Skocz do zawartości

PR przechwytywanych domen...


shtoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie przechwytuje dość znaczna ilość domen z NASK

Biorę tylko domeny z PR 2+

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego jedne domeny odzyskują PR z przed wygaśnięcia a inne nie ??

Od czego to zależy ?

I czy domeny domena.pl są lepsze w tej kwestii od doemny domena.com.pl itp. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zależy to od ilości wejść robotów podczas niedostępności domen, albo od zmiany treści na stronie (inna treść - zerowanie PR).

Rodzaj domeny z pewnością nie ma znaczenia.

Hosting już od 39 zł brutto/rok! Sprawdź nasze możliwości: brak limitu domen, subdomen, kont FTP, baz danych MySQL, wiele wersji PHP, dostęp do konta przez SSH, automatyczna instalacja WordPress, kompatybilność z frameworkami Symfony/Laravel, blokada krajów, integracja z CloudFlare i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm hmm inna treść to na pewno zerowanie situ ale czy PR ? chyba nie do końca...

Ja zawsze wstawiam swoją treść wiec domena zmienia się całkowicie.

z tą ilością wchodzenia robotów to chętnie bym się coś wiecej dowiedział jeżeli ktoś ma podobną teorie ?

Jest tak że jedne domeny wogóle nie tracą PR, jedne odzyskują w ciagu 1,2 tyg, a inne wogóle... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie sprawa jest prosta. Kupujesz domeny ktorych pozycjonowanie bylo zlecane osobom z zewnatrz, badz linki prowadzace do domeny byly wykupione na okres powiedzmy 180 dni. Po upływie tego czasu (i/lub) zaprzestaniu pozycjonowania pr strony spada. Domeny które mają linki "naturalne", oraz z katalogów/precli/wymiany linków utrzymają swój pr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności