Skocz do zawartości

Hotele Pilne na 22/23


kill bill

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis tam dzwoniłem ( do hotelu znaczy ) na wszelki wypadek i jeśli ktoś ma psa i nie ma go z kim zostawić to do hotelu można z psem. Dopłata za psa 30 PLN.

Niezależnie od wielkości :)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dojazd do Hotelu samochodem jest nie od frontu fortuPiątek

Przed Hotelem trzeba skrecic w prawo w uliczke i po 40 metrach w lewo aby wjechać na teren zamkniety hotelu i zaparkować sobie wewnątrz fortu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, ważne info :aniolek:

A moze przy okazji niech sie wpiszę tutaj albo w new topicu, kto bedzie ?? i czy sam czy z os. towarz.

Ja bedę z żoną

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby towarzyszace wpisuja się an listę

tak, tak wiem i wpisałem. ale chiałem tak z ciekawości wiedzieć kto bedzie, opróczy tcyh co wiem :aniolek:

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności