Zaloguj się, aby obserwować  
Maximus Marius

Jak wydłubać hasło do sieci bezprzewodowej ?

Polecane posty

Ktoś może zna jakiś prosty sposób na wydłubanie z windowsa XP hasła do siebi bezprzewodowej ?

Niestety jest weekend i admin jest nieosągalny ;) do poniedziałku.

Mam komputer który łaczy się z siecią bezprzewodową WI FI ale nie mam hasła do tej sieci bo zapomniałem.

Wrzucilem na serwer scan gazetki HACKING, bylo cos ostatnio o hackowaniu sieci WIFI, niestety nie moge sie wypowiedziec na ten temat, bo nie zdążyłem jeszcze tego przejrzec ;)

Link tutaj

Rozumiem że masz windowsa na którym działa sieć WiFi i masz tam "zagwiazdkowane" hasło, jeśli tak to ściągnij sobie taki mały program Pwshow http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Pw...+Google&lr=

Tak mam windowsa i che z niego wydobyć hasło.

Ten program zadziała tylko na niektórych programach , tą metodą sie nie udaje ;)

Windows jak wyświetla gwiazdki hasła to wyświetla ich mniej niż byla długość klucza ;)

(to tak aby nie było wiadomo ile znaków miało hasło, bo to też jest dość ważna informacja)

Co do metody z czasopisma hacking to widziałem to ale na chwile obecną aż tak nie jestem zdesperowany aby włamywać sie do własnej sieci i łamać klucze.

A tego co znalazłem to jest Wireless WEP Key Password Spy , ale 50$

Ja kiedyś też miałem taki przebój, ale wystarczyło że wklepałem w przeglądarke adres 192.168.1.1 i tam jest konfiguracja wep i numer jest podany tyle że na takiej zasadzie a4:5g: etc..

Potrzebujesz skryptu PHP/MySQL? a może aplikacji na system WIndows? Interesuje Cię instalacja oraz konfiguracja serwera Linux VPS lub Windows VPS? Jeżeli tak, to zapraszam na PW :)

Napisano (edytowany)

nie zawsze można dostać sie do access point-a :) - to odnośnie tego co napisał ExPloiT

A rozwiązanie to taki mały program do odzyskiwanie hasła WI FI , odzyskiwanie hasła WEP , odzyskiwanie hasła do sieci bezprzewodowej:

http://www.nirsoft.net/utils/wireless_network_view.html

Warto też zobaczyć inne małe programy na tej stronie ;) Małe jest piękne

A tak przy okazji machnąłem polskie tłumaczenie do tego programu i wysłałem do autora :)

Edytowano przez Maximus Marius

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.