Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy idzie w jakiś sposób zaimportować linki z gotlika do seomatika? ponieważ mam do przeniesienia ok 400 linków ,a wszystkie po kolei dodawać jest przynajmniej nużące.

Pozdrawiam

Oferta firmy Zgoda to najlepszy na polskim rynku węgiel piece piekarnicze który sprzedawany jest na terenie całego kraju w sieci marketów Castorama. Oprócz ekogroszku firma zgoda oferuje również ekogroszek w wygodne do użytku worki 25kg. Dodatkowo zgoda sprzedaje też pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Eksportuj sobie z GotLink w sposób taki w jaki zamierzasz zaimportować w SeoMatik'u (np. anchor;url;title) - opcje dostępne na liście grup - 10 sekund roboty (w drugą stronę również).

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo.

Podsystem erotyczny i hazardowy nie ma podziału na kategorie a więc nie ma możliwości zmiany w nich kategorii.

Rotacja kategorii dotyczy tylko głównego systemu, jego kategorii.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau - ale my nie chcemy zeby Twoje linki hazardowe wyswietlaly sie na naszych stronach

Link to link, spamu mi nie żal :).

I tu się grubo mylisz bo link linkowi wcale nie jest równy

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau - ale my nie chcemy zeby Twoje linki hazardowe wyswietlaly sie na naszych stronach

Rozumiem sagittariuspl, że decydujesz za wszystkich :D.

@Zarobek - nic nie poradze, zes niezbyt rozgarniety. moze podstawy seo powinny Cie zainteresowac, a nie tylko forum black hat seo i tematy jak szybko indeksowac badziewne zaplecze? ;)

chyba nie masz wiedzy, zeby zrozumiec moja wypowiedz :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zarobek - nic nie poradze, zes niezbyt rozgarniety. moze podstawy seo powinny Cie zainteresowac, a nie tylko forum black hat seo i tematy jak szybko indeksowac badziewne zaplecze? wink.gif

chyba nie masz wiedzy, zeby zrozumiec moja wypowiedz smile.gif

sagittariuspl

Przemilcze tą odpowiedź.

Pokazuje tylko twoją osobę, która sądzi że pozjadała wszystkie rozumy, ( sorki ale mojego jeszcze nie zdążyłeś :) ).

A z tego co się orientuje to ty taki topic założyłeś na:

https://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/...st-methods.html

:);)

Może brakuje wiedzy, że trzeba się dopytywać ?.

PS. Jak już atakujesz, to pomyśl dwa razy co piszesz.

Edytowane przez Zarobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry, nie jem rozumow. z zasady nie jem mozdzkow, serc, watrob itp podobnych produktow spozywczych

to, ze zalozylem taki watek o niczym jeszcze nie swiadczy, a no i - zbaczasz z tematu.

to co napisalem nie mozesz traktowac osobiscie (nie zrozumiales sarkazmu ktory tyczyl sie wielu osob z branzy), bo nie znam Twojego zaplecza, nie wiem co robisz, jaka masz firme (moze warto przestac byc anonimowym?), wiec nie moge oceniac Twoich praktyk w porownaniu do moich.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zarejestrowałem się go Gotlink, do końca nie rozumiem jak to jest z tymi punktami na jaki czas są przypisywane, mam nadzieje że to szybko ogarnę.

masz dosyć pracy na etacie, własna firma? - własny biznes

szukasz pracy? - pomocne materiały: CV wzory

oszczędzasz - lokaty ranking - lokaty bankowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności