Skocz do zawartości

Bing ciągle pnie się w górę


Pyciak

Rekomendowane odpowiedzi

Bing, czyli wyszukiwarka ze stajni Microsfostu, zdobył już 10% amerykańskiego rynku. Tak wynika z notowań firmy Nelsen, która postanowiła zbadać dziesięć najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

Wyszukiwarka Microsoftu w sierpniu odnotowała 1,1 miliarda wyszukań, co stanowi 10,7% całego rynku. MIcrosoft w porównaniu z lipcem odnotował 22% wzrost wyszukań!

nielsenaug2009.png

Źródło:

netblog.cyf.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bing ma dobrą politykę reklamową szczególnie w IE 7. Teraz większość ludzi co kupuję laptopa z Vistą korzysta z IE 7, gdzie domyślny pasek wyszukiwania to Bing.

Myślę, że Bing na dniach przegoni Yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, że umknęło ... ale może warto przypomnieć ... Yahoo! i Microsoft (bing.com) się chajtnęli ... dlatego Yahoo! spada, bo teraz Microsoft (bing.com) odpowiada za wyszukiwanie, a Yahoo! za reklamę kontekstową ... umowa wejdzie od 2010, ale to jak na giełdzie - idzie fama i kurs szaleje :)

źródło: Yahoo i Microsoft podpisały umowę

A z tym pięciem się w górę to też nie najlepiej ... przynajmniej nie dla nas ... ranking dla Polski :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Bing na dniach przegoni Yahoo.

A później pójdzie już gładko i Googlowi minka zrzednie.

Och, pomarzyć można.

Mówcie co chcecie, ale już teraz na tym zestawieniu powyżej Googla jest Total :)

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności