All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. AdamBoganD

STATLINK.pl

Może @adek albo @Noel wypowiedzą się w temacie bo dziś 3 dzień awarii
  3. Specjalizuję się w pozyskiwaniu linków z profili zakładanych na polskich i zagranicznych stronach/portalach/forach dyskusyjnych. Tylko sprawdzone miejsca! Gwarantuję szybkie i terminowe wykonanie zlecenia a także pełen raport po skończeniu linkowania. Posiadam bazę 600 portali (200 stron PL, pozostałe zagraniczne, głównie EN), na których zakładam profile uzupełnione o krótki opis oraz link (URL lub anchor). Oferta w pigułce: - sprawdzona baza 600 serwisów(200x PL, pozostałe EN) - profile z linkami osadzone na stronach z wysokim TF i DF (umożliwiam wybór stron do linkowania pod kątem parametrów TF i DF) - każdy profil jest uzupełniony o opis (generowany z synonimu, pisany indywidualnie pod daną stronę i zlecenie) - wszystkie profile z raport są indeksowane (w cenie pakietu) - po zakończeniu zlecenia wysyłam pełen raport z likami prowadzącymi do założonych profili oraz wszystkimi dostępami (loginy i hasła do logowania na profile) Informacje niezbędne do realizacji zlecenia: Do rozpoczęcia profilowania potrzebuję adresu strony/podstron + informacji o słowach kluczowych (można wysłać dowolną ilość anchorów). Zamawiający może także przesłać dodatkowe informacje dotyczące wyboru stron i realizacji zamówienia (parametry TF/DF, częstotliwość zakładania profili, informację o języku stron, na których mają zostać założone profile). Wystawiam faktury! -Cena: 0.8 zł brutto od profilu (przy większych zamówieniach cena do negocjacji) -Minimalne zamówienia od 50 profili Przy stałej współpracy lub przy większych zleceniach gwarantuję indywidualną wycenę uwzględniającą bardzo duże rabaty - zapraszam do kontaktu celem omówienia szczegółów! Kontakt i dane firmy: Luppo Łukasz CzereczonJana III Sobieskiego 7837-610 NarolNIP: 7931567592 s.czereczon@gmail.com
  4. Yesterday
  5. Brzmi bardzo interesująco. To fakt, że obecne bazy zasysane z automatu są niewiele warte, a nie każdy radzi sobie z harvestowaniem. Także podział baz to świetny pomysł.
  6. Dzień dobry, Przedstawiamy ofertę pozyskania linków z ogłoszeń na polskich serwisach ogłoszeniowych. Co nas wyróżnia? Bardzo krótki czas realizacji! ~5-10 dni roboczych. Prześlij gotowe teksty - a raport możesz otrzymać nawet w 1-5 dni robocze W bazie mamy również płatne portale ogłoszeniowe - w cenie pakietu Ogłoszenia uzupełniamy o rzeczywiste dane takie jak - Nazwa, Pełny adres, Telefon Ustawiamy maksymalny czas emisji ogłoszeń Linki są w postaci URL. Przygotowanie tekstu w wersji synonimicznej o długości ok 1500-2000 znaków w wersji synonimicznej -> GRATIS. Teksty zamawiamy u copywritera. Używamy zmiennego IP dla każdej paczki Ogłoszenia są widoczne bez zalogowania Linki umieszczamy w indexerze, aby przyspieszyć indeksację. Duża ilość różnych serwisów ogłoszeniowych Cennik: Do każdego każdego pakietu - napisanie jednego tekstu synonimicznego GRATIS. Pakiet 180 (a nawet 190) linków z ogłoszeń --- 300 PLN (pakiet zawiera ogłoszenia płatne) Pakiet 095 linków z ogłoszeń --- 180 PLN Pakiet 050 linków z ogłoszeń --- 100 PLN Zwiększ unikalność zamawiając 5 dodatkowych tekstów - 50 PLN za każde 5 tekstów Wystawiamy Faktury VAT oraz ceny są brutto (z Vat). Czego potrzebujemy, do wykonania zleceń: Adres URL Adres firmy + telefon (można zmyślić) Propozycja tytułów do ogłoszeń Wskazówki dla copywritera - o czym ma być napisany tekst Dodatkowe informacje: Wysyłam raport po zakończeniu zalecenia - login, hasło, linki do ogłoszeń, dane do skrzynki mailowej. Przykładowe ogłoszenia mogę wysłać na maila. Dane kontaktowe: vallorian@gmail.com Dane Firmy:
  7. pawing to ten sam klient, i miałbyś rację, gdyby nie dwa fakty. Po pierwsze uwaga o zbyt małej ilości akapitów jest bzdurna. Z natury tekst dzielę na krótkie akapity, bo jest optycznie lepszy. Większość internautów czyta wybiórczo, więc lecą po akapitach. Po drugie w ostatnim zleceniu ten sam klient popełnił literówkę w słowie kluczowym. Tekst oczywiście napisałam z poprawnym słowem, pozostała treść zgodnie ze standardem. Ocena 6 i podziękowania za poprawienie literówki. Merytorycznie ocena jest bez sensu. To i tak nieźle, bo kiedyś przy literówce słowa kluczowego moderator odrzucił mi tekst z powodu umieszczenia błędnego słowa pod tekstem. Monis 190 Twoje uwagi odnośnie przedłużania terminu dotyczą moich tekstów. Na TB piszę tylko na początku miesiąca, nim dostanę zlecenia z firmy. Biorę tylko zlecenia indywidualne, ale czasami się kumulują, więc muszę przedłużać czas, cześć odrzucam. Przy tych stawkach wyznaję zasadę, że ja jestem panem własnego czasu i piszę wtedy, kiedy chcę. Nie pasuje Ci, to nie zlecaj. Herkules ma rację, bierzesz zlecenia z firmy, a copy klepią na TB dla Ciebie za grosze. Jak rozpoznam rodzaj zleceń od Ciebie to nie napiszę ani słowa.Takie postępowanie jest po prostu nieuczciwe.
  8. Dzień dobry, Przedstawiamy ofertę pozyskania większej ilości linków z unikatowych domen. Dlaczego warto? 1. Trzy rodzaje linków w dobrej cenie. 2. Domeny i subdomeny się nie powtarzają. 3. Możliwe rozłożenie w czasie (czytaj poniżej) 4. Można wykorzystać na podlinkowanie kilku stron. W pakiecie jest około: - 110 Polskich linków z profili (dofollow) : OPIS TUTAJ - 150 Linków z profili TRUST (dofollow) : OPIS TUTAJ - 185 Linków z ogłoszeń (mix dofollow i nofollow) : OPIS TUTAJ - 10 tekstów synonimicznych - do wykorzystania przy realizacji powyższych linków Cena: 500 PLN (około 405 PLN netto) Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć unikalność treści w linkach ----- Każde dodatkowe 10 tekstów to koszt 50 PLN (lub wysłać Nam własne teksty) - Wystawiamy Faktury VAT. - Na życzenie klienta Zlecenie możemy rozłożyć w czasie = co kilka dni będzie wykonywany kolejny TYP linków (czyli Profile -> Ogłoszenia -> Profile TRUST) - Do wykonania zlecenia potrzebujemy: Adresy URL i słowa kluczowe - Można wykorzystać pakiet na kilka domen - Wysyłam raport po zakończeniu zalecenia. Dane kontaktowe: vallorian@gmail.com Dane Firmy:
  9. Dokładnie, przydałyby się jakies profity dla nas, chociażby dla najlepszych, najbardziej doświadczonych. Happy hours raz w tygodniu mogłoby być dla wszystkich, ale przydałoby się coś dla najlepszych. Na przykład obniżenie prowizji. Podobałoby mi się też coś takiego, jakby stworzyć poziomy zaawansowania (kilka poziomów od początkującego do najlepszego) i ustalić dla każdego poziomu kryteria. Początkujący wiadomo to ten co dopiero się zarejestrował i np. osiągnie kolejny poziom przekraczając 50 zaakceptowanych tekstów, na kolejny poziom 100 i tak do najwyższego poziomu. Możnaby włączyć w to oceny też. No i każdy kolejny poziom oznaczałby jakiś dodatkowy profit, np. przy przejściu z 1 poziomu początkującego na 2, dostęp do najlepiej płatnych zleceń, przy przejściu z 2 na 3 poziom jakaś tam premia, a najlepsi obniżona prowizja czy coś. Byłoby to dość motywujące moim zdaniem. No, ale nie ma co kombinować, bo i tak nic z tego nie będzie, a przez pojawiające się kolejne zmiany w końcu nigdy nie doczekamy się giełdy...
  10. "W niskiej cenie", no właśnie. Może to jest przyczyna tego, że nikt nie bierze zlecenia... Robicie wszystko, by jak najmniej zapłacić, a copywriter dostaje "na rękę" około połowy z tego co wy płacicie, więc nikt nie będzie wam pisał tekstów za zbyt niskie stawki, a tym bardziej najlepsi copy...
  11. @ZegarkiNaPrezent Proszę dać znać, o które zamówienie chodzi, może da się coś zrobić tak, żeby wszyscy byli zadowoleni
  12. ZegarkiNaPrezent

[Startup] GoodContent.pl - platforma copywriterska

Może takie moje wrażenie, w sumie nie zlecam wielu tekstów. Chyba miałem szczęście w poprzednim zamówieniu i udało się zlecić teksty w niskiej cenie.
  13. @oryginalny nick Wiesz co, piszę na GC od maja, nie dużo, bo średnio jeden/dwa teksty dziennie, ale nie spotkałam jeszcze nikogo takiego, kogo rzeczywiście należałoby omijać. Jeden pan, który przenigdy nie akceptuje tekstów i dzieje się to z automatu po tygodniu, ale nic więcej, więc myślę, że takie mało profesjonalne zachowania wśród klientów nie są jednak tak częste.
  14. Aleksiejs

Zarobki copywriterów i nie tylko

Tak naprawdę te kwoty nic nikomu nie mówią, bo można z nich liczyć wiele różnych stawek - netto na fv, brutto na fv, uop, uz, uod itp. itd
  15. Na sprzedaż domena internetowa www.sklepbuty.com Wystawiona na AM. Kontakt PW / thorbringer@gmail.com
  16. Ivellios

STATLINK.pl

Uff, jak dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie Tez już pisałem do Leona (do Adka nie mam kontaktu).
  17. Miło nam, że się zarejestrowałeś na forum. Mam nadzieje, że będziesz aktywnym i zadowolonym uczestnikiem forum.

Poniżej znajdziesz garść informacji przydatnych na początek.

Jesteś w grupie "Nowi Forumowicze" ma ona pewne ograniczenia.

czyli:

• Brak możliwości edycji stopki.
    • Brak możliwości edycji własnego profilu.
    • Brak możliwości edycji własnych postów.
    • avatar może zostać automatycznie ustawiony na podstawie gravataru.

Do grupy forumowicze już bez takich ograniczeń awansuje się automatycznie po napisaniu 15 postów i byciu na forum dłużej niż 3 doby.

Działy mają swoje regulaminy i warto się z nimi zapoznać.

Pewnie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdują się w tutaj
    https://www.forum.optymalizacja.com/forum/11-informacje-od-nas

Jeżeli logujesz się po to, żeby zostawić linka, to pamiętaj, że my takie rzeczy robiliśmy prawdopodobnie sporo wcześniej niż Ty, więc sobie daruj.

Pozdrawiam

18. premiumz

Zarobki copywriterów i nie tylko

Jeszcze kilka lat temu pisałam po 3-4 godziny dziennie. Na godzinę wychodziło mi 20 - 30 złotych. Nie narzekałam. Potem poszłam w trochę innym kierunku
  19. Mocne zaplecze SEO. Tworzenie, promocja i rozwój – Zniżka dla użytkownik PiO Tworzenie własnych stron zapleczowych to przede wszystkim duże możliwości w procesie linkowania strony docelowej. Dzięki temu zyskujesz mocne źródło linków, do którego nie ma dostępu Twoja konkurencja. Jak powinna wyglądać dobrze przygotowana strona zapleczowa Mocna domena z historią Unikalne treści Dobra optymalizacja Ukrycie przed robotami Majestic SEO, Ahrefs itp. Jak przebiega proces zamówienia (w zależności od wybranego pakietu) Przechwytujemy mocną domenę z historią Projektujemy design strony Tworzymy nowe, unikalne treści Linkujemy stronę zapleczową Pakiety tworzenia stron zapleczowych Pakiet 1 – MINI Projekt witryny Przygotowanie 10 podstron o łącznej długości 30 000 znaków ze spacjami. Czas realizacji: 5 dni roboczych W tym pakiecie nie przechwytujemy domeny Cena: 559 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 20% - 447,2 PLN netto) Pakiet 2 – MEDIUM Projekt witryny Przygotowanie 10 podstron o łącznej długości 30 000 znaków ze spacjami. Przechwycenie mocnej domeny Czas realizacji: 10 dni roboczych od momentu przechwycenia domeny Linkwoanie przez 2 miesiące - Miesięcznie 1 artykuł sponsorowany, 5 linków z forów, 3 linki z mocnych katalogów Cena: 1049 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 20% - 839,2 PLN netto) Pakiet 3 - PRO Projekt witryny Przygotowanie 15 podstron o łącznej długości 45 000 znaków ze spacjami. Przechwycenie mocnej domeny Czas realizacji: 15 dni roboczych od momentu przechwycenia domeny Linkwoanie przez 3 miesiące - Miesięcznie 1 artykuł sponsorowany, 5 linków z forów, 3 linki z mocnych katalogów Publikowanie nowych treści przez 3 miesiące - Miesięcznie 1 nowy artykuł o długości 4000 znaków ze spacjami Cena: 1519 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 20% - 1215,2 PLN netto) W celu złożenia zamówienia wypełnij formularz na stronie: https://jazzseo.pl/budowa-zaplecza#form Lub napisz PW. W celu otrzymania 20% rabatu w wyżej podanym formularzu w polu „Kod rabatowy” podaj „Jazz2507SEO”. Oferta ważna do 25.07.2019 Jesteśmy legalnie działającą firmą – wystawimy faktury VAT. --------------- Jazz SEO Mateusz Chorążewicz Adres: ul. Sokola 43, 80 – 654 Gdańsk E-mail: kontakt@JazzSEO.pl Nr tel.: 513-383-848 NIP: 5833088524 REGON: 222177643
  20. Dzień dobry, @ZegarkiNaPrezent, obawiam się, że żadnego "sezonu ogórkowego" nie zaobserwowałem - cały czas teksty realizowane są w podobnym tempie co np. kilka miesięcy temu. Co więcej, w czerwcu za pośrednictwem platformy została napisana rekordowa ilość tekstów Czy mogę prosić o informację (mailową na kontakt@goodcontent.pl) z numerem zamówienia, którego dotyczy problem z przedłużającą się realizacją? Sprawdzimy, co się dzieje. Pozdrawiam, Bartłomiej Tokarski Założyciel GoodContent.pl
  21. ZegarkiNaPrezent

Piszący wybrali się na wakacje? Zainteresowanie spadło drastycznie a stawka poszła do góry.
  22. oryginalny nick

Mam pytanie do bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Dopiero zaczynam pisanie na Good Content i spotkałam wielu świetnych zamawiających, którzy wiedzą czego chcą i potrafią to zakomunikować. Słyszałam, że niestety są też osoby, które zmieniają warunki zlecenia po jego realizacji i generalnie takie, które warto omijać szerokim łukiem, bo wiecznie coś im nie pasuje. Czy macie jakieś przykłady takich osób? Jeśli tak, to poprosiłabym info na priv, bo przypuszczam, że nikt nie będzie chciał się "chwalić" publicznie wolałabym już teraz wiedzieć, żeby oszczędzić sobie nerwów w przyszłości
  23. 4People - Marketing dla Ludzi: Consumer Trend Canvas: jak zrozumieć klienta i wprowadzić innowacje? Żadna firma nie będzie istniała bez swoich klientów. Ci zaś potrafią być kapryśni i stosunkowo często zmieniać swoje upodobania. Śledzenie trendów konsumenckich jest pierwszym z kroków tworzenia innow... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  24. Satarion

Jak edytować html stópki strony na Wordpressie

megauser miałeś rację. Podczytałem zdjęcia raz jeszcze i problem zniknął. Dziękuje za pomoc!
  25. Grupa Tense: Jak zdobyć followersów na Instagramie w 7 krokach Media społecznościowe są jedną z najbardziej angażujących użytkowników form reklamy w Internecie. Rezygnacja z tego kanału promocji może oznaczać, że nie trafimy do wielu potencjalnych klientów. Czy ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  1. Load more activity