Skocz do zawartości

home.pl- co jest grane


pozycjoner_2006

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi raz zauważam problem z home.pl. Ok. 00:15 nie można wejść na stone głównąl. Ostatni raz miałem tak w niedzielę i po ok 30 minutach można już było zalogować się panelu. Aktualnie znów nie można wejść na główna stronę home.pl. ??? Co to za psikusy nasz czołowy dostawca robi :D Zauważyliście te problemy, czy tylko ja tak mam :)

Sprzedajesz samochód, ta auto giełda jest dla Ciebie. Tu kupisz Sauny a tu maszyny używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko prze zich promocje na pozycjonowanie ;)

:D być może, ale promocji w niedzielę jeszcze po 3 zł nie było, a problem z serwerem był. Teraz siedzę i czekam aż będę się mógł do panelu administracyjnego zalogować. I KTO ZA TO ZAPŁACI :)

Możecie teraz wejść na stronę główna home.pl ?

Sprzedajesz samochód, ta auto giełda jest dla Ciebie. Tu kupisz Sauny a tu maszyny używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bez problemu

No to chyba bana od home.pl dostałem :D U mnie jest tylko komunikat "Apache is functioning normally " na białym tle. Jutro spróbuje to wyjaśnić. Dziwnie to, idę spać. Dobranoc

Sprzedajesz samochód, ta auto giełda jest dla Ciebie. Tu kupisz Sauny a tu maszyny używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiszą aktualnie wszystkie domeny w home.pl... i przekierowuja na blastsearch.net - czekam na konsultanta, ale coś się doczekać nie mogę :/

Zwiastuny - zwiastuny, zapowiedzi filmowe

Wolne pokoje nad morzem - wolne pokoje nad morzem, w górach. Wypromuj swój hotel i kwaterę.

Filmiki - filmiki, śmieszne filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności