Skocz do zawartości

Pytanie odnosnie PageRang...


Rafee

Rekomendowane odpowiedzi

czy google dobrze indeksuja ja skoro mam juz Page Rang = 2

Jak będziesz miał PR10 to znaczy, że G. bardzo dobrze indeksuje Twoją stronę :)

A tak poważnie to kto jeszcze patrzy na PR? Obecnie to bajer tak samo przydatny jak np. button poprawnej walidacji W3C

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A tak poważnie to kto jeszcze patrzy na PR? Obecnie to bajer tak samo przydatny jak np. button poprawnej walidacji W3C

za button walidacji w3c też dostajesz dodatkowe punkty w jakimś SWL'u? jeżeli, tak to możesz podać nazwe tego systemu? :]

za button jak kupujesz linki tez płacisz? jeżeli tak to przepłacasz :)

ten bajer jak to nazwałeś przekłada sie na ralne pieniądze :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam stronke na serwerze od maja ... czy google dobrze indeksuja ja skoro mam juz Page Rang = 2

Czy bede mógł liczyc na jeszcze wyzszy PageRang??

Twój PR=2 mógł być zwykłym przypadkiem. Czasami bardzo słabo podlinkowane strony dostaje PR.

Możesz podać link do swojej witryny?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój PR=2 mógł być zwykłym przypadkiem. Czasami bardzo słabo podlinkowane strony dostaje PR.

Możesz podać link do swojej witryny?

Ja miałem pr=2 dla scuttla :D

Wiem, że pr=4 lub 5 mają strony badziewne, kilka podstron i 0 wartości. PR nie ma znczenia poza allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez znam takie strony - przewaznie maja domene gov

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PageRank jest ważnym czynnikiem ale nie będę się z Wami kłócił.

I od poprzedniego update algorytm został znacznie poprawiony.

Czy porządne serwisy chciałyby mieć PR=0 lub PR=1 - nie.

To tyle w tym temacie - pozdrawiam.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to jeszcze raz, ostatni raz.

Zastanówcie się skąd się bierze PR i jaki ma wpływ (taka mała ścieżka):

- PR jest wynikiem linkowania do witryny

- Czym więcej linków z mocnych stron tym PR wyższy

- Każdy link przekazuje jakąś część PR ze strony linkującej do linkowanej czyli przekazuje też moc

- Czym witryna bardziej podlinkowana tym mocniejsza czyli łatwiejsza do wypozycjonowania (mniejsze szanse na filtr, ban)

Wnioski:

- PR nie ma bezpośredniego wpływu na pozycję - PR jest wynikiem pozycjonowania / linkowania

- Strony z wyższym PR są częściej odwiedzane przez roboty (bo lepiej podlinkowane) czyli linki ze stron o wysokim PR dobrze robią też witrynom linkowanym

- Linki ze tron z wyższym PR zostaną szybciej zaliczone bo robot odwiedza je częściej

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadzielawski zgadzam się z Tobą, ale po ostatnim update przeżyłem zdziwienie gdy mój jeden dość młody precel dostał PR3 od razu a w ogóle go jeszcze nie podlinkowałem... w yahoo było 7 BL i to jeszcze z jakiś śmieciarek bez PR. Jedna strona która linkowała w ogóle już nie działa. Więc tutaj zadziałała jakaś inna zasada przydzielania PR :D może pomogło to że nie podpiąłem domeny i adres jest poddomeną wordpress.com...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności