Jump to content

piomoo

Forumowicze
 • Content Count

  642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

piomoo last won the day on September 14 2013

piomoo had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

6,473 profile views
 1. Zupełnie nie rozumiem tej akcji z "darmowymi podręcznikami" - dużo zachodu i mało efektów. Może łatwiej byłoby po prostu dokładać każdemu dziecku ze szkoły po xx złotych (np. w formie bonów na ksiązki) i po sprawie.
 2. @mion a wiesz kto to optymista? ktoś kto na cmentarzu zamiast krzyży widzi same plusy
 3. ja też oddaję i mam już ponad 10 litrów na koncie.
 4. @dziki.. nie wiem czy ja coś sknociłem ale nie pokazują się kolumny z informacją o tym czy url jest zaindeksowany, podobnie w ustawieniach filtra te checkboy są wyszarzałe
 5. Załapałem kolejne 2 powiadomienie o nienaturalnych linkach (nie wiem czy to aż czy tylko) z chęcią przyjmę porady na co zwracać uwagę przy wyszukiwaniu "nienaturalnych linków". Macie jakieś sprawdzone sposoby?
 6. Jest nieźle nie powiem. Idealnie byłoby gdyby można było sortować wg poszczególnych kolumn albo po wielu kolumnach (to by było coś). no i dodawać samemu "słowa z czarnej listy"
 7. szczerze mówiąc zaproponowałem aikmarowi bieganie bo również jestem zdania, że sprzęt prędzej czy później stanie się po prostu nieużywanym "meblem". Dobrze jest poszukać w swojej miejscowości jakiejś grupy, która regularnie biega i już. Poza bieganiem polecam również zajęcia spiningowe - te chyba jeszcze szybciej wytopią część tłuszczu . Ale wiadomo musi być regularność i delikatna zmiana nawyków żywieniowych
 8. kup sobie dobre buty do biegania i ... run forest run. Mniej zapłacisz i skuteczniej wytopisz tłuszcz (to oczywiście moje zdanie)
 9. u mnie jest też bardzo słabiutko - sam się zastanawiam czy to jakiś babol czy co?
 10. Spoko. Ja mam trójkę, wszystkie kocham ponad wszystko ale będę szczęśliwy jak wyfruną z domu (im szybciej tym lepiej hehe).
 11. Ja się jakoś o to nie martwię choć rozumiem tego typu dylematy. Ile masz dzieci seoskryba_Pl?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy