Skocz do zawartości

czy netsprint jest slepy na spam?


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od nie dawna pobuje wypozycjonowac swoja strone, wielu rzeczy nie wiedzialem .... i .... nawalilem spamu na mojej stronie az milo :) Zrobilem to nieswiadomie - nie wiedzialem o co chodzi :)

zobaczcie https://www.kusnierczyk.com juz na pierwszej stronie jest cloacking za ktory powinienem dostac pieknego bana ! Niestety teraz nie moge tego zlikwidowac poniewaz dysk mi padl (nowy za 2 tygodnie) i korzystam z linuxa, zreszta tak go polubialem, ze az mi sie nie chce do windy wracac :)

ale najciekawsze jest to, ze w netsprincie strona od 2 tygodni wisi na 10-tej pozycji pod slowem "web design" i na ostatnim miejscu 2-giej strony wynikow pod haslem "tworzenie stron www"

wogole bana o dziwo nigdzie nie dostalem i nawet w google jest tylko gdzies w lesie :)

pozdrawiam!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Site Admin

 

Dołączył: 12 Maj 2004

Posty: 1136

 

 

 

bez przesady, az takie straszne to to nie jest. Sa to linki, ktore masz tez we flashu, wiec wsadzilbym to miedzy tagi <noembed></noembed> i zalatwione.

a co te tagi noembed oznaczaja?

czyli rozumiem, ze jak na pierwszy raz to nie jest to az takie straszne i nie jest typowym spamem?

pozdrawiam!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, ze jak na pierwszy raz to nie jest to az takie straszne i nie jest typowym spamem

To co masz aktualnie na stronie to wystarczający powód aby Twoja konkurencja wysłała zgłoszenie usunięcia z indeksu.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argh, ile razy mam przypominac ze tagow noembed sie juz nie uzywa? w html4 maja oficjalny status 'obsolete' i 'deprecated'. jesli chcemy wlozyc tresc alternatywna zamiast flasha, zwyczajnie robimy :

<object>

<params>

<params>

tresc alternatywna

</object>

embed i noemebed to byly tagi ktore weszly na chwile do uzycia z okazji jakiegos tam netscape navigatora. niepotrzebnie duzo o nich informacji na wielu stronach zostalo.

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie, G czasem nawet woli treść z tych tagów od wszelkich innych dóbr cennych dla wyszukiwarek.

alez nieprawda! przedzej wlasnie google pominie tak noembed, bo na poczatku zadeklarujesz mu zgodnosc ze standardem np html4 transitional. rozwiazanie jakie proponuje gwarantuje 100% poprawna indeksacje i o ile wiem, dziala takze w netscape (dla uzytkownikow ktorego mam wielki podziw - jestescie chyba ulamkiem procenta w tym swiatku ;))

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zrobilem to nieswiadomie - nie wiedzialem o co chodzi zobaczcie https://www.kusnierczyk.com

Jesteś już długo na forum a z Twojej strony nie zniknął ten tekst w kolorze tła? Wydaje mi się że z czasem ludzie przestaną z Tobą gadać jeśli to nie zniknie, rechabilitacją może być zgłoszenie się do pomocy w zgłaszaniu spamu.

Aktualnie zajmuje się tym Cerebru ale poproś Michała na PM to może coś poradzi.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn - ja to zlikwiduje tylko na razie nie mam jak bo padl mi dysk i nie bardzo mam jak - korzystam z systemu knoppix, dysk odbieram gdzies za tydzien... ale mam juz pomysl jak to inaczej rozwiazac - tym razem bardziej uczciwy ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na knoppixie mozesz otworzyc konsole, to jest taka ikonka przedstawiajaca monitor na pasku na dole i napisac "mc" - otworzy Ci sie wtedy cos na wzor norton commander (total commander) i mozesz sie polaczyc przez ftp ze swoim serwerem i zmienic strone.

Wpisz w mc "cd ftp://uzytkownik:haslo@adres_twojego-ftp"

Jak sie polaczysz to przejdz do dopowiedniego pliku nacisnij "F4" i mozesz edytowac swoja strone na serwerze, a pozniej "F2", zeby zapisac zmiany.

Mozesz to tez zrobic bezposrednio z konsoli uzywajac polecen ftp, ale w midnight commander jest duzo latwiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, dzieki ;) ale chyba po prostu podejde do cafe, skopiuje sobie stronke na CD, zrobie u kogos w domu i wrzuce z powrotem jak tylko znajde czas bo jestem przyzwyczajony do swoich programow...

Zreszta to bardzo przykre ze firma s...g tak traktuje swoich klientow, ze juz miesiac jestem pozbawiony dysku, ktory z reszta padl juz 3-ci raz w ciagu roku (wczesniej mialem segate i western digital - obydwa chodzily rowno 5 lat! ) i jak zadzwonilem do prezesa tejze firmy to mnie wysmial i sypal gadki typu "i co mi zrobisz - my mamy dobrych prawnikow" czekaj sobie na dysk, nas to g. obchodzi!

po przeczytaniu wiekszosci postow na forum widze ze "brzydko" ta strone opakowalem w slowa kluczowe, czuje sie winny i postanawiam poprawe :mrgreen: ale dopiero za jakis tydzien bo pewnie jeszcze tyle bede czekal...

pozdrawiam!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności