Skocz do zawartości

Dziwny problem z top 10


start007

Rekomendowane odpowiedzi

Mam domenę z nazwą miasta a raczej wsi od maja 2009 roku na joomla. Domena przez kilka lat była top 1 po wyszukiwanej frazie wsi. Około 3 lat na domenie nic nie było (domena widmo). Od 3 mies wróciłem stronę na wordpressie i za nic nie chce ona wskoczyć na top1 nie mówiąc top10.. ciągle 11 miejsce..

 

Co może być źle zrobione? lutowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Praktycznie nie masz linków, a te które są to głównie na anchor Łutowcu, Łutowcu

Wycieczka roweroa Łutowiec  - popraw literówkę

Może nie odświeżałeś historii i dlatego byłeś top 1 :), generalnie fraza bardzo prosta i parę linków spowoduje powrót do topów

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam swoich linków tematycznych. Mogę linkować z rosikonmeble.pl meblecapri.pl mksmyszkow.com pcmonde.pl czerwonakosiarka.pl ?

 

Tak zbudować link?

<a href="https://lutowiec.pl" title="Łutowiec">Łutowiec</a>

Dodatkowo w narzędziach dla webmasterów mam komunikat:

"W Twojej witrynie nie wykryliśmy żadnych danych strukturalnych"

 

To też ma wpływ na pozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - i Ty zajmujesz się pozycjonowaniem? Co wy macie z tym tematcznym bełkotem?

 

A autor niech jeszcze z 10 razy użyje nazwy miejscowości, później dopali to jednym słusznym anchorem i na 100% wskoczy w top:D

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@start007 - dodaj 5 linków z artykułów na portalach z Trust Flow minimum 30. 2 x linkiem nazwa domeny i 3 x fraza. Możesz do tego dodać 10 ogłoszeń i linkuj z nich brandowo. Dodatkowo na podstrony puść linki z własnego zaplecza i myślę, że będziesz miał top 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkaszka - nie znam :) Ale 5 wyjdzie taniej niż 15 a więcej nie trzeba (oczywiście moim zdaniem). Wg mnie dla kogoś, kto oczekuje pomocy a nie zna się na seo, bardziej konstruktywnie brzmią konkretne liczby niż: "trochę". Może się okazać, że wystarczy 1 dobry link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem reszty artykułów na blogu ale ten artykuł:

https://www.lutowiec.pl/zamek-w-mirowie/

Jest skopiowany skądś. Podstawa to zadbać o unikalną treść!

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj 5 linków z artykułów na portalach z Trust Flow minimum 30.

 

Nie, nie 30 to za mało.. Dodaj na stronach z TF min. 45 to wtedy wystarczą 3 linki a nie aż 5 ;)

 

@start007 na Twoim miejscu przeszedłbym na WP, poprawił treści bo faktycznie są trochę ubogie.. a te frazy które podałeś zrobisz bez problemu sam i pewnie wcześniej niż w marcu 2016. I na litość boską nie słuchaj tych pierdół o trust flow itp...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności