Jump to content

lukibiker

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ok więc pokaż stąd ta papa z automatu. Aha no i jak znasz takie automaty do podeślij linka.
 2. Ludzie przychodzą z Googla. Teksty piszesz zawsze dla ludzi i dla Googla. Patrząc długoterminowo opłaca się pisać rozsądne teksty dla ludzi. Spamy będą istnieć, ale co raz mniejszą wartość będą mieć.
 3. Postanowiłem napisać krótkiego posta o tym co dowiedziałem się o pisaniu tekstów, które pomocne będą w Googlach. Od razu mówię jestem w tym nowy. Nie są to moje przemyślenia. Są to kawałki informacji jakie do tej pory udało mi się uzbierać na różnych stronach w internecie. 1. Google szybko wychwytuje powtarzaną treść. Dlatego jeśli chcesz umieszczać swój artykuł na różnych stronach używaj synonimów. Widziałem sprzedawana narzędzia na allegro do podmieniania słów na synonimy. Teksty po przejechaniu takim rozwiązaniem wyglądały czysto spamersko. Wydaje mi się jednak, że warto narzedzie kupić, p
 4. Jestem tego samego zdania, na całym świecie wysyła się takie faktury wygenerowane elektronicznie. Co do faktur za domeny na przykład to wysyłają dorazu fakturę proformę ale na życzenie przyjdzie i papierowa.
 5. Ja używam The Bat Profesional - wszystko dochodzi i wychodzi. Polecam więc zmianę programu do poczty.
 6. Cziekawe czy mowa nowego premiera będzie barziej dla nas zrozumiała
 7. Czy wie może ktoś dlaczego po dostawcy wyszukiwarki Netsprint nie zvalidowali jej kodu przed udowstępnieniem jej do użytku? Z wyszukiwarką Google nie ma takich problemów ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy