Syhro

Forumowicze
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

2,758 profile views
 1. Dostałem 3 tys. za domenę .PL (bukmacherzyonline.pl). Dobrowolnie poddałem się karze, więc sprawa nie poszła do sądu. Generalnie komedia. Dane whoisu dostali panowie z urzędu celnego z AZ.pl.
 2. Syhro

  CRewriter.com - bardziej zaawansowany mixer

  Hej! Głupia sprawa - na maila, którego od dłuższego czasu nie używam przychodziły invoices za hosting, a ze do niego nie zagladalem, nie zwrocilem uwagi... Serwer jest już opłacony, mam nadziję, że taka sytuacja się już nie powtórzy.
 3. Syhro

  [Szukam] Dedyk bulletproof

  Jeśli kupisz w ovh, to nie będzie bulletproof. Jeśli chcesz wysokiej jakości anonimowy serwer z Rosji, z anonimowymi płatnościami za niego, to polecam: SPECIAL-5 - » Intel Core i7-2600 3.4Ghz » Диск: 500 GB » Память: 16 GB » Трафик: Unlimited » Канал: 100 Mbit cena $250 / miesiąc Oferta (z reflinkiem )
 4. Witam, Szukam osoby, która będzie publikowała wpisy na blogu typu warez. Listę słów kluczowych, na jakich należy opierać wpisy dostarczam ja. Proszę o cenę za jeden wpis na blogu. Kryteria wpisu: - odpowiedni tytuł wraz z prefiksami typu lektor, napisy, mp3 - okładka/plakat/zdjęcie - krótki opis (fabuła, wymagania itp.) - może byc skopiowany, ale z kilku źródeł! - kilka linków do materiału (należy je wyszukać ze strony peb, filestube) - odznaczenie odpowiedniej kategorii - dodanie kilku tagów Kontakt PW
 5. Zlecę wyszukiwanie for i zakładanie na nich kont (wraz z aktywacją e-mail jeśli to konieczne) na popularnych skryptach:SMF, PHPBB oraz vBulletin. Wytyczne wysyłam po podjęciu współpracy. Kontakt PW wraz z ceną za jedno konto.
 6. Jak widać działa legalnie. Tak jak youtube chociażby
 7. Syhro

  html czy /

  To bez znaczenia.
 8. Poszukuję w miarę taniego grafika, który będzie projektował i ciął szablony stron www. Dużo zleceń, stała współpraca. Proszę o kontakt wraz z portfolio i przykładowymi cenami. kontakt: w3crafter@gmail.com
 9. Kupię linki pozycjonujące na dynamicznych stronach (fora, blogi, serwisy często aktualizowane). Interesuje mnie wysoka ilość BL, Alexa, PR 0+, mała ilość linków wychodzących. Stała współpraca. Kontakt: w3crafter@gmail.com Proszę nie pisać na PM, a w mailu podać domenę/listę wraz z ceną za m-c wyświetlania.
 10. Syhro

  XRumer 12.0 Elit + Xevil Ultra 3.0

  Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne No i Rekapcza, szacunek dla Alexa Jak tam u Was z wydajnością? Ja chyba będę musiał przerzucić się na mocnego dedyka, bo VPS mi nie wyrabia !!!
 11. Kupię mocne linki pozycjonujące PR 2+. Interesuje mnie wysoki "site", duża ilość backlinków, mała ilość linków wychodzących, wysoka Alexa. Mój link musi posiadać tekstowy prefiks i postfix, przynajmniej jednowyrazowy. Kontakt PW
 12. Syhro

  Open'er 2011

  Czy ja wiem... Ja już bilet mam
 13. Syhro

  Open'er 2011

  Od dziś znamy pierwszą gwiazdę - Coldplay. Wybiera się ktoś z pozycjonerów na festiwal? :-)
 14. Syhro

  Outsourcing - Indie, Pakistan?

  Nie prowadzę biznesu w PL, także taka opcja odpada