Jump to content
Sign in to follow this  
kill bill

Hotele Pilne na 22/23

Recommended Posts

Dzis tam dzwoniłem ( do hotelu znaczy ) na wszelki wypadek i jeśli ktoś ma psa i nie ma go z kim zostawić to do hotelu można z psem. Dopłata za psa 30 PLN.

Niezależnie od wielkości :)

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Niezależnie od wielkości ;)

Ale będą jaja. :)

Dojazd do Hotelu samochodem jest nie od frontu fortuPiątek

Przed Hotelem trzeba skrecic w prawo w uliczke i po 40 metrach w lewo aby wjechać na teren zamkniety hotelu i zaparkować sobie wewnątrz fortu

Pozdrawiam

Moj Blog czyli goło i wesoło ale czasem bardzo powaznie :D Wreszcie sobie popiszę to czego nie moge na forum :)

oki, ważne info :aniolek:

A moze przy okazji niech sie wpiszę tutaj albo w new topicu, kto bedzie ?? i czy sam czy z os. towarz.

Ja bedę z żoną

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Osoby towarzyszace wpisuja się an listę

tak, tak wiem i wpisałem. ale chiałem tak z ciekawości wiedzieć kto bedzie, opróczy tcyh co wiem :aniolek:

To juz skonczyliście? Możesz coś napisać, bo oprócz Ciebie chyba jeszcze nikt z imprezy nie trafił na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy