rbrt

Forumowicze
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About rbrt

 • Birthday 04/11/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Toruń/Wrocław

Recent Profile Visitors

3,165 profile views
 1. Od około miesiąca z przerwami trwa dość duży update w USA i w tym czasie Google zmniejsza intensywność indeksowania. Na moich serwisach indeksowanie zmniejszyło się o około 80%. Myślę, że jak update się skończy, to Google przerzuci zasoby. Dobry monitor update: https://www.semrush.com/sensor/?db=US&category= edit: Po przeczytaniu posta kmiciu i sprawdzeniu w Google widzę, że nie przekierowujesz każdej starej podstrony na nową. Z pewnością tu jest problem i powinieneś zrobić takie przekierowania.
 2. rbrt

  Nagły problem z błędem 403

  Oznacza, że wpisałeś nieprawidłowe hasło do bazy danych, użytkownika bazy danych lub nazwę bazy danych. Jeśli forum jest w innej bazie danych to oczywiście dane do bazy z wordpressem będą inne.
 3. Widziałem na forum pomocy Google temat, w którym ludzie pytali o listę zakazanych słów Google, ale niestety nikt takiej listy nie udostępnił. Miałem podobny problem, stworzyłem własną listę i nie wyświetlam reklam na stronach z tymi słowami. Oczywiście pewnie już na to wpadłeś Drugą możliwością jest napisanie do pomocy Google jeśli przekraczasz potrzebny do tego próg zarobków. Nie próbowałem, ale może warto. BTW. Sądziłem, że Google od czasu wprowadzenia Brand Safety, samo filtruje "złe słowa" i nie wyświetla reklam jeśli je znajdzie.
 4. Pozwolę sobie zacytować jednego z użytkowników WebmastersWorld: Na początku myślałem, że po prostu przypadkowo oberwał, ale po tym co napisał @jimmi widzę, że faktycznie tym razem skupili się na branży medycznej.
 5. rbrt

  Google Maps płatne :/

  @Daria_G_ Można wstawić marker: http://openstreetmap.org.pl/o-openstreetmap/wykorzystanie-mapy/jak-wstawic-mape-na-wlasna-strone/ Możesz też użyć skryptu leaflet żeby wstawić mapę, którą można przesuwać. OpenStreetMap jest niekomercyjnym projektem i prosi użytkowników o nieobciążanie serwerów, więc jeśli masz stronę z dużym ruchem, to nie będzie się nadawał. Wtedy należy zainstalować mapy na własnym serwerze.
 6. Przez ostatnie 2 miesiące w prawie każdy weekend/święto robią większe zmiany w wynikach z USA (nie wiem jak w Polskich). Na algoroo tego za bardzo nie widać, ale na sensorze semrush, widać jak na dłoni. Zauważyłem, że zazwyczaj przed update zmniejsza się aktywność googlebota, rośnie ruch z google na stronie, a po update spada często do niższego poziomu niż przed updatem. Dokładnie 5 godzin temu spadła aktywność google bota na 4 stronach z około 10k odwiedzin na godzinę do 2k Ktoś widzi podobne zachowania?
 7. Tego samego dnia, którego zaczął się update ( w ostatni piątek), praktycznie do zera spadł ruch robotów i indeksowanie. Dzisiaj ruch robotów znów się pojawił, więc mam nadzieję, że na dniach ruszy też indeksowanie.
 8. Mam ten sam problem.
 9. rbrt

  Sprzedaż usług

  @szuwar: We Wrocławiu standard to 150zł netto. Od siebie mogę polecić finesti.pl - rozliczają mnie od 2 lat. Wszytko na czas, po faktury może przychodzić do Ciebie ktoś od nich, jak czegoś nie wiesz to zawsze dokładnie wytłumaczą.
 10. @Listopad: każdy skrypt do monitorowania pobiera całą stronę z 10 pierwszymi wynikami i lokalnie (na Twoim serwerze) sprawdza na której pozycji jest Twoja strona. Google nie ma wglądu do tego co robi skrypt monitorujący na Twoim serwerze.
 11. rbrt

  Aktualne saldo

  Aktualne saldo oznacza pieniądze, które zarobiłeś od 1 do 31 maja. Ostatnie 28 dni, to jak łatwo się domyślić pieniądze, które zarobiłeś od 10 maja do dziś W wypłacie która będzie około 20 czerwca otrzymasz pieniądze z aktualnego salda.
 12. rbrt

  Google Kampus W Polsce

  @T-K http://pl.wikipedia.org/wiki/Livechat_Software
 13. rbrt

  Sieć Doaffiliate

  Witam, fajnie, że napisałeś, bo mam identyczny problem i zastanawiałem się, czy to może tylko u mnie. Jeśli w poniedziałek nic się nie zmieni, to sprawdzę jakie będą wyniki w innych sieciach.
 14. Kod nie działa, ponieważ najpierw wykonywany jest skrypt PHP (po stronie serwera), a dopiero później javascript (po stronie przeglądarki), więc dla kodu PHP zmienna file nie istnieje. Jeśli chcesz przekazać zmienną z javascript do PHP, to musisz użyć Ajaxa. Kod poniżej jest w jQuery, ale jest wygodniejszy niż zwykły javascript. Kod nie działa, tyko pokazuje ogólną ideę $.ajax({ type: "POST", url: "url_pliku_z_php.php", data: zmienna_file_w_json, dataType: "json", success: function(msg){ if(parseInt(msg.status)==1) { // tutaj wyświetlanie danych przekazanych w msg przez url_pliku_z_php.php. Wyświetlanie oczywiście w javascript. } } }); W pliku "url_pliku_z_php.php" piszesz kod, odczytujący zmienną "zmienna_file_w_json" przekazywaną przez Ajax. Następnie kod ma odczytać dane z bazy i przekazać je do pliku z Ajax. Dane możesz przekazać za pomocą kodu: die('{status:1,dane1:"dane",dane2:"dane"}');
 15. rbrt

  Jak się bronić?

  Z własnego doświadczenia mogę polecić Krav Magę. Plusy: - większość instruktorów od razu przechodzi do rzeczy i już po kilku zajęciach uczy prawidłowej postawy, trzymania gardy, walki w rękawicach i "szczęce" - masz dobry trening wytrzymałościowy przed każdymi zajęciami - system walki stworzony jest do walki ulicznej i szybkiego obezwładniania (wypróbowane w praktyce ) - nie ma całego piękna sztuki walki (wysokich uderzeń z obrotu itp), a zamiast tego stawia na efektywność (obrona przed pałką, obrona przed duszeniem, walka w parterze itp)