Jump to content
Sign in to follow this  
scrooge123

Brak linków w mapie strony

Recommended Posts

Witam!

Strona, którą robię była na sewerze usługodawcy (nazwijmy usługodawca1) hostingowego wraz z domeną. Niestety ponieważ u tegoż usługodawcy, w ramach swojego konta, nie miałem możliwości dostępu do baz danych ani do mod_rewrite`a, a miałem inny serwer, na którym te dobrodziejstwa były, to w konfiguracji domeny (usługodawcy 1) przekierowałem domenę na host zewnętrzny (dodałem dwa nameserwery usługodawcy 2) i w moim koncie u usługodawcy 2 dodałem domenę.

Później potworzyłem reguły mod_rewrite`a i przeniosłem się z sqlite`a na mysql. I wszystko było by pięknie gdyby nie fakt, że wcześniej tworzenie mapy (choćby poprzez http://www.xml-sitemaps.com/) dawało rezultat w postaci znalezionych wszystkich odnosników - jako, że bez mod_rewrite`a to w postaci "/index.php?id=dzial" jak także google zindeksowało mi już kilka takowych linków. Po przeniesieniu i zainstalowaniu reguł przypisania wszystko chodzi pięknie (linki postaci "/dzial.html") i wchodząc na stronę klikanie w linki przenosi normalnie w odpowiednie miejsce ale skrypty do tworzenia map stron nie wykrywają NIC! Obawiam się, że w związku z tym google, też mi tych "nowych" linków nie zaindeksuje.

Pytania są więc dwa: Po pierwsze co może być przyczyną takiego stanu rzeczy (czy to wina przekierowania domeny na zewnętrznego hosta) i czy faktycznie google mi tego nie zindeksuje (wchodziłem na stronę poprzez lynx - bo w końcu tak stronę "widzi" googlebot i nie widzę nic nienaturalnego - linki są i chodzą)

Z góry dziękuje za pomoc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy