Jump to content

myslupsk

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Tak, zgadza się. PKSI działa znakomicie:) Oba skrypty są znakomite w swojej klasie. Najważniejsze, że można je skutecznie zablokować przed spamem, co może je czynić wartościowymi katalogami. PKSI jest bardziej rozbudowany, ale jego obsługa jest bardzo prosta. Tak, przy okazji. Jeśli ktoś szuka szablonów do katalogów DonMIni i PKSI to zapraszam
 2. Ten błąd pojawia się wtedy, kiedy dodawana strona znajduje się już w katalogu. Nie jestem autorem tych skryptów. Jedynie wykonałem do nich, czyli do DonMini i PKSI, skórki, szablony.
 3. Zapraszam do dodawania stron do katalogów zabezpieczonych przed spamem, darmowych. Wpisy wyświetlają się natychmiast po dodaniu strony. Katalogi oparte na Don Mini i kilka nowiutkich opartych na skrypcie katalogu PKSI. Spis katalogów oraz hasło do Don Mini tutaj: http://blog.polska-urlop.pl/index.php/darmowe-katalogi/ Zapraszam!
 4. Post skreśliłem i jeszcze raz bardzo, bardzo przepraszam firmę Nanomedia.i Damiana.
 5. Z całym szacunkiem program może w założeniu dobry, ale firma "krzak". 15.05.wysłałem e-maila z deklaracją zakupu, a do dziś ani be, ani me, ani kukuryku. Zareagowałem zbyt impulsywnie. Czasami poczta nie dociera. Odpowiedź firmy na mój post spokojna, rzeczowa i co warto podkreślić profesjonalna. Pozdrawiam serdecznie.
 6. http://googlepolska.blogspot.com/2012/04/k...promowania.html
 7. Panie profesorze, geniuszu pozycjonowania, żebyś się Pan czasem tak nie obudził w dniu jutrzejszym i mocno nie zdziwił zaglądając do wyszukiwarki:) Otóż geniuszu nigdy nie korzystałem z dodawarek i spamiarek, a strony mimo to poleciały.
 8. Czy ktoś może mi poradzić. Trafiłem tutaj, ale to, chyba, nie jest to czego szukam. Chciałbym mieć taki prywatny system, ale na zasadzie działania jak np. w prolink. System analizuje stronę i zwraca informację o ilości podstron oraz ich adresami. Wtedy przydzielam linki na odpowiednie podstrony.
 9. Chociaż od dawna jestem użytkownikiem Web-Tools to dopiero od wczoraj próbuje przyjrzeć się systemowi. Niestety po zalogowaniu do serwisu strony otwierają się średnio w czasie od 20 do 40s. Czy to standard?
 10. Mnie się czasami też to zdarza:) Żaden problem. Pozdrawiam!
 11. Dzięki, ale przeczytaj uważnie co napisałem i obejrzyj przykład. Nic nie piszę o kategoriach. Jest to najnowsza wersja skryptu.
 12. Dopasowując szablony natrafiłem na pewne problemy. 1. nie jest może tak istotny, ale coś nie gra i jest powiązane z problemem nr 2. Otóż na stronie startowej wyświetla się 10 wpisów, a na pozostałych stronach (klikając na numerację u dołu strony) ilość wpisów jest różna. Przykład: http://www.januin.iswift.eu/ 2. przy ustawieniach szablonu z panelami po lewej (panel boczny z tagami) i prawej stronie po kliknięciu na dole na numer strony nie wyświetlają się wpisy tylko, nie wiedzieć czemu, tagi. Przykład: http://www.ustkajak.info/
 13. Przepraszam, że tak późno odpowiadam. Następne katalogi: Super wpisy Gorący katalog Katalog wiosenny Najlepszy Super Tak. Przez jakiś czas. Potem katalogi zostaną zamknięte. Dodawanie wpisu będzie możliwe po zalogowaniu. Już usłyszał o nie których. Są naprawdę bardzo świeżutkie Przez kilka miesięcy testowałem na tej domenie rózne rzeczy. Nie dodawałem do wyszukiwarek. Hmmm... Poczekajmy
 14. Może chwilowy błąd. Ja po tej informacji dodałem stronę do tego katalogu. A tu następny katalog: Najlepszy Zapraszam!
 15. Zapraszam do dodawania wpisów do nowych katalogów: Super katalog Dodaj stronę Dobry katalog dobrych stron Boski katalog:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy