Skocz do zawartości

[STARTUP] MLECZARZ - pressel page system


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czemu nie zrobicie jakiś porządnych szablonów i konkretnych serwisów demo jako podstawy do zachęcenia z korzystania z przedmiotowego systemu :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wprowadzić np. że dla każdej 'setki' jeden opis,

Artykuły dodają się tylko 1 raz na danym serwisie.

Jak widziałeś można dodać max 100 artykułów z jednego miksartykułu poza tym są ograniczenia w ilości synonimów itp... wszystko z myślą o unikalności i poprawności artykułów(wdrażana moderacja).

Wyjątkiem jest tu system linkowania - który linkuje każdy z twoich artykułów dodatkowo wymieszanymi artykułami.

Szkoda, że nie ma jakiś konkretnych stron demo korzystając z systemu. Chyba, że są, ale ja takowych nie znalazłem :(

---

Poza tym powinny być przyznawane punkty za unikane IP przynajmniej w obrębie danego user konta.

Postaram się dać coś przykładowego niebawem właśnie wdrażamy coś mam nadzieje lepszego.

A ip... opcja premiowania jest gotowa ale na razie nie będzie włączona.

https://tworzę-artykuł.pl/ < co to ma być demo czy straszak ;)

Rzeczywiście wygląda to strasznie ... już niedługo!

Mapa stronyNa począteka

:P

tak jak już pisałem będzie możliwość edycji gdyby jakieś takie wpadki się zdarzały.

Ogólnie patrząc na presell page, wciąż graficznie i stylistycznie wyglądają po prostu jak spam! Jeżeli wszedłby na to pracownik Google, co może się zdarzyć ban z miejsca. Radziłbym stworzyć strukturę kategorii podobną do najbardziej rozbudowanych katalogów. Wtedy jeśli precell powstaje w kategorii X to w swoim menu dostanie 5 subkategorii X'a, więc będzie miał w pewnym stopniu uporządkowane artykuły. Nie wiem jak obecnie to działa po stronie klienta, bowiem nie sprawdzałem lecz może przydałby się wprowadzić system pingowania jeśli takowego nie ma. Dodatkowo odnośnie stylistyki, za pomocą css dałbym tytuły podstron z dużej litery...

---------------------

A co byście powiedzieli gdyby owe strony stały na Wordpressach? Można przecież je szybko dobrze przerobić i 90% mechanizmów wraz z skórkami macie w zestawie (pomijając linki w stopce)!

Co do obecnego wyglądy jeszcze raz piszę: będzie lepiej.

Co do struktury kategorii - bardzo przydatna i dobra informacja myślę że wdrożę to - ale pozostawiam to na razie w dalszej części listy TODO

Co do pingowania to jest zrobiony dość wydajny autorski system.

Css będzie dopracowany ale uzytkownik też będzie mógł w to ingerować.

Obecnemu jedyne co mam do zarzucenia to wygląd, bo na odległość cuchnie spamem.

jw.

a chciałem zapytać czy działa już na serwerach ovh ? :)

Pozdro

Proszę o info na PW dokładnie na jakim hostingu próbujesz to zainstalować oraz, domene/subdomene + użytkownik w systemie.

Czemu nie zrobicie jakiś porządnych szablonów i konkretnych serwisów demo jako podstawy do zachęcenia z korzystania z przedmiotowego systemu ;)

Nie zwróciłem na to na początku uwagi teraz przyszła kolej i na to więc niedługo to poprawie.

Pojawi się jakieś demo oraz poprawię i zlecę nowe szablony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, a co z tym zagadnieniem, dodaję 2 artykuły, dla tej samej strony z tymi samymi anchorami, ponieważ chcę więcej linków. Wtedy 2 artykuł zostanie umieszczony na tych samych stronach co pierwszy?

Serwisy są wybierane losowo - puki jest ich mało jest to bardzo prawdopodobne a obecnie wręcz pewne:/

Na tą chwilę nie zastanawiałem się jak to ew. rozwiązać.

Jeżeli są jakieś propozycję to chętnie wysłucham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limit generowania precli na 100 jest zbyt wielki

w Syropie prócz miksowania słów, miesza również zdania, a ograniczenie tekstów wynikowych jest do 50

Warto to naśladować, choć niektórzy spamerzy może się oburzą - będzie trudniej

1) ile można zainstalować mleczarza łącznie w obrębie jednej domeny, coś mi się kojarzy 4-5, ostatnio ktoś mówił o 7

2) czy w domenie prócz mleczarza w dopuszczalnej maksymalnie liczbie, powiedzmy 7 można mieć inną kolejną ale z innym skryptem, np.WP

3) Czy subdomena dawana z hostingiem, np. mleczarz.hoseo.pl się nadaje, ile można podpiąć mleczarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limit generowania precli na 100 jest zbyt wielki

w Syropie prócz miksowania słów, miesza również zdania, a ograniczenie tekstów wynikowych jest do 50

Warto to naśladować, choć niektórzy spamerzy może się oburzą - będzie trudniej

1) ile można zainstalować mleczarza łącznie w obrębie jednej domeny, coś mi się kojarzy 4-5, ostatnio ktoś mówił o 7

2) czy w domenie prócz mleczarza w dopuszczalnej maksymalnie liczbie, powiedzmy 7 można mieć inną kolejną ale z innym skryptem, np.WP

3) Czy subdomena dawana z hostingiem, np. mleczarz.hoseo.pl się nadaje, ile można podpiąć mleczarza

Limit - rzeczywiście zostanie zmniejszony.

Co do mieszania zdań - to mam mieszane uczucia.

Wiem że same synonimy są jakby nie patrzeć spamerskim sposobem precelkowania ale pomieszane zdania tym bardziej nie nadadzą sensu artykułowi.

Subdomen w obrębie 1 domeny będzie od jutra pojutrza 7 - tyle co kategori dzięki temu system mam nadzieje zdobędzie odpowiednią ilość serwisów do porządnego funkcjonowania.

Na chwilę nie kontrolujemy innych subdomen w domenie dodanej do Mleczarza

W chwili obecnej domena:

mleczarz.hoseo.pl

jest traktowana jako subdomena i można takich dodać max 7 - raczej to się nie zmieni

ew. zmieni się to że system nie będzie obsługiwał jakiś domen np: *.tk tak jak to zrobił Xann w e-weblink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie,

co do mieszania zdań, w Syropie jest zaimplementowany Safiro, jak ktoś nie ma dostępu do Syropa tam sobie sprawdzi jak to działa

A działa na nieco innej zasadzie niż Bartku masz wyobrażenie, zdania są mieszane ale z konkretnych do wyboru (min.2), nic na zasadzie chybił trafił łapu capu :)

Jeśli porządnie przygotujesz sobie tekst źródłowy pod Safiro, generuje eleganckie zdania, pełnowartościowy tekst a mimo to ograniczenie jest do 50

co dopiero w mleczarzu gdzie są tylko synonimy a limit 100. Chcesz go zmniejszyć, dobrze, że czujesz temat

Edyta: link nie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie przyjrzałem się temu do końca i źle zrozumiałem. Jednak za pomocą samych nawiasów klamrowych także można uzyskać dokładnie ten sam efekt.

Choć przyznam że dla mnie rzeczywiście mniej czytelny.

Mam nadzieje że się Syrop nie obrazi że Mleczarz na jego tekstach to pokaże :D

{
  Jak używać {generatora|miksera|synonimatora}?|Instrukcja obsługi {generatora|miksera|synonimatora}
|
  {Generator|Mikser|Synonimator} - {instrukcja obsługi|jak to działa?}
}

{
  {

  {Przy użyciu|Używając} {generatora|miksera|synonimatora} można szybko
  stworzyć kilkadziesiąt a nawet kilkaset unikalnych artykułów.
  |
  Aby szybko i łatwo tworzyć unikalne artykuły {można|warto} użyć
  narzędzia potocznie nazwanego {generatorem|mikserem|synonimatorem}.
 }

|

  {
  Te niezwykle {przydatne|sprytne} narzędzie dostępne jest dla
  użytkowników po {łatwej|szybkiej} rejestracji.
   |
  Dokonując {szybkiej|łatwej} rejestracji możesz do woli
  {korzystać z|używać} tego {przydatnego|sprytnego} narzędzia.
   }

}

{Przy użyciu|Używając} {generatora|miksera|synonimatora} można szybko

stworzyć kilkadziesiąt a nawet kilkaset unikalnych artykułów.

PS Arni: pisałeś o 50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System generowania precli nie akceptuje podwójnych nawiasów z podwójnie osadzonymi synonimami {{

{w tym {czasie|okresie}|podczas tego okresu}

Niestety kapłem się o tym starając się dodać publikacje, po godzinnej walce w Crewriter, który elegancko takie rozwiązanie przerabia

Mleczarz tego nie łyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"System z powodu wdrażania licznych ulepszeń i nowości chwilowo niedostępny.

Włączenie serwisu nastąpki około godziny 22.30

Administracja"

;)

"System z powodu wdrażania licznych ulepszeń i nowości chwilowo niedostępny.

Włączenie serwisu nastąpki około godziny 23.30

Administracja"

Chyba coś nie idzie

Idę spać

Edyta: 22.30

Nie poszedłem spać :P

"System z powodu wdrażania licznych ulepszeń i nowości chwilowo niedostępny.

Serwis mleczarz.pl będzie dostępny wkrótce.

Administracja - admin@mleczarz.pl"

Za to Admin :D poszedł

Edyta: 23.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności