Skocz do zawartości

Strona profilu na GoldenLine


shan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie strony profilu na serwisie społecznościowym GoldenLine.

Dajmy na to, że Jan Kowalski ma profil na tymże serwisie.

Czy jest możliwość podwyższenia miejsca jego strony w wynikach wyszukiwania Google na frazę "Jan Kowalski"?

Nadmienię, że nie ma możliwości ingerencji w kod źródłowy strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka k pkt z rotacyjnego i jesteśmy na pierwszym miejscu

Nie za bardzo rozumiem, mógłbyś rozwinąć myśl, lub nakierować poprzez jakiś link? :)

A co do udzielania się na grupach, to jak to działa? Dlaczego częstsze udzielanie się, powoduje wyższą pozycję w wynikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dejżesz pan spokój z tym swl'em(system wymiany linków- patro użył słowa rotacyjny do określenia go)- lepiej podkatalogować i mieć święty spokój na dłużej :)

Z udzielaniem się chodzi o to, że jak udzielasz się na grupach otwartych, do których dostęp ma googlebot, to tam, przy każdej Twojej wypowiedzi jest link do strony Twojego profilu, z anchorem zawierającym Twoje imię i nazwisko- a to umacnia Twój profil w google. Mi się kiedyś dostało nawet PR=1 na profil :)

Mam nadzieję, że dość jasno tłumaczę, ale kampania wrześniowa odciska na mnie swoje piętno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro tzw 'przedbitwa', a później ewentualnie trzeba będzie się zmierzyć oko w oko z wykładowcą :)

Chodzi o to, że mój profil dostał kiedyś page rank 1 i stracił go przy bodajże styczniowym update. Oczywiście, że efekty są zmienne- zauważyłem, że jak piszę coś w miarę regularnie, to profil jest na 1. miejscu- a kiedyś nie pisałem nic przez chyba 3 msc, to wyleciałem w kosmos, poza pierwszą setkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Cię rozumiem, mnie też wrzesień nie ominął :)

Pojutrze bitwa :/

Oj..bardzo niegrzecznie tak przypominac o zaleglych egzaminach ! :) a myslalem ze chociaz na PiO zapomne o poprawkach :)
Jak mam rozumieć Twoje słowa, ze raz miałeś "PR=1 na profil"?

Czy to oznacza, że to również daje zmienne efekty, tak jak SWL?

Jak dobrze rozumiem jego profil mial page rank rowny 1 :)

A co do samej idei to imho bardziej oplaca sie kupic domene imienazwisko.pl lub cos podobnego i taka strone wypozycjonowac :) W niej mozna sobie umiescic linki do profilach na GL, numer GG, email i inne dane kontaktowe :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega shan chyba nie ma zielonego pojęcia o pozycjonowaniu, więc wasze porady ciężko do niego trafiają :)

Proponowałbym poczytać dział dla początkujących (na forum jest moda, aby tam odsyłać wszystkich), żebyś zrozumiał na czym polega podstawa pozycjonowania: czyli linki, linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samej idei to imho bardziej oplaca sie kupic domene imienazwisko.pl lub cos podobnego i taka strone wypozycjonowac :) W niej mozna sobie umiescic linki do profilach na GL, numer GG, email i inne dane kontaktowe :)

A to swoją drogą- chociaż też nie zawsze się da :) . Mi się udało złapać tylko .eu- ale sobie leży i kilka ciekawych rzeczy się z niej dowiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności