Skocz do zawartości

Masz Unikalne Artykuły i szukasz mocnych tematycznych PP, blogów?


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Dodaję kilkaset artykułów miesięcznie:

1000-1500znaków

1-3 linków

przeróżne tematy

Szukam precelków, których adresy nie są dostępne na listach publicznych z PR>0 lub starsze niż rok oczywiście zaindeksowane. Gwarantuję unikalność i jakość - wszystkie teksty pisane przez ludzi.

Masz bloga/precelka napisz - skorzystamy razem; pamiętaj: content is king!

lugwozdz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

MikołajZ. chciałem ci podesłać swoją propozycję, ale masz pełną skrzynkę.

Wszystkich, którzy rejestrowali się na moich adresach przepraszam, był źle podany mail, więc obawiam się, że nie dostaliście passwordów. Już to naprawiłem.

Edytowane przez dervish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na posta :puknijsie: To ja mam takie unikalne, bardzo mocne strony - jest tylko jedno ALE publikuję na nich najwyższej jakości artykuły - pisane dla ludzi - bo na moich stronach jest ruch dzięki ciekawym treściom - jeśli więc piszesz/ posiadasz ciekawe artykuły, o dobrych długościach ( 1500 w zwyż ) oraz znasz się na rzeczy ( czyli wiesz ze lepiej dodać jeden artykuł do porządnego serwisu i go podlinkować niż dodawać 20 do śmieciarek ) to zapraszam na PW - dogadamy się ;)

baner_syrop_pio.jpg

... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do opublikowania 40 tekstów 1200 znakowych z jednym linkiem w treści. Tematyka komputerowa.

Chętnie dodam je do Twojego precelka :) Za jakiś czas będę miał większe porcje wpisów.

Kontakt na PW / gg: 2126114

Edytowane przez Harvi

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo unikalnych artykułów o długości ponad 1000znaków. Codziennie piszę nowe.

Tematyka przeróżna: elektronika, sprzęt rtv, metalurgia, przemysł, finanse, bankowość kredyty, lokaty, budownictwo, kosmetyki i inne.

Szukam tylko porządnych precli, gdyż każdy artykuł jest w 100% unikalny, pisany od nowa, bez synonimów.

Proszę o jakieś adresy lub listy na PW :-)

Dzięki.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności