie dopadł problem z serwerami proxy. Siedziąc gdzie siedziałem wpadłem na chyba genialny pomysł. Dlaczego nie stworzyć własnej mega sieci serwerów VPN - odpowiedź przyszła sama - za duża inwestycja dla mnie jednego. Ale razem, nie dużym kosztem jesteśmy w stanie stworzyć gigantyczną wręcz sieć VPNów. Każdy z nas ma w domu stary smartfon na androidzie (wersja poniżej 4.4). Mam aplikację, która może zrealizować połączenie z wybraną stroną www i zwrócić wynik na wskazany adres IP.
 14. Mam obecnie kilkaset jednocześnie działających serwerów proxy i wciąż dodaję nowe - mój żniwiarz proxy w końcu działa jak trzeba. Udało się również pozyskać ruch generowany ze stron społecznościowych, wyszukiwanie z google, bing i yahoo działa poprawnie. Wizyty googlebota wzrosły, pomimo, że aplikacja nie odwiedza testowanej strony bez przerwy - zawsze po dwóch trzech dniach testów jest tydzień przerwy wynikający z natłoku innych obowiązków. Wkrótce ruszają testy sprawdzające pozycje słów kluczowych dla strony dla której generowany jest ruch.
 15. mogę spróbować pomóc. niech ktoś kto ma problem zgłosi się na PM.
 16. Jak temat sam wskazuje jest to dopiero etap projektu, więc w proxy jeszcze nie inwestowałem. ogólnie mam 1269 adresów proxy o rozłożeniu globalnym, w tym polskich 16, united kingdom: 14. Nie wszystkie proxy są działające, nie wszystkie proxy obsługują javascript. Jeden nawet nie obsługuje arkuszy styli - muszę je wyłapać i zablokować. Poza tym z jednego adresu IP ruch może generować wielu użytkowników, co google widzi jako osobną wizytę/sesję i tak też to zlicza w podsumowaniu dziennym.
 17. Czyli Polskie wejścia generują np Filipińczycy ? Teraz polskie wejścia mogą być generowane z Polski, angielskie z Anglii, stanowe ze Stanów. Dodatkowo możemy wybrać inne kraje z których generowany ma być ruch.
 18. Udało się ustabilizować generowany ruch, pozyskałem również kilkanaście polskich serwerów proxy.
 19. W tej chwili generuję ruch globalny. Nie ma rejonizacji. To dopiero będzie wprowadzone.
 20. Na chwilę obecną proxy mam rozsiane po całym świecie - w końcu to etap testów. Docelowo dziennie będę chciał generować około 10000 tysięcy unikalnych użytkowników z terenu polski. Ograniczeniem jest dostępność polskich proxy, ale nie ma rzeczy nie do obejścia. ZMIANA PODGLĄDU WEJŚĆ GOOGLEBOTA (nie patrzcie na daty pod wykresem, bo tego nie chce mi się konfigurować, prawidłowa data jest w punkcie szczytowym): http://pomoc-oscommerce.pl/botlog.php
 21. Nowy dzień, nowy raport. Poprawiłem utrzymanie użytkownika w systemie jedna sesja/jedna wersja przeglądarki co fałszowało statystyki. Nie wiem skąd biorą się użytkownicy powracający, ale fajnie że są Ma ktoś dostęp do polskich proxy i chciałby się podzielić? Zauważyłem, że witryny odsyłająca oznaczona w linku jako kampania nie jest traktowana przez GA jako odsyłająca. Widać ją tylko w widoku kampanii. Chyba trzeba zrezygnować z oznaczania linków jako CPC - powinno to podnieść wartość witryny dla botów google.
 22. Włączyłem rejestrowanie wejść googlebota na stronie, żeby sprawdzić, czy sztuczny ruch powoduje zwiększenie częstotliwości odwiedzin witryny przez googlebota. Dla zainteresowanych podgląd logu: http://pomoc-oscommerce.pl/botlog.txt
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy