Skocz do zawartości

[Startup] WebPozycja.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

Jakieś problemy z serwerem, czy cuś?

Webpozycja.pl nie działa... :/

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przydałoby się żeby dało się ustawić cennik dla poprzedniego miesiąca a nie tylko biezącego. Zdarzyło mi się zapomnieć go ustawić od poczatku, a rozliczam się z klientem w następnym miesiącu i musiałem liczyć ręcznie :kwasny: Co to za problem żeby włączyc taką opcję?

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy po dłuższej przerwie :)

Mamy dla naszych Użytkowników, jak również dla tych jeszcze niezdecydowanych, znakomitą wiadomość! Serwis WebPozycja.pl właśnie uruchomił możliwość wglądu do raportów Google Analytics bezpośrednio z naszego serwisu. Obecnie dostępne są na wykresach "Odwiedziny", "Unikalni użytkownicy", "Odsłony", "Śr. czas odwiedzin". Dodatkowo (jak na razie tylko wyświetlone) przekierowania z innych stron oraz lista fraz z których było wejście na stronę. Zapraszamy do pisania propozycji co ma być jeszcze widoczne z Google Analytics w naszym systemie.

logo_webpozycja.pl__black2.thumb.jpg.796363a0ce297966f73a6265ca52c6ea.jpg

System do Sprawdzania Pozycji Twojej strony www w Google oraz badania konkurencji

(koszt sprawdzania pozycji w Google dla 210 fraz: 24,34 zł/m-c)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności