Skocz do zawartości

Nowy Netsprint...


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem artykuł z tym waszym oszałamiającym nagłówkiem :) i to na waszej stronie.

https://firma.netsprint.pl/index.php?option...=289&Itemid=173

btw. Tożsamośc wizualną wam artegence zrobiło ładną. Rozmawiałem kiedyś z Panem Arturen Gortychem i z tego co wiem mało was to nie kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jakub, ja zawsze sympatyzuje ze słabszymi ;)

I co ciekawe nawet teraz jesem drugi na gry komputerowe, i wyprzedza mnie tylko onet, ale czemu nie macie kopii mojej strony a jak już się pojawi to z sierpnia :D

A przy okazji zapomniałeś się pochwalić całkiem przydatna wyszukiwarka newsów, no i słownikime dla którego otwieram netsprint.pl ...

Może by tak uruchomić wyszukiwarke sklepów, do której dodwaliby sie sprzedawcy tzn xmle z linkami do produktów, a netsprint by to indeksował i zwracał ludziom.

gry komputerowe - kup pan grę

moja kopia:) - google do roboty :P

katalog stron - musisz tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie ten algorytm jest bez sensu. Pozycja w wyszukiwarce służy do zwiększenia oglądalności, a nie oglądalność serwisu służy pozycji w wyszukiwarce - bezsens. Najwięcej na tym tracą mało znane witryny, ale o bardzo cennej treści, a najwięcej zyskują duże, popularne portale, ktore nie zawsze zawierają dokładnie to, czego szukamy. Proponuję bardziej skupić się na szczegółowej analizie treści niż na takich głupotach.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mimo że jestem pozycjonerem, Traffix Index i kompletny algorytm Netsprinta chciałem skomentować bardzo niepozycjonersko.

Jako użytkownik Internetu, nie znajduję przez Netsprint treści których szukałem. Po prostu. Google jest lepszy. Yahoo jest lepszy. MSN jest lepszy. Onet (sic!) jest lepszy.

Co rozumiem przez "lepszy"? Bynajmniej nie taki, który łatwiej wyrolować bardziej i mniej wymyślnymi technikami SEO. Po prostu dostarczający mi takich informacji, jakich poszukiwałem. Z Netsprintem źle mi się szuka. Z Google, Yahoo, MSN, Onetem, czyli najistotniejszymi dziś istniejącymi graczami najbliższych lat w Polsce - lepiej.

Nie chcę aby było bardzo przykro osobie, która wymyśliła TI. Miało być tak pięknie, ale po prostu nie wyszło. Wycofajcie się z błędu, bo szkoda w nim tkwić bez końca.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
IMO netsprint nie powinien brac pod uwage liczby odwiedzin ale wzrost liczby odwiedzin i procent uzytkownikow powracajacych na strone [jesli ludzi sami poracaja to strona jest ciekawa].

to by bylo fantastyczne rozwiazanie ale jest (chyba) niewykonalne - tego sie nie da monitorowac, chyba ze kazdy mialby jakis toolbar.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na taką opcję - mamy dwie wersje silnika wyszukiwaczego: jedną z ti, a drugą bez, przy czym na tej drugiej zainstaloway jest klikohit, z którego dane idą do pierwszego silnika. a silniki idą na zmianę, tzn. raz pojawiają się wyniki z pierwszego, a raz z drugiego

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netsprint się cofnął :pisze: jeszcze jakieś miesiąc temu udało mi się wspiać w nim do góry - robot odwiedzał stronę codziennie - miała zieloną koniczynkę aż tu.... tydzien czy 2 temu znikła napisałem - odpisali ze dodadzą ponownie - i fakt niby teraz jest ale na pozycji na której była pare m-cy temu i nie mam wogole zindeksowanych podstron a robota od tego czasu na stronie nie uświadczyłem (zresztą wydaje mi sie ze chyba wszystkie wyniki w tej szukarce są sprzed paru m-cy) - szukałem zielonej koniczynki przy jakiejś stronie (podobno to oznacza ze strona jest swieżo po zindeksowaniu) i nie udało mi sie znaleźć.

W samym netsprincie nie podają chyba daty odwiedzin robota - ale o2 i hoga pokazuje bodajże przy wynikach hehehe wiekszosc jest z przełomu marca i kwietnia (np to forum pokazuje 2006.03.24 ).

Trochę to dziwne bo jeszcze przed tym wszystkim pokazywało mi aktualną stronę w statystykach odwiedziny robota netsprinta mam zanotowane poczatkiem maja i wtedy jeszcze wszystkie podstrony były w wynikach aż tu naraz wszystko powróciło do wyników sprzed 2 miesiecy i co gorsza nic sie nie dzieje ;) wyniki stoją w miejscu robot chyba nie łazi.

(Notujecie odwiedziny tego robota tak wogóle ostatnio? czy tylko ja mam takie problemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności